Skoči na vsebino

[Multi] Dying Light 2


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 20 minutami:

Svinje mi sploh niso dostavile danes! Pa nobenega obvestila in nič.


Igabiba je razposlala novico, da so zajebali dostavo in da bodo posiljali v zacetku naslednjega tedna. Sklepam da je prislo do jebe pri dostavi pri vseh dobaviteljih… jst sm pol skenslal in kupil digitalno

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 7 minutami:

Igabiba je razposlala novico, da so zajebali dostavo in da bodo posiljali v zacetku naslednjega tedna. Sklepam da je prislo do jebe pri dostavi pri vseh dobaviteljih… jst sm pol skenslal in kupil digitalno

 

Meni pa so zajebali in poslali prehitro :) Mogoče so klicali in javili naj pripeljejo jutri. Sem namreč že včeraj dobil SMS od GLS, da so prevzeli paket zame in da je predivdena dostava danes.

Povezava do prispevka

Ja, zaenkrat imam performance. Nisem niti kaj sprobaval drugo, ker sem mel neke probleme. Dopoldan sem vstavil disk in je posnelo igro. Prej pa sem želel iti igrat in je pisalo, da ne more pognati... resetiram konzolo - nič. Sem dal delete in še enkrat namestil pa je šlo, ampak sem prvič zagnal brez updejta. Sedaj sem šele namestil updejt. NImam pojma kaj je šlo narobe prej.

 

P.S.: Bojevanje mi je malo hecno. Ok, zdaj sem srečal šele prvih par sovražnikov. Ampak je full random kako se odzivajo na udarce in padejo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 49 minutami:

a res konzolna verzija nima FOV sliderja?

 

Kaj boš s tem? :D

 

Jaz bi še te performance, quality in resolution ipd. mode skinil, ker je blo pri konzolah vedno - vstavi in igraj how it's meant to be. Nikoli se nisi rabil jebat z nobenimi nastavitvami. Zdaj pa spet nekaj sprobavas. 

 

P. S.: lol, tudi ta igra ima parry (perfect block), ki stuna nasprotnika. 

Povezava do prispevka

Šalabajzarji od teklanda

Od začetka pa do trenutka, ko te igra spusti iz povodca v open world traja kake 2urci s tem, ko že misliš, da boš začel igrati te igra vrže v cutscene z enim res značilnim VO za techland (k da bi gledal pixar risanko sinhronizirano v slovenščino s Kuntnerjem v glavni vlogi).
In ko po uvodu končno spizdim v ta odprt svet me nekje na strehi en random NPC pozdravi po imenu (res ene 5minut po uvodu). Sej ne da je Aiden cel intro vekal kako mu bo zajebano zdaj ko je nov v tem mestu.

Pa pogledaš dol s strehe po avtomobilih skačejo eni banditi čez cesto pa zombiji in ne jebejo drug drugega, dokler ti ne skočiš vmes.

refund/10

Povezava do prispevka

Špil je odličen. Svetujem, da vsake pet ur zaženete znova,.. (če začne  prvoosebne animacije zajebavat,.. verjetno ker tolko skipam) Dpmnevam da bodo tokom generacije stvar popatchal) Jaz praktično igram od 6h do polnoči vsak dan ,.. Ja ko začne glitchat ugasnite špil in poženite znova ,.. Ja questi ,.. kaki sajd questi,.. pač dosti skipam besedila,.. ker je špil grozno velik,.. domnevam da uno 500 ur kar drži.

 

Naslednji patch bo dodal fov ,.. Ne vem sicer zakaj ,.. ker je dovolj velik,.. bi pa rad global illumination Raytracing tudi na konzolah (ne samo sence, refleksije itd) (četudi bi še spustili rezolucijo)

 

Je že razlog da ye DL1 prodal 20 milionov,.. ker ko se špila ko po maslu je nekaj najbolj zabavnega ever.

Verjetno bom kako uro igral Sifu,.. drugače pa kar težko nehaš igrat.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 29 minutami:

To verjetno ne bom nikoli razumel, zakaj bi skippal dialoge pri prvem skozihodu, razen če so res retardirani in nezanimivi?

Ker dosti hitro berem,..In hočem čimprej nazaj igrat, da si nagrindam čimveč keša in čimboljše orožje. Mislim ni slabo,.. ni pa nekaj za dam pisat,.. tm bethesda scena.

Če bi želel vse stvari upgrejdat,.. bo treba res milijon zombačov pobit,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Mah nisem spucal vse ampak bom šel kar v epilog,.. ker je res ogromen. Bom pa post gejmu še končal skillz tree,..poiskal še par inekcij, ki mi jih manjka. potem pa po patchu še enkrat za fašiste,.. ker mi ene trofeje ni puknilo,.. Malce razočaran, da ni legend stopnje grinda, da ni nightmare težavnosti,.. Ene stvari so preveč lahke,.. Normal je izi ,.. medtem, ko je v DY1 normal,.. vsaj ultra hard.

Moram pa pač vsaj enkrat končat, ker bo jutri prišel sifu.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Vidim, da ljudje na zelo različne načine igramo igre, ki jih kupimo. Pomoje imamo vsi nekakšen FOMO ampak pri meni je to, da bi rad videl čimveč kar mi lahko špil ponudi, ti pa sklepam igraš do tam ko te še zanima in potem skočiš na naslednjo stvar, ostalim se pa vrneš ko je suša?

 

Ne da primerjam, samo če bi jaz Witcher 3 igral tako, da bi samo main queste preigral, bi falil tok velik dodatnih štorij, ki pridodajo k glavni. Pač zanimivo mi je. Jaz sem itak presran, da bi falil kak carski quest v kateremkoli špilu, zato si za vsak špil - če me pritegne - vzamem cajt.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...