Skoči na vsebino

Final Fantasy VII Remake in Rebirth


Priporočeni prispevki

@Skunky LeeMene je na začetku motilo, da se tista črta premika tako počasi. Ful me je metalo iz ritma. Pol sem dal hitrost na 2 in je bilo lažje. Probaj, mogoče ti bo pomagalo. Input pa moraš vnesti v trenutku, ko je črta čisto na robu segmenta. Del, ki je obarvan rumeno.

Tudi meni je ta mini game zakon. Komot bi igral spin-off igro z vso FF7 diskografijo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 2 urama:

Jaz igram bolj pocasi..

 

Drugace cloud mi je car, drugi liki ao tudi ql.. na sploh mi je ql v teh dialogih ta dober amisel za humor.. je pa na momente tudi prevec otrosko ampak ok...

 

 

Its not the sight but the smels :))))

Tole. Pri Remakeu me je ful bolj motil ta japonski slapstick humor. Tukaj mi je kul, ker se mi zdi, da se sploh ne jemljejo resno in grejo all in.

Mi je pa zakon, da so resni deli ful dobro zrežirani in odigrani. Zadet tak dober blance, brez da stvar izpade cringe, je huge podvig po moje.

  

BigBoss82 reče pred 52 minutami:

Tifa v kopalkah mmmmm 🤩

 

Prav mi je zal za @dzaverja

Haha, kot da ni tudi za njega dobro poskrbljeno no. :D

Cloud, Sephiroth, Barret, direktor Gold Saucerja, direktor Honeybee Inna, etc. Imaš za vse okuse. :D

  

Gatsu reče pred 35 minutami:

Golden Saucer :wub:

A ne, da je zakon? Ma jaz sem že čisto pokvarjena plošča. Vedno ko pridem do kake nove lokacije mi zapoje srce in dobim nasmešek na obraz. Ta igra je pure fun. :wub:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

@Skunky LeeMene je na začetku motilo, da se tista črta premika tako počasi. Ful me je metalo iz ritma. Pol sem dal hitrost na 2 in je bilo lažje. Probaj, mogoče ti bo pomagalo. Input pa moraš vnesti v trenutku, ko je črta čisto na robu segmenta. Del, ki je obarvan rumeno.

Tudi meni je ta mini game zakon. Komot bi igral spin-off igro z vso FF7 diskografijo. :D

 

Pri "rekord" sem mislu da sem mel vse perfect, razen 1 good. Sam me je čist not potegnla, jz bi tud še kej več komadov. Tud kej iz desetke se ne bi branu - Suteki da Ne al pa To Zanarkand mata killer piano melodije :D

Thx, bom probu mal pohitrit.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Tole. Pri Remakeu me je ful bolj motil ta japonski slapstick humor. Tukaj mi je kul, ker se mi zdi, da se sploh ne jemljejo resno in grejo all in.

Mi je pa zakon, da so resni deli ful dobro zrežirani in odigrani. Zadet tak dober blance, brez da stvar izpade kringe je huge podvig po moje.

  

Haha, kot da ni tudi za njega dobro poskrbljeno no. :D

Cloud, Barret, direktor Gold Saucerja, direktor Honeybee Inna, etc. Imaš za vse okuse. :D

  

A ne, da je zakon? Ma jaz sem že čisto pokvarjena plošča. Vedno ko pridem do kake nove lokacije mi zapoje srce in dobim nasmešek na obraz. Ta igra je pure fun. :wub:

 

Pa Cloud jr je bla tud super kjut in funny scena  :D 

Povezava do prispevka
Skunky Lee reče pred 8 minutami:

Pri "rekord" sem mislu da sem mel vse perfect, razen 1 good. Sam me je čist not potegnla, jz bi tud še kej več komadov. Tud kej iz desetke se ne bi branu - Suteki da Ne al pa To Zanarkand mata killer piano melodije :D

Thx, bom probu mal pohitrit.

Ajaaaa lol. Razumel sem, da je 1 good bil tvoj največji dosežek. Sorry, les sem. :D

Povezava do prispevka

Ja ma Cloud je tudi dober pedercek shreded ja

 

Samo Tifa je Tifa.. celo super cool Cloud trzne ko jo vidi v kopalkah.. ceprqav lahko bi ji dali ene bolj hardcore kopalke ampak ok Tifa je tolko ql da malo more skrit da uporabia malo domislijo :))))

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

Pa Cloud jr je bla tud super kjut in funny scena  :D 

Jaz ne vem al je to sam zaradi mojega fanboyevstva nad originalom, al je dejansko neki za tem, ampak meni je čisto vse kjut in funny. Se mi zdi, da jim je čist vse, kar so probali narediti v tej igri uspelo v nulo.

