Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 minuto:

Overleveled STR dual wield power stance vs overleveled caster s pomočjo summona je dobesedno isti kurac. Pri nobenemu ne rabiš nekega hudega skilla.

Edina razlika je, da pri casterju malo manj reskiraš, ker ti ni treba niti prit blizu nasprotniku.

Isti kurac to bi lahko sestrinjal

 

Ne strinjam pa se, da je malo bolj izi s casterjem zaradi ranga.. ravno obratno

 

Podoben level sem bil, z mele mi je dosti lazje.. ne rabis investurat v FP jn flasje.. delas vec dmg z istim levelom in imas vech hpja in za se healat. Ja s casterem imas range, sam si weak in teh bossi so hitri in imajo range.. ne vsi seveda in pri kaksnih je sigurno lazje scasterjem.. ampak pri tazajebanih, ko jih mores drzat na razdalji, nonstop samk bezis in se cast time upostevat un si polnit fp......... meni je preprosto mele

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

No ja... Vsi vemo, da bi to blo težko. Ampak a je namen take vrste iger, da se ne levelaš in ne nadgrajuješ orožij in ne izkoriščaš različnih skill-ov? Po moje to absolutno ni namen. Verjamem pa, da se najde kdo, ki mu tudi to ustreza. Najbliže temu je bil Sekiro, ki mu v osnovi ni blo dano levelanje v RPG pomenu besede. Neke vrste levelanje pa je vseeno blo (povečevanje attack power ipd.).

Seveda je kul se levelat in postajat vedno večji badass, ki dela palačinke iz bossov.

Moja reakcija je letela na izjavo, da je melee isto easy kakor če uporabljaš magijo. To enostavno ni res.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Isti kurac to bi lahko sestrinjal

 

Ne strinjam pa se, da je malo bolj izi s casterjem zaradi ranga.. ravno obratno

 

Podoben level sem bil, z mele mi je dosti lazje.. ne rabis investurat v FP jn flasje.. delas vec dmg z istim levelom in imas vech hpja in za se healat. Ja s casterem imas range, sam si weak in teh bossi so hitri in imajo range.. ne vsi seveda in pri kaksnih je sigurno lazje scasterjem.. ampak pri tazajebanih, ko jih mores drzat na razdalji, nonstop samk bezis in se cast time upostevat un si polnit fp......... meni je preprosto mele

Stari, zdaj mi čisto iskreno povej kolikokrat si kateri tak fight delal brez summonanja dummija, ki je kasiral batine med tem ko si ti iz daljave delal damage. :D

Povezava do prispevka

Meni je trenutni mele build tudi nekoliko lažji kot caster s Comet Azur v prvo. Tam če ga nisi prav naciljal ali se ti je dobro izmikal... si jebal ježa. Sedaj se izognem par udarcem in ga sfaširam z močjo. Sicer pa imata oba builda svoje prednosti in slabosti. Tudi od boss-a do boss-a full različno. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Stari, zdaj mi čisto iskreno povej kolikokrat si kateri tak fight delal brez summonanja dummija, ki je kasiral batine med tem ko si ti iz daljave delal damage. :D

Ma nene.. mi se ne pogovarjamo o overleviranju in summonu..tle imas prav kaj da ti recem.. to se ve, da je tezje ce ne summonas in imas lvl 1 orzje

 

Meni gre v izi na k da govoris da je mele bolj zajebano kot caster, pri istih pogojih.. pac nekih normalnih pogojih igranja.. jaz pa trdim da n, da je isti kurac..oz celo...ma ne pustmostat..isti k pac

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

What? Medved počasen? Hitrejši je od mene, ko jaham... 

 

Ptiči so itak nočna mora. Tudi vitezi so jebeni. Pa oni kipi v katakombah, ki skačejo, udarjajo ob tla, castajo.... 

Maja ko tece je hiter ma ko udari oz preden zacne kombo je sekar predvudljiv, kdaj zarollat

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Kateri bossi so vam bili kul? Dejansko dobri carski zakon

Hoarah Loux največji badass. Daleč pred vsemi ostalimi.

