Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Malo sem testiral invejdanje s temi leveli.. pri 150 ti se najde precej na zadnjih delih mape.. pol sem sel na 160 in je bila ze tezava

 

Tako da jaz bi priporocal max 150, ce ne gres v ng+ in mislia igrat mp

 

Mogoce celo manj, ce zelis pvpjat po prejsnjih delih mape

 

 

@ke_kit maja kaj je fun.. ta igra je imo.. ne vem mogoce imam samo jaz tak obcutek, ampak je master cheeserska, bolj kot vsi soulsi doslej.. vsi bosi so neki easy zaradi leveliranja pol na koncu neki umetno enragejo in te ubijejo z nekim super combotom maj viđenim in pol se mores jebat s5 od zacetka, da te na koncu s5 pocheesajo in najbolj mi grejo na kurac tisti ki imajo 2 faze al pa da jih je vec. 

 

Sicer pa meni pac ni gusht memorizirat movsete in obvladat bossa.... prevec se zivciram ko umrem in imam preslab spomin, prevec drugih stvari za igrat in delat, da bi zgubljal cas in studiral neke cheeserske bosse.. ce bi mo bil to point, bi delal kaksne no hit rune al ne vem, tako pa pac mi je ql rpg element in si nastimat najjaci build in trolat v pvp.. bosse dekam samo ce je to nuja za napredovat ampk pri tej igri to ni, kot je bilo prej

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Sicer pa meni pac ni gusht memorizirat movsete in obvladat bossa.

Fair enough. Razlnični okusi, sej štekam. Meni je pa ravno to gušt. Poštekat kako se umakniti tistim "super combotom", ki se mi na začetku zdijo res ultra cheese, sam pol, ko jih naštudiraš in se začneš uspešno umikat, je satisfaction factor res neverjeten.

Ful Souls bossov (predvsem kak Sekiro) se mi je zdelo nemogoče premagati sprva. Ravno zato je pol zmaga tako zelo slajša, ko ti končno rata. Res uno Git Gud FTW. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Fair enough. Razlnični okusi, sej štekam. Meni je pa ravno to gušt. Poštekat kako se umakniti tistim "super combotom", ki se mi na začetku zdijo res ultra cheese, sam pol, ko jih naštudiraš in se začneš uspešno umikat, je satisfaction factor res neverjeten.

Ful Souls bossov (predvsem kak Sekiro) se mi je zdelo nemogoče premagati sprva. Ravno zato je pol zmaga tako zelo slajša, ko ti končno rata. Res uno Git Gud FTW. :D

Jaja sej vem, se spomnem tvpjega isshim no hit.. samo enostavno se mi ne da vec, nimam vec te motivacije. 

 

Mogoce bi jo dobil nazaj, sej pri unem Radhanu sem jo imel, tam je stvar postala ze osebna in sem ga drkal 5 6 ur 🤣 Sam ce ni treba kaj se bom jebal

 

Zdaj si mi dal eno dobro iztocnico.. to sem razmisljal ze nekaj casa. Elden ring je ful dvorezen mec zame. Open world je res carski, polno za raziskovat polno vsega, zelda stajl, kapo dol, povsot je neki, uganke so vedno drugacne, razen ponavljajocih se minibossov, je vse kot mora bit, vrhunsko. Itemi, buildi in pvp v open worldu, tudi nekstlevel. Prav me spominja na uno igro ki mi je bila vcasih ful ql, kingdoms of amalur.... prav sem se spraseval zakaj ne naredijo kaj takega in evo zdaj smo dobili to na steroidih

 

Sam po drugi strani, meni so bili prejsnji soulsi malo bolj vsec, ker je bilo bolj linearno, nisi mogu skippat al overlevelirat, ce si hotel napredovat al moral dolocenega bossa naredit ni bilo poti okoli in si imel motivacijo ga nastudirat al vsaj nastudirat chees ki je bil tudi svojevrsten skill v potrpljenju.. ne vem tezko povem, jaz bi raje eno epic lineaeno, magaru ful razvejano izkusnjo, ker ta op mi malo ubije motivacijo, pa overwhelming je na momente, ce prevec igras, prav ne ves what next.. prej sem tocno vedu al vsaj mislu, da vem kaj naslednje, a zdej tega bosa pol unega, pizda uni je zajeban, pol nazaj uni quest, pa unega bosa ne smem narsit ker pol zajenem uni quest, ipd ipd..ne vem ne da se mi vec nakladat

 

Sej zdaj ima tudi svoj car, neki smo dobil, neki izgubili.. sam menipo filingu je bilo uno malo boljse, ce bi lahko izbiral

Povezava do prispevka

Jaz bom tak reko. Bloodborne je najboljse strukturirana From igra. 

 

Elden ring mi je pa daaaaleč najbolj zabavna From igra. Najbolj raznolika, dizajn nikjer ni trpel kljub open worldu, legacy dungeons so na nivoju ostalih po prepletenosti. In ja, ta fun faktor je tukaj vrhunski in boljsi kot v vseh ostalih From igrah.

Povezava do prispevka

Zdaj igram strenght build od zacetka, uni blood je bil od brata, da sem malo probal...

 

Sam ta str build je tudi op ne :)) zfaj mije lazje..res da jihne mores od dalec ampak dmg pa dela ko dreka.. z buffanim jump attacom naredim pol HP dmg bossom

 

Aja pa ql mi je ker odkrivam lolacije ki jih prej splohnisem vidu 🤣 npr Liurnina prvuc sem sow po levi strani zdaj po desni in swm odkril 2 3 mini lokacije al dungeone, ki jij prej sploh nisem najdu, ceprav sem kar preuskal stvari

 

Ne vem pomoje ta igra ni narejena da v prvo vse preisces in platiniras ipd.. prav ql je ko delas 2 al 3 skozihod in odkrivas nove npcje, dungeone, lokacije imas nov build ipd..

