Skoči na vsebino

[PS4/5] Bloodborne™


Priporočeni prispevki

Ne se jebat, da je Tomazek platiniral Bloodborne :rofl: :rofl: :avadodo: :avadodo: :avadodo:

 

Pismo, kaj dela to trening iz Ubisoft igračk

 

Ne saj ne, respect res. Zelo pozdravljam twist iz "sem čizer, ki ne igra igric, kjer vmes ne morem met čik pavze na pet minut" na "sem zajeban momak, ki ti platiniram Bloodborne za dobro jutro" 

 

Zdaj se ti je odprl tudi cel svet nekih igric ala Dark Souls, Sekiro, Nioh itd. :D  

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 6 minutami:

Ti ni da bi se 1x prespilo? Jaz sem par stvari pozabo pa se prav hocem 1 skoziHod…drugac pa bom dlc rukno pred ng+ ker je baje pol se tezji…pa ze zaj ti eni hunteri lepo jebejo mater :)

 

Bom. Vendar ne vem, če bi zdaj al kasneje. Ne bo menda časa (zdaj sem si ga tolko vzel za igranje v teh dobrih 10 dneh, kot že celo večnost ne)... izide Days Gone 2 (mam že prednaročen), Elden Ring, HZD 2... Bom pa vsekakor še igral Bloodborne. Bi pa tudi Dark Souls 3 in Demon's Souls Remastered. Pri Bloodborne bi v drugo rad sprobal arcane bulid.

 

Sem že htel iti kupit Dark Souls 3 pa so ti na plejstejšn fukjeni malo. 69,90€ hočejo za igro. Na PC dobim pod 10€. Bi pa raje na Playstation igral in bom verjetno poiskal kak retail.

 

Zdaj bom šel še malo v Chalice Dungeone za hec.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

What?

 

Evo, ravnokar fotkano in napisano ročno gor...

 

20220118_145241.thumb.jpg.2bda4abbc31416398e69725de73ef35d.jpg

Ja pa sej si kao komi začel z Chalice Dungeoni lol? :D A maš Korono tak ko jaz pa lahko igraš 24/7 al kaj ;) 

 

Drugač pa kapo dol! A DLC si tud že cel spucal?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 15 minutami:

Ja pa sej si kao komi začel z Chalice Dungeoni lol? :D A maš Korono tak ko jaz pa lahko igraš 24/7 al kaj ;) 

 

Drugač pa kapo dol! A DLC si tud že cel spucal?

 

Ne, Dungeone sem že prej začel in naredil Pthumerian in Pthumerian center. Potem sem med igranjem DLC šel in končal lower in Ailing Loran... Potem pa zdaj samo Chalice. DLC sem jaz končal komplet že pred par dnevi. Vrh glave imam Dungeonov. V nedeljo sem igral od 9h zjutraj do polnoči skoraj :D S pavzo za hrano. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Najtežji boss-I za mene... Prvi najtežji boss mi je bil Orphan of Kos - prvi po vrstnem redu, ki sem ga do tja menda edinega delal več kot 5x. Nekje 10x.

 

Potem pa prvi boss v zadnjem Ilyn Chalice (onj z dvema "srpoma"). Defiled Chalice je poglavje zase. Samo prva s klobukom je bla easy in padla v prvo. Drugače pa gor pač rune za boost HP in pa visceral attack restores HP ipd. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Ne, Dungeone sem že prej začel in naredil Pthumerian in Pthumerian center. Potem sem med igranjem DLC šel in končal lower in Ailing Loran... Potem pa zdaj samo Chalice. DLC sem jaz končal komplet že pred par dnevi. Vrh glave imam Dungeonov. V nedeljo sem igral od 9h zjutraj do polnoči skoraj :D S pavzo za hrano. 

:avadodo:

 

Svaka čast, ne vem kdaj je meni ratala nazadnje taka seansa, fakin lajf :cry:

:D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Ne, Dungeone sem že prej začel in naredil Pthumerian in Pthumerian center. Potem sem med igranjem DLC šel in končal lower in Ailing Loran... Potem pa zdaj samo Chalice. DLC sem jaz končal komplet že pred par dnevi. Vrh glave imam Dungeonov. V nedeljo sem igral od 9h zjutraj do polnoči skoraj :D S pavzo za hrano. 

Lepa, brt. Js mam tud New Game+ odprt, k sva ga začela z Majekom, če bi rad kdaj imel družbo lahko igrava skupaj

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Lepa, brt. Js mam tud New Game+ odprt, k sva ga začela z Majekom, če bi rad kdaj imel družbo lahko igrava skupaj

 

:D Jaz sem ustvaril lik in štartal, da začnem delat arcane built... ampak si zadnji hip premislil, ker mi je sedaj to vseeno prehitro. Sem šel na PC in kupil Dark Souls 3 in ravnokar začenjam :) K Bloodborne se vrnem kasneje. Sedaj sem res dosti igral in ugotovil, da mi ni takoj od začetka za it. 

Povezava do prispevka

Kake imaš zdej kej občutke o igrici, @tomazek? Tremne? Ti je top 5 games all time ali ne? :)

 

Pol po DkS 3 (obvezno z DLCjema, Ringed City je fantastičen na nivoju Old Hunters) greš pa komot še na bolj akcijski, ampak tudi fenomenalni Sekiro, evo. Čeprav kr počas pa z užitkom, complete DkS 3 ke kr fucking huge paket :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

Kake imaš zdej kej občutke o igrici, @tomazek? Tremne? Ti je top 5 games all time ali ne? :)

 

Odlični! Glatko top 5 fseh časov - bolj proti vrhu. Kapo dol devom :worship: Leta in leta me nobena igra ni tako prevzela, da bi jo igral skup toliko časa in zvečer v postelji študiral o njej kaj moram jutri ob prvi priložnosti narediti :D

 

Da bo padla celo platina, pa si niti v sanjah nisem mislil.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Najs ;)

 

…en se je tud ostal gharnam zadn..za jutri...dlc sem pa spokal lihkar….jeben je nimas kaj..crepy places....bossi so bli pravi tu not…Maria mi bla najtezja..Ludwig pa najbolsi..ono muzika pa arena…pol se sabla pa cele storije na koncu ko se se pogovarjata :))…

 

eh jaz se bom leto enkrat fix…malo se spilo z npcji pa to…ko jih vse posles v katedralo pa se med sabo babe stihajo :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...