Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika

Lunco

Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Imaš kerega posebnega v mislih? Model... govoriš mu in zna pisat slovenski? Nič nisem spremljal teh AI dodatkov v novih laptopih.

Kakšen derivat švicarskega nemškega ziher zna. Slovenska rešitev obstaja. Kdaj bo nativno v OS pa ne vem.  Recimo CPU, ki podpira AI in pospešuje zadevo je npr Ultra 5 125H. OpenVINO™, WindowsML, ONNX RT

Recimo Asus Expertbook ga ima.

Povezava do prispevka

kolikokrat sem vam že tu napisal, da mi pišite na info@bilban.si - recite za TADEJ-a - mene in vam dam ponudbo za željeno robo.

https://www.avtera.si/asus-zenbook-duo-14-oled-ux8406ma-pz058x-intel-ultra-9-185h32gbssd-2tb2x-14-3k-oledarcw11pro/

2500€ za JOKER forumaše recimo, bo sprejemljivo? Jaz bom manj zaslužil, kupec bo pa happy :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
sekretar reče Dne, 26. 6. 2024 at 12:07:

Rabil bi prenosnik, do 1000 EUR, raje kak evro manj.

Raba: Word + Excel + brskanje po spletu

Pogoji: Windows PC, kvaliteten 15" zaslon, kvalitetna tipkovnica (več hoda > manj hoda), da za navedeno delo zdrži naslednjih 5+ let.

Kak predlog?

neki asusi so za 570 € videni, k majo 16 giga rama pa nek ryzen not+win  (v slo); nekje na tujem so verjetno 520, ampak brez šumnikov pol

Povezava do prispevka
kmetek reče Dne, 13. 6. 2024 at 20:57:

kolikokrat sem vam že tu napisal, da mi pišite na info@bilban.si - recite za TADEJ-a - mene in vam dam ponudbo za željeno robo.

https://www.avtera.si/asus-zenbook-duo-14-oled-ux8406ma-pz058x-intel-ultra-9-185h32gbssd-2tb2x-14-3k-oledarcw11pro/

2500€ za JOKER forumaše recimo, bo sprejemljivo? Jaz bom manj zaslužil, kupec bo pa happy :)

Holy shit tale cpu, 35W base power, 115W max turbo :D

Jeba je pol ko gre kupec gledat benchmark samo laptop ima pa power limiter na 25W in je performance čist nekje drugje.

Razen tega pa zgleda res zanimiva mašina, skor kot nek concept piece.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

• Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
  • Ustvari novo...