 

Hoarah Loux >>> Godfrey > Malenia >>>>>>> Morgot >> Mogh Lord of Blood >> Radagon >>> Pol pa sem že vse pozabil, k je preveč copy paste in ne vem več kaj so bossi, mini bossi ali navadni mobi. :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Kateri bossi so vam bili kul? Dejansko dobri carski zakon

 

 

Moghwyn, Godskip Apostole (zaradi muzike), Astel of the void, Gargoyla pred Beastmanom, Maliketh, Godrick.

 

Placiduci pa še ne vem ali bi mi bil zakon, ker se razlikuje od vseh zmajev v igri ter epske muzike, ali ga sovražil zaradi onega glupega pew pew lazer attacka in gore healtha.

 

Kot bosse ne štejem obične mobe, ki so nato kot bossi v jamah in gaolih, sicer bi dal meme vote Patchesu :D 

 

So pa bossi v tej igri pod očitno sirovim AIjem, ki je vzet direkt iz Mortal Kombat 2 (hint: AI guljufa in inpute reada udarce ter na momente tudi preseka animacije), kar ni kul.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

 

So pa bossi v tej igri pod očitno sirovim AIjem, ki je vzet direkt iz Mortal Kombat 2 (hint: AI guljufa in inpute reada udarce ter na momente tudi preseka animacije), kar ni kul.

Se mi je zdelo meni da je igra precej bolj cheeserska kot prejsnji deli

 

Tip caka caka te gleda in ko stisnes flask isti moment spali neki.. da na koncu ko ima malo hpja sploh ne govorim..

 

Meni je slo to najbolj na k.. face palmam vse bosse tipo v 30 sek ima 10 20 posto lajfa.. pol karnaenkrar  cim nardim napako spali odmah supercomboon te onshotne..pa jebooo...... 

 

1x me he uninajbolj izi boss Rennala tako trollala z unimi lazerjem, da me ubila 10x, pol se prva faza ki je utak v izi ma dosadno..smdobil peno na usta sem samo summonal 2 playerja da jo pogenkamo

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 35 minutami:

Meni je slo to najbolj na k.. face palmam vse bosse tipo v 30 sek ima 10 20 posto lajfa.. pol karnaenkrar  cim nardim napako spali odmah supercomboon te onshotne..pa jebooo......

 

Itak so oni daleč največji cheeserji/cheaterji! In potem bi se naj jaz sekiral, da proti njim uporabim Sepukeca ali pa prikličem duheca... Loool :D Če bi vedel, da trpijo IRL, bi jim priklical 300 peklenščkov in se jim v faco režal, ko bi počasi crkavali.

 

Pa ziher se ti bossi zvečer, ko nekje sedijo na kavici, ne sekirajo kako so počizali nekega userja, ampak se mu še režijo v faco kak je crknil in kako grimaso je delal med tem.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 31 minutami:

Se mi je zdelo meni da je igra precej bolj cheeserska kot prejsnji deli

 

Tip caka caka te gleda in ko stisnes flask isti moment spali neki.. da na koncu ko ima malo hpja sploh ne govorim..

 

Meni je slo to najbolj na k.. face palmam vse bosse tipo v 30 sek ima 10 20 posto lajfa.. pol karnaenkrar  cim nardim napako spali odmah supercomboon te onshotne..pa jebooo...... 

 

1x me he uninajbolj izi boss Rennala tako trollala z unimi lazerjem, da me ubila 10x, pol se prva faza ki je utak v izi ma dosadno..smdobil peno na usta sem samo summonal 2 playerja da jo pogenkamo

 

 

Je resnično zelo očitno, nekaj primerov:

 

- streli z lokom 

- cast magije (ob castu, če daš drugo sorto, ki ustreli z delayom pa dodgajo v NJO kot budale)

- chug HPja pri Godskin duotu, vsakič bo dal tisti black orb

- Cruc Knight in Knighti na sploh naredijo tisti super stab čez 2 ekrana razdalje

 

Pa probaj to:

idi za vogal, da te fizično ne vidi, pa popni chug, kljub temu bo model v istem frejmu ko ti stisneš heal, začel castat punish. Je prav smešno glej :D

Včasih gre celo tako daleč, da preskoči animacijo, torej moral bi imet minus frejme, ampak jih kar preskoči.

