Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Men je blo logično, da je on bil tisti s prezgodnjim izlivom po 30 sec :D 

 

Si prav predstavljam sceno: uno, dos, tres,.... pa idemo....

 

Nihiiiil

 

Nihiiiiiil

 

NIHIIIIIIIIIIIIIIIL

 

 

 

YOU DIED 

 

 :D

 

Uporabnik Vučko3:  ''LOL, nope... bye''

 

 

Edit: NPM potrjuje ^^

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

V ng+ te bossi se vedno lahko ubijejo v 2 udarcih pri 50 vigorja, lyndell vitezi tudi, jaz sem šel z eleonoras poleblade na +9 in sem Morgotu vzel 1,5 cm lajfa z enim kombotom, nimam najmocnejsih talismanov gor, in ng+ je cist dost zahteven. Ce bi pa sel all out, fukno vse kar mam gor, je pa sprehod. Naredis si sam, da je zabavno. Sem pa ziher ce bo kdo sel +2, +3 bo velik tezje

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Zdaj sem spet vse preskoco in šel v Mountaintops, mater milo, navadni mob me 2shotta...sicer jaz njih tut, ampak vseeno :D

 

Ne mi rečt da 2 šotaš rudarje v rudnikih :D pizda te svinje so bulletproof! Še backstabat ga moram ziher 3x, da se stegne hudič.

 

Od tu naprej je res precej bolj zajebano kot vse pred tem. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

 

Ne mi rečt da 2 šotaš rudarje v rudnikih :D pizda te svinje so bulletproof! Še backstabat ga moram ziher 3x, da se stegne hudič.

 

Od tu naprej je res precej bolj zajebano kot vse pred tem. 

Caki, da ti razlozim mojo pot v ng+. :D

 

Prvi site of grace > Margit > Godrick > Rennala > Radhan (sprozil side queste vse) > povohal Caelid > preskocil Lyndell > Godfrey > Morgot > Mountaintops, kjer me VSE ubije v dveh sekundah :D

 

To je dobesedno moja pot, nic nisem drugega delal :D posledicno je igra ratala fejst zajebana :D

Povezava do prispevka

Meni pa bo živce spil oni nevidni Black Knife ali koji kurac je v Ordina, Liturgical Town. Prav nič mu ne morem. Sploh se ne spomnim kak sem ga prvič ubil. Vedno je takoj v meni in dobim štih v srce... Ko se healam je spet v meni. Kurac pa stopinje v snegu, če nekaj na prazno maham on pa takoj spet v meni. Probam še enkrat potem pa ga bom mogoče kar pustil ali pa sprintal skozi prižgati luči al koji kurac. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Meni pa bo živce spil oni nevidni Black Knife ali koji kurac je v Ordina, Liturgical Town. Prav nič mu ne morem. Sploh se ne spomnim kak sem ga prvič ubil. Vedno je takoj v meni in dobim štih v srce... Ko se healam je spet v meni. Kurac pa stopinje v snegu, če nekaj na prazno maham on pa takoj spet v meni. Probam še enkrat potem pa ga bom mogoče kar pustil ali pa sprintal skozi prižgati luči al koji kurac. 

No, jaz sem to sranje v ng delal eno uro, nastudiral pot do vsakega preden sem sel v evergaol in pol sam letel, itak tut ce crknes, kar je prizgano ostane prizgano. Edino lokostrelci te lah hitr zjebejo, ker 3 svece mas na strehi. Je pa res da lokostrelci hitr crknejo, sam mors pridet do njih.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Meni pa bo živce spil oni nevidni Black Knife ali koji kurac je v Ordina, Liturgical Town. Prav nič mu ne morem. Sploh se ne spomnim kak sem ga prvič ubil. Vedno je takoj v meni in dobim štih v srce... Ko se healam je spet v meni. Kurac pa stopinje v snegu, če nekaj na prazno maham on pa takoj spet v meni. Probam še enkrat potem pa ga bom mogoče kar pustil ali pa sprintal skozi prižgati luči al koji kurac. 

A tebi se je dalo ukvarjat z njim? Jaz sem samo laufal mimo in prižgal sveče.

Drugače mu zjebeš nevidnost, če imaš v eni roki Sentry Torch.

 

EDIT: Kočevc too stronk.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

No, jaz sem to sranje v ng delal eno uro, nastudiral pot do vsakega preden sem sel v evergaol in pol sam letel, itak tut ce crknes, kar je prizgano ostane prizgano. Edino lokostrelci te lah hitr zjebejo, ker 3 svece mas na strehi. Je pa res da lokostrelci hitr crknejo, sam mors pridet do njih.

 

Sem se odločil za miroljubno rešitev konflikta in letel prižgati vse pizdarije. Enega lokostrelca sem moral fentati na poti. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 24 minutami:

 

Zajeban ta mele proti casterju....

Overleveled STR dual wield power stance vs overleveled caster s pomočjo summona je dobesedno isti kurac. Pri nobenemu ne rabiš nekega hudega skilla.

Edina razlika je, da pri casterju malo manj reskiraš, ker ti ni treba niti priti blizu nasprotniku in ne obstaja nevarnosti, da te pomotoma zadane, ko maha po summonu.

 

Probaj it z lvl 20-30 melee only proti kakemu evergaol bossu (kjer ne moreš summonat) in se malo posnami. Me res zanima, če bodo takrat padale izjave tipa

bigboss82 reče pred 24 minutami:

Zajeban ta mele proti casterju....

 

No sej, v takem scenariju najbrž tudi casterji jebejo ježa. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

No ja... Vsi vemo, da bi to blo težko. Ampak a je namen take vrste iger, da se ne levelaš in ne nadgrajuješ orožij in ne izkoriščaš različnih skill-ov? Po moje to absolutno ni namen. Verjamem pa, da se najde kdo, ki mu tudi to ustreza. Najbliže temu je bil Sekiro, ki mu v osnovi ni blo dano levelanje v RPG pomenu besede. Neke vrste levelanje pa je vseeno blo (povečevanje attack power ipd.).

 

Jaz bi igro sigurno že odložil, če ne bi bilo toliko različnih možnosti igranja. Vse From igre me vlečejo v igranje zaradi tega. Sekiro recimo ne, razen čez par let, ko pozabim zadeve. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...