Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

  • 3 mesece kasneje...

So pa tut frajerji. Valaryone so spremenili v črnce. A ni glih v loru da je Rhaenyra Targaryen imela ljubimce (Criston Cole in Harwin Strong) in da ni čist ziher čigavi so otroci? Torej bo v nanizanki ful trapast izpadlo, ko se bodo spraševali oz. bodo zlobne govorice o pravem očetovstvu otrok?

Povezava do prispevka

Sem se pozanimu in njeni otroci niso mel valirijskih las in oči (blond in purple). Tko, da tle je lahk še ekstra obvious, če ne bojo črni. 

 

Hudo mi je, da dr. Who igra, vse ostalo se pa puščam presenetit, ko bo. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 6 urami:

Sem se pozanimu in njeni otroci niso mel valirijskih las in oči (blond in purple). Tko, da tle je lahk še ekstra obvious, če ne bojo črni.

Saj v knjigah je tudi ekstra obvious da niso njeni, ampak od Stronga, ampak OK tukaj bo res še ekstra potrjeno da niso od Leanorja. Itak pa to čigavi so otroci sploh ni tako važno,

Spoiler

zeleni bi ga srali ne glede na to, tukaj so samo poiskali prioročen izgovor, črnim je bilo pa vseeno.

(ni nek hud kvarnik, samo vseeno, za vsak slučaj, da se ne bo kdo spotaknil ob to)

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 38 minutami:

He got the moneyz and fame too quick

:avadodo:jebal se je cel lajf s scenariji in knjigami, pobiral Hugo nagrade kot jagode, pisal za Beauty and the Beast tv serijo, mislim da ima tud credits na eni ali dveh Twilight Zone epizodah, nasplošno čislan pisec, za GoT serijo je bil pa hype, ki so ga milijoni bralcev nardil

 

Pizda, veš da mu prvoščim, da na stara leta dela po svoje in uživa. Sej glede na Targ zgodbe ima ful še nekih zgodb za povedat

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 3 urami:

Kaj pa mi,  milijoni razočaranih bralcev po svetu?:innocent:

Si ne zaslužimo konca serije?:nicjasno:

To si rekel tako, kot da ne piše več. Sej se trudi, in to brez Ty Francka... in tud v letih je že. Men je čist razumljivo, da mu gre bolj počasi 

Uglavnem ni tko kot da je bil tip klošar do leta 2011, potem pa postal bogataš in izgubil voljo do pisanja al ne vem kaj. Že pred prvo ASOIAF knjigo je dost lagodno živel kot pisec. Jaz sem presenečen, da je sploh tok velik spisal, glede na to, da mi ne zgleda zdrav že odkar je prišel knjige podpisovat v Ljubljano :D si zasluži le več rispekta kukr kid666-ov 'fat fuck'

Povezava do prispevka

Hja, si je že sam kriv, da se je tako zaštrikal, da mu ne rata več na dve leti ven spravt gromozansko knjigo. Samo v letu 2021 pa komot razumem, zakaj je vse dosti počasneje. Model je star. Boš videl, ko boš ti 70+, ne bo več tako lahko se vsega spomniti in verjetno tudi njega jebejo detajli. Again, sam si je kriv, ampak če ne želi neke bs knjige ven spravit, je pa tud meni čisto prav.

Povezava do prispevka

Lahka bi jo dal pisat drugemu. Nekomu, ki mu zaupa. Ne vem kaj mu je to tok težko? A ni bolje da imaš neko delo napisano do konca od dveh avtorjev, kot pa da si poznan kot samostojen avtor z nedokončanim delom?

 

Pa sploh nima nekega težkega dela, naredti mora samo boljši konec, kot smo ga videli v šovu.:P

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka

Artisti že po naravi niso completionisti.

 

Kot pravi rek a poets work is never done

 

Če ne drugega mu dajte propse, da smo zarad njega dobil Lyncha, Abercrombieja in ostale podobne pisce. Sej on bi tudi rad dokončal, sam lej, če ne gre, ne gre.

 

Že Rothfuss, ki je dosti mlajši, odličen pisec, pa čakamo tretjo knjigo že 10let. Nažalost niso vsi pisci mašine kot Robin Hobb, da bi jim ratalo eno kvalitetno knjigo na leto spisat

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Rothfuss je imel toliko psihičnih in ostalih težav, da je čudež, da bo še kdaj kaj napisal.

 

Jaz sem si nabavil tako Fire&Blood kot The World of Ice and Fire in mi je bilo oboje všeč (+knjigi sta noro lepi za pogledat in prelistat). Sploh Fire&Blood mi daje upanje, da ne zajebejo te serije. Še dodatno gradivo je pa v WOIAF, če jim je kak delček manjkal.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...