Skoči na vsebino

Android


Arey

Priporočeni prispevki

Mic-E reče pred 6 urami:

 

Zato sem prodal svoj mi11i... Groza 😠

 

Ja jaz se nikakor ne morem navaditi, stalno sem pritiskal mute ali hold...potem mi je folk na drugi strani prekinil, ker niso vedeli, kaj dogaja.

 

Kličeš T-2 tehnično podporo, čakaš 20 minut in ko se končno kdo oglasi daš po nesreči klic na čakanje :ranting:

Povezava do prispevka

MIUI je 100x bolj intuitiven in ima dosti več uporabnih funkcij. Recimo Pixel Launcher sploh ne podpira lockanja appov, razvrščanja v kategorije...nič. Druga res butastva reč je, da ne moreš določiti barve notification dotsov - ker material you vse obarva v podobne barve, kot je wallpaper, so tudi notification dotsi v enakih odtenkih. Genialno!

 

Evo sem malo pogooglal, zgleda, da je VoLTE in WoWiFi enablan po defaultu samo pri določenih operaterjih. Če pa hočeš enablat za druge je pa obvezen roor in spreminjanje nastavitev preko SDK. Menija za vklop/izklop sploh ni.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Material Fuck You je itak tema zase, agreed. :D Ne bi zgubljal besed na to temo, ker se bom po štengah fukno. Še prej se po štengah fuknem, če moram na fotrovem čunga lunga miui kaj ureidt.

 

Sem na ST bral v Pixel temi o podobnih stvareh kot si napisal. Tu sprašujem zato, ker je precej malo direktnih izkušenj pri različnih operaterjih.

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 33 minutami:

Ne definitivno ne dela...sem pogledal v dialer menuju.

 

Wow screenshote in pol dela ta Pixel :panika:upam, da imaš kakšno ogledalo pri roki

 

 

bom hopefully lahko še jaz malo potestiral, ko dobim tulifon.

 

Arey reče pred 14 minutami:

Hahhaha mr. Edgy ne razocara :avadodo: :D

 

ti se smeješ, sam material you ni nič drugega kot jebanje v glavo. ko ti vzamejo izbiro kateregakoli odtenka in ti ga zamenjajo s petimi random farbami, ki ti sploh ne sedejo po vrhu so pa še odtenki v 3pm razvodeneli si pač ne moreš mislit drugega kot da gre za jebanje v glavo. očitno ma goolag preveč hipsterskih dizajnerjev in jih je treba na nek način razdolgočasit, potem pridejo pa ven s takimi neumnimi 'minimalizmi'. itak sem naredi krivico tej besedi, ko sem jo uporabu v istem stavku z material fuck you.

 

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Ja sem po dveh urah naložil Nova launcher 😄

Goli Android je grd 😆😆

VoLTE ne dela, ampak mi ni delal niti na Samsungu... Vsaj ikone nisem nikoli videl...A1 operater... Punca ima s21+ na Telemach, in njej se pokaže ikona...

 

Po več kot enem tednu, sem ultra zadovoljen s pixlom.... Jebat ga... Prstni odtis je u qrcu, sam to sem vedel...

Povezava do prispevka

@Brenta zdaj ti lahko odgovorim iz prve roke. Na 6 Pro je battery life kratkomalo slab, ne prideš čez dan normalne uporabe brez polnjenja. Polnjenje je pa tudi ZELO počasno (naj bi bilo 30W ampak je zaradi optimizacije polnjenja večino časa pod to mejo, na okrog 20W). Za napolnit baterijo do konca sta potrebni cca. 2 uri.

Povezava do prispevka

Kdo morda ve, kako se na Pikslu odstrani tisto nagravžno belo črtico na dnu ekrana, ko imaš vklopljen gesture navigation? Pri Xiaomiju je bila opcija "disable full screen indicator", tukaj ni nic podobnega. Niti drug launcher ne pomaga.

 

Problem je, da pri nekaterih full screen appih ta črtica ne gre stran in je ves čas prisotna :ranting:

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 16 urami:

Očitno nima, folk po forumih piše, da je treba rootat in potem preko ADBja z nekimi ukazi se tega znebiš. Uh! Stock Android :wub:

Predlagam, da prodaš, pa kupiš nazaj xiaomija. 

 

Očitno ta telefon ni zate, škoda živcev, če te vse moti

 

Also stock android ≠ pixel, za to imas AOSP 

uredilo bitje rajc
Povezava do prispevka
rajc reče pred 2 urama:

Predlagam, da prodaš, pa kupiš nazaj xiaomija. 

 

Očitno ta telefon ni zate, škoda živcev, če te vse moti

 

Also stock android ≠ pixel, za to imas AOSP 

 

Ma ni, da me moti vse, je pa nekaj neverjetno idiotskih stvari, ki jih ne bi pričakoval.

 

Sej na koncu se je tudi Google support izkazal in so zadevo rešili (medtem, ko mi Apple support ne v Italiji ne v Sloveniji ni odpravil težave z mojim iphonom, ko je bil se v garanciji).

 

Bomo videli, najbrž se bo z updati tudi SW izboljšal, ne vem, ker imam Pixla prvič.

Povezava do prispevka

Hm...Pixel ne najde nobenega updata v Play storu že par dni. Sem clearal podatke, cache, uninstallal Play store update...nič od tega ne pomaga. Ima kdo kakšno idejo, v čem je fora?

 

V bistvu lahko inštaliraš appe, updatov pa potem nikdar ni na voljo. Tudi "last updated" kaže, da je bil opravljen par dni nazaj.

 

Edit: zdaj niti ne instalira več appov, se random ustavlja na "waiting for WiFi" obvestilu, čeprav je wifi, ima povezavo z netom in je signal excellent.

 

Če ta Pixel ni največja jebena smet od telefona...sej ne vem, kaj naj rečem.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Samo, da javim. Kupil sem na koncu Xiaomi 12T. Ne pro verzije, ker ne rabim vse najboljše.

Se mi zdi 12T čisto ok razmerje med p/p.

 

Imam ga od petka popoldan.

Telefon je odličen!

Baterija zelo ok. Veliko več zdrži kot prejšnji S20 Fe. V bistvu imam 28% trenutno a nazadnje polnjen včeraj zjutraj. 

 

Res, da nisem dosti klical. Sem pa kar brskal po spletu, YouTube in uporabljal kamero. 

 

Slednja je solidna. Razočara in kar sem vedel že prej makro ki pa mi ni toliko pomemben. 

Makro se da fotografirati tudi z glavno kamero in 2x zoom. Ni isto a dovolj dobro. 

 

Ultrawide je ok in nič več kot to. Dovolj dobro.

 

Nočne fotke so dobre. 

 

Polnjenje je nenormalno hitro. 😀

 

Glede na to, da je velik telefon sem se bal, da mi bo prevelik in štorast. 

Niti malo. 

 

MIUI mi je pa skoraj bolj všeč od Samsungovega One UI.

Dejansko. 

Edino kar mi ni všeč je to, da se za vsako novo nameščeno aplikacijo pojavlja okno za skeniranje le te.

 

 

V glavnem sem zaenkrat zelo zadovoljen in bi mi bilo skoraj žal če bi vzel A53.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...