FF7 Rebirth ima neko posebno lastnost, ki me dela manj cinika al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 minutami:

Ja ma Cloud je tudi dober pedercek shreded ja

 

Samo Tifa je Tifa.. celo super cool Cloud trzne ko jo vidi v kopalkah.. ceprqav lahko bi ji dali ene bolj hardcore kopalke ampak ok Tifa je tolko ql da malo more skrit da uporabia malo domislijo :))))

Sam nisem nikoli bil Tifa fan, samo majke mi, da jim je celo uspelo tudi to spremenit. Magic. :D

Povezava do prispevka

Jaz niti, zdaj sem postal

 

Drugace je ql igrica ja.. taka lahkotna

Ni zajebana, dialogi niso neki dolgi in dosadni.. mini gejmi so lih prav tezki, edino uni klavir nisem naredil max.. open world ni preobsiren.. v prvem delu je bilo dosadno raziskovar.. tle ni.. fajt deli niso razvleceni

 

Pa liki so ql.. Areth je naivno cute, Tifa ima hude sise, Red xiii je nonstop nadrkan ki ga imajo vsi za psa, Bareth je sekar nutral do zdaj ampak z njim mi je najbolj ql igrat... in tko pac qlcy so far

Povezava do prispevka

Ne. Me. Jebat.

 

Prišel sem do Barret in Dyne trenutka v igri in me je zabilo ko največjega papka. :cry:

 

Edina igra, ki me je kdajkoli pripeljala do konkretnih joka, je bila OG FF7 (Red13 storyline). No, tipom je uspelo ponovno. SE je ravnokar izvedel Pixarjev "UP" moment in so me s samo 10 minut ekspozicije uspeli pripeljati do solz.

Vsaka jebena čast. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

@ke_kit Ti si tole sigurno že naredil. V Corel regiji se mi ni aktivirala tretja lokacija za protorelic ko sem prvi dve spucal. Vem kje sta obe preostali lokaciji a ne svetita. Vse ostalo v tej regiji imam spucan...A se aktivira kasneje al sem fasal bug? Goblin je iz druge lokacije izginil ko sem naredil prvi challenge. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

@ke_kit Ti si tole sigurno že naredil. V Corel regiji se mi ni aktivirala tretja lokacija za protorelic ko sem prvi dve spucal. Vem kje sta obe preostali lokaciji a ne svetita. Vse ostalo v tej regiji imam spucan...A se aktivira kasneje al sem fasal bug? Goblin je iz druge lokacije izginil ko sem naredil prvi challenge. 

Isto je bilo pri meni. Aja, pa pazi to, ravno ko sem naredil drugi cactuar reactor, sem se neki zamotil s telefonskim klicem in nisem dal pavze. Vem samo, da Chadley neki omeni, da bo javil kasneje bla bla in nimam pojma kaj točno je bilo narobe, da ni zaznal tretje lokacije.

A ni razložil kaj je narobe?

 

Sva pa očitno na približno istem mestu, nisem neki dosti bolj naprej od tebe. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Humor v tej igri je bil pisan zame imo. Res kvalitetno slabo. :D

 

Johnnys (množina, ja, beri spodaj) imajo najjače izjave.

Kontekst: Yuffie med fightom pomotoma klonira Johnnyja in tip to izkoristi, da ima delovno silo za prenovo razpadajočega hotela v Costi Del Sol.

Izjave, ki sledijo so priceless.

 

Deliveraš nek predmet random Johhny klonu in tip. "I can't wait to see my face when I show me this!"

Yuffie mu predlaga, da prekine clone jutsu. "I need more time. I want to believe I can finish this all by myself!"

Pa ful nekih pop culture poklonov ala Spiderman meme in podobne fore.

 

Na splošno je banter res posrečen.

Yuffie:"Cloud, how about I clone YOU. Imagine the combat potential."

Cloud:"Pass."

Yuffie:"What about Tifa?"

Cloud:"..."

Yuffie:"Having naughty thoughts?"

 

Se mi zdi, da smo čisto vsi pomislili na isto stvar. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 9. 3. 2024 at 23:07:

Prišel v novo regijo in se že ene tretjič ponovno zaljubil v igro.

Pa kaj mi dela ta glasba, a si nor. :avadodo: :avadodo: :avadodo:

 

Ja sam res neverjetno kako grafika med igranjem fluktuira od meglenosti/nazobčenosti med igranjem do res hude grafike v sekvencah... Ko tole igraš začneš res cenit to kaj je uspelo Sucker Punchu z Ghost of Tsushima na PS4 jajcih... Jaz imam zdaj tule sam še 2 dela protorelic questa potem pa grem naprej. 

 

Drugače pa kar se tiče klavirja. Jaz se s tem niti mučim ne več, pride pa starejša hči ravno ko sem pobiral note na tej lokaciji in vpraša če lahko proba, rečem seveda in carica prvo pesem naredi B v prvo in A v drugo, potem enako še drugo pesem za tretjo je pa rabila malo več časa. Tako da očitno bom imel tud klavir spucan :wub: 

  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...