 

Je pa res da je dobro imet en al dva charja da imas vse talizmane, spele, orozja ipd..da se malo zabavas z respecom in ng+ ipd..

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma nimam, niti 60

Op je ce leveliras in upgrejdas prave stvari.. ne rabi level, level je se najmanj.. lahko si level 150 ko moj brat in sopas neko gnilo orozje ki ni optimizirano s skill in atributi in boss pri unih par bossih jebal jeza

 

Je pa res da prvic ko igras ne ves se kako upgrehdat in kire stvari

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Ma vsaka stvar je lahko OP, če imaš level 150.

 

Včerajšnji izkupiček

[Placidusax]

  Skrij vsebine

 

 

[Maliketh]

  Skrij vsebine

 

 

[Hoarah Loux]

  Skrij vsebine

 

 

Kaksne imas to statse? Dex?

 

Infjuzaj si to katano z blood wetstone ce imaa seppoku, ti bo prej spallo bloodloss.. lahko das tudi kej v arcane da ti dvigne bloodbuildup.. ne vem kolko si level

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 23 minutami:

 

Evo kako se naredi Generala v 2 minutkah

 

Haha, kak ste ga lepo stun lockali z gankom na koncu P1. Skoraj bi se epsko končalo v enem ciklu. Baje, če ga v pravem času staggeraš sploh ne pride do druge faze.

 

Drugače lepota STR buildov je ta, da ko 2 handaš karkoli dobiš plus 50% STR, torej pri 50 STR delaš efektivni dmg 2 handed kot bi imel 75 STR, kar je skoraj popolni cap (mislim, da je sedaj softcap str 80, moram preverit).

 

ke_kit reče pred 3 urami:

Ma ne rabim boljšega damage outputa od tega kar imam. Nočem, da je prelahko. Že tako sem overleveled.

Sem level 140. Quality Uchigatana.

 

Te pa razmisli, da si daš stran sepukku, ker ti bo prelahko. Seppuku je broken as fuck atm, po moje najbrž prvi na listi za nerf za naslednji patch. 20% AR za 1 min (!) ob nekem minimalnem HP lossu. Nekako ti da efektivnih 50 statov dmga. Dejansko je tako dober, da ne rabiš niti kakega blood builda kot je Bigboss omenil. Tisto je pa sploh v svoji ligi.

 

Sem testiral na mojem end game liku z respecci, če si dam tisti talisman in mask za blood loss, ko popnem sepukku mi da več AR kot če bi si dodal ene 100 levelov v dmg state... balanced :D 

 

Pa PVP trenutno je sploh kr neki, tekmuje se v tem kdo prvi procca bleed. Ker te povrh vsega bleed še fucking stunna, tudi če imaš neskončno poisa >_<

Povezava do prispevka

@bitsurugi aja nisem vedu, tle sem imel 2h ker itak si na konju, drugace imam main hand greatsword, left heand zwaihander.. knight resolve za max first hit, jumping attack drugace plus combo odvisno od enemijev

 

strenght je dobro oz tej colossal weapon ker delajo poln kurac poise dmg, skoraj je na nivoju bloodlosa.. une zmaje in velikane in nosse samo cepam na critical poleg norega dmg na hit.. aja pucanjw mobov v kampih nak onju z r2 je res uno... uzivantsko in relaxing ko jij fuknes 3 v zrak in jih ubije in se ga chargas po zelji.. tle pri bosu sem imel tudi talizman za vecji charge dmg.. drugace imam jumping attack

 

 

drugace tam v flasku sem imel se da mu prej naredis break stance

 

 

aja evo both of two worlds

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

po NG+ rabim pavzo od igre. ce sem en teden nazigal od jutra do vecera in se nisem mogel odlepit, se za futr se mi je jebal, je droga pocas popustila po Leyndellu. ne zarad bossov samih ampak zarad obmocij. tezko sem najdel motivacijo po dodatnem raziskovanju in pot do konca Farum Azule je pain in the ass, in se da primerjat z ‘brutalnostjo’ spusta v Frenzied End pekel ali z Miquelinega drevesa. nasploh je skok zelo dvorezna zadeva. kakor ti omogoca carski dostop do skritih poti (ki jih je vcasih tolk, da gladko kaksno pozabis, ko te zacne jebat spomin) te po drugi strani jebe na polno, in skor vec smrti kot od bossev, sem storil ob platformanju. cist prevec (recikliranih) ‘mini’ boss encounterjev.

je igra 10/10? ja in ne. je pa vizuelno, atmosfersko cisti dragulj. se en open world souls game? ne, raje bi linearen Bloodborne 2, kot Dark Souls 5. 

 

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 44 minutami:

Kaj je zdaj OP build, ki ni vreden souls iger? Prvi skozihod sem delal s srocery buildom prvič v lajfu (prej nisem v nobeni njjihovi igri spustil ene magije). Zdaj sem attack build in nič ne čaram (zelo redko) in sem precej bolj OP kot prej. Ampak kaj jaz vem. Souls igre igram šele od januraja letos. Kaj je torej pravi način?

Ma poanta magic buildov je, da so ranged. Karkoli ranged v souls igrah je pač easy mode, ker se ti je treba ful manj umikat nasprotnikom. Če tega nimaš, si v večji nevarnosti. To je to.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tako. Ko zadnjega bossa ubijes se izbira konec. Torej ubijes bossa, in imas site of grace plus nekaj zraven kjer izbiras konec. Ti lepo shranis na tem site of grace, to uploadas na cloud in pol izberes en konec, ga pogledas, kopiras tisti save v igro in izberes drugi konec, kopiras spet tisti save in izberes tretji konec.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...