Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 2 minutama:

Ne sej to je ta room, samo lah pridš v njega brez ključa =) mogoče bi blo boljše vprašanje, a ste našli secret passage v drawing room

Vem samo za dva skrivna prehoda. En je ta, k ga omenja kočevc, drug je pa še en, ki ga je odkril kočevc. Čisto na dnu Akademije v Liunriji je ena iron maiden, ki te odpelje v skrivno podzemlje od Vulcano Manor.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 minutama:

Če ravno ne igraš offline je v ER res težko ne odkrit skrivne prehode, ker je pred vsakim ene 5 sporočil hidden path ahead. Če je le eno sporočilo je ponavadi troll, ampak je pred njim še ''liar ahead'' ali ''pathetic sort ahead'', ko pa je kak pravi prehod je res vse svetlo spredaj :D 

 

Točno to ja :) Če vidiš dve sporočili... veš, da je ena lažov in za njim nekdo, ki je povedal za njega... Če je kaj resnega, pa je okrog kar precej napisov. Vseeno sem ziher kaj falil.

Povezava do prispevka

So pa modeli res dobri s temi sporočili, sem se prav iskreno nasmejal ob določenih, če bi lahko, bi jim dal 10 upvotov:

 

- vidim item, pred njim sporočilo, item pa je nato bil Whipp orožje, torej bič, pol pa model napiše:   

 

''Necessary item ahead, ahh, but no lover'' :D 

 

-  pridem v glavno mesto, tam neki giganti potleh mrtvi, oz. ostanki:

 

''If only i had a GIANT, but HOLE''   :D 

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 14 minutami:

Če ravno ne igraš offline je v ER res težko ne odkrit skrivne prehode, ker je pred vsakim ene 5 sporočil hidden path ahead. Če je le eno sporočilo je ponavadi troll, ampak je pred njim še ''liar ahead'' ali ''pathetic sort ahead'', ko pa je kak pravi prehod je res vse svetlo spredaj :D 

In zato nikoli ne igram teh iger online lol.

Največji smehi orehi so, ko vidiš mlake krvi na kakih nevidnih mostovih. :rofl: :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 35 minutami:

Če ravno ne igraš offline je v ER res težko ne odkrit skrivne prehode, ker je pred vsakim ene 5 sporočil hidden path ahead. Če je le eno sporočilo je ponavadi troll, ampak je pred njim še ''liar ahead'' ali ''pathetic sort ahead'', ko pa je kak pravi prehod je res vse svetlo spredaj :D 

 

 

Igram offline

Povezava do prispevka

Je pa res fajn, pol ure skacem po Lyndellu, ugotavljam kak se spavit tja na vrh, koncno najdem tisto dvigalo, skocim dol, hodim ponosno do bolta, pafff lokostrelec me pokne in dol vrze :D

 

Je pa Lyndell malo bolj zajeban, vitezi me 2shottnejo, Morgott je bil skoraj nevaren, sem pa vse bosse oneshottno brez main orozij. Se pa vidi, da igra postaja tezja ko si okoli levela 160 v mestu.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 urami:

Je pa res fajn, pol ure skacem po Lyndellu, ugotavljam kak se spavit tja na vrh, koncno najdem tisto dvigalo, skocim dol, hodim ponosno do bolta, pafff lokostrelec me pokne in dol vrze :D

 

Je pa Lyndell malo bolj zajeban, vitezi me 2shottnejo, Morgott je bil skoraj nevaren, sem pa vse bosse oneshottno brez main orozij. Se pa vidi, da igra postaja tezja ko si okoli levela 160 v mestu.

Kako to misls level 160? Js sm z level 74 v tem mestu lol…

Povezava do prispevka

Včeraj sem potem nabil evil Gargoyle dvojčka in uletel v posebno izdajo revije GEA: Svet korenin. Najdel Fio in imel pred njo najbolj zabaven fajt do zdaj v špilu, jaz in moj summon VS njeni championi, res cool stuff :D Potem sem se pa odločil, da se bova še malo objemala. You're a weird one komentar mislim da kar lepo povzame zadevo.

 

Pol sem šel pa odlomit še tistega corrupt erdtree avatarja, ki mi je pljunil mastnih 90k duš, ampak je bil precej zajeban fajt. Tip je imel energije ko fuka, užge ko kamijon, predvsem pa ti zamorijo lajf tisti AOE napadi s scarlet rottom, kjer skoči v luft in z ritjo dobesedno zasmradi celotno okolico. Da ne omenjamo homing holy puščic, med katerimi po tebi maha z gorjačo ki ti zbije tam 80% energije. Res proper opcijski boss, tudi pri lvl 80 liku igrica na momente še vedno ni sprehod po parku.

 

Drgač pa zdaj furam Mimic summona in je faking beast. NOR dmg dela. Prov tak evil team sva z bratom dvojčkom, vsak v roki gigantsko macolo pa sam po faci, prov videl si Fiine phantome kako se je spustila driska po oklepu ko sta uletela Zdravko in Sandi iz Vevč 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...