 

Aja, tudi toliko opevana Malenia. Pri njej se vidi, kako dela njen ''idle walk'' (levo ali desno ali proti tebi, ko ne dela nič in čaka), pač tam AI čaka, da nekaj narediš, da input reada. Ali pa probaj proti onim Iron Maiden bufferat attack (torej daš R1 in bufferaj hitro drugega), bo tip čudežno že vnaprej vedel in naredil tisti grab.

 

 

Pa poglej si to, prav smešno kak je:

 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Itak so oni daleč največji cheeserji/cheaterji! In potem bi se naj jaz sekiral, da proti njim uporabim Sepukeca ali pa prikličem duheca... Loool :D Če bi vedel, da trpijo IRL, bi jim priklical 300 peklenščkov in se jim v faco režal, ko bi počasi crkavali.

Vse lepo in prav, sam pol vam jaz lahko mečem v faco, da ste slabi igralci. :D

 

Noben poraz proti souls bossu ni hujši od ponižanja, ki ga doživiš, ko ti polžasti foter ke_kit reče Git Gud.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Drugače je meni tole pritoževanje čez cheaterski AI res na polno mimo. To je pač način programerjev, da naredijo fighte bolj zafukane. Racionalizirat okoli teh reči je res krneki no. Sprejmeš kot del fighta in se adaptaš. Zmaga je zaradi tega še toliko slajša. :D

 

Izpade pa res smešno, ko vidiš kako zabit je AI v določenih primerih.

 

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Vse lepo in prav, sam pol vam jaz lahko mečem v faco, da ste slabi igralci. :D

 

Noben poraz proti souls bossu ni hujši od ponižanja, ki ga doživiš, ko ti polžasti foter ke_kit reče Git Gud.

 

To je pa podobna kot tista, ko kak delavec ali kmet... Reče, da delo za računalnikom ni delo. Da je delo samo fizična stvar, ostalo je služba. 

 

Eni boss-a fizično nadmudrijo, drugi pač umsko. Važno pa je, da je delo opravljeno (boss obvladan) :D Torej končni rezultat. 

Povezava do prispevka

Kakor za koga. Meni je res brezveze premagati najbolj zafukanega bossa v igri na nek cheeserski način, kjer se mi ni treba nič potruditi. Zmage z mimicom nad mini bossi mi niso ponudile res nobenega zadovoljstva. Sama sreča, da sem ga kasneje nehal uporabljati. Zamudil bi res fenomenalne dvoboje.

Pa ni fora samo v tem, da je en način lažji od drugega. Gre se tudi za to kak flow ima borba. Če brute forcaš zadevo vse skupaj polomiš in pol tej fighti izgubijo ves čar imo (zato so v Sekiru najboljši spopadi - imo seveda).

Sicer pa itak je carsko, če ti igra dovoli, da si sam narediš svojo težavnost. Glede tega so Souls naslovi res izjemni.

 

Me pa ful čudi, da si s takim mindsetom uspel obrniti Sekiro. Vsaka čast za tisto. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Drugače je meni tole pritoževanje čez cheaterski AI res na polno mimo. To je pač način programerjev, da naredijo fighte bolj zafukane. Racionalizirat okoli teh reči je res krneki no. Sprejmeš kot del fighta in se adaptaš. Zmaga je zaradi tega še toliko slajša. :D

 

 

 

Agree, nisem se pritoževal, če je tako izpadlo. Našel pač način, ki mi ga igra nudi, da v dani situaciji čim hitreje zakoljem sovraga.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...