Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Lepi Šime reče pred 22 minutami:

Keri so teli dragon bossi res. Prejle kot za šalo v drugem poizkusu uničim Astel, Naturalborn of the Void in potem z dvigalom krenem proti Glintstone Dragon Adula, ki me seveda uspešno kolje kot neubogljeno bitje. 

Že njegov brat me je pretepal kot nebogljeno bitje.... 

 

Grem neki jest pa potem nazaj na to pezde

 

Mene je Adula jebal v glavo celo večnost, ko sem igral mage build. Z dex (bleed) buildom pa se nisem kaj matral. Po magiji sem tipal sam in nisem zgleda uporabljal pravih. Recimo Comet Azul je bil proti njemu skoraj neuporaben, on pa me je oneshotal s tisto sablo iz neba. Na koncu sem ga itak na pol pocheesal, ker sem mu zunaj na odprtem vzel pol energije (ko mi je končno uspelo), potem pa šibal v cerkev in ga ven iz nje dokrajčil.

Povezava do prispevka

postal sem elden lord. na koncu se bossi kar nizajo in ne vem ker je ker. elden beast fajt je kr neki. zakaj so dali to na konec. meh. tud konec je meh. the real stake of marika se zlomi in bi pricakoval, da bo pol tam marika ane. sam je en drug k sem ze pozabil kako mu je ime. pol pa sestavis tega tipa nazaj, da mu das gor glavo in to je kao elden ring? a ni ring kao prstan. za konec te pokaze se na prestolu, kar zgleda kratkomalo komicno, ce nosil debelinko armor. vsekakor nisem bil zadovoljen s tem. lahk bi mal pokazal kako se spremeni svet pod tvojo vladavino. aja, komu pa vladas, sej je svet napolnjen samo s sovragi, ki povecini niso niti humanoidi. tko da big whoop, boli te rit za tak svet.

 

2 hander sword build mi je bil zelo dolgocasen proti koncu ampak sem vztrajal ne vem zakaj. predvsem pri bossih kot je beast clergyman k je hiperaktiven in je tezko dodgat napade, kaj sele kerga not spravit.

 

svet je izjemen in nekateri fajti so mi bli res v uzitek. nekateri mi pa niso bli. summon ashi smrdijo. prevec poenostavijo fajte ampak skos je temptation, da jih uporabis. nacin podajanja zgodbe meni osebno smrdi za popizdit. svet je poln monsterjev ampak v 99.9% samo bezis mimo. whats the point? glede na to da ma spil spelle, summonanje, razlicne skille na orozjih, bleed, guard, ipd tezko razberem kaj je "legit" way za igranje in kaj so dali noter, da noobi kot jaz lahk pridejo cez igro. zato nisem hotel iz 2henderja presaltat k nisem vedel ker build je intended way of playing, ker je pa "cheesanje".

 

glede na to kako dobro je narejen svet in kako carski so designi monsterjev sem se tolk bolj jezen, ker me niso uspel potegnit v zgodbo, v dogajanje. pa tako dobro se zacne z intro filmckom. najboljsi intro filmcek v spilih ever?

 

mislim, da ne bom sel se enkrat cez spil. mogoce kdaj kasneje. pomoje bom raje izprobal Sekiro.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

@drevored ma zgodba v soulsih je vedno isto, ne stekas pol kurca nic dokler vaati ne naredi video

 

Uni tip in marika so ista oseba.. poglej si kaksen video :)))

Elden ring so vse rune skupaj, elden beast je utelesenje volje the gret onesov al kako se jim rece, nekim bogovom al koj kurac so mogoce v elden ring 2 se bo kiri pojavil :))) in elden ring so pac vse te rune oz vse prvila, ki dajejo red, ki so "nam" ga dali.. uni golden order so zascitniki tega.. uni drugi iz akademije moon koj kurac pa verjamejo bolj v horoskop in pol je prislo do problemov :))))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma ne vem zakaj se sekiraš z "legit way to be played" 

Igra ti da opcije in na tebi je da jih izkoristiš 

Bv si se matral z dual sword če ti ni blo ok

Maš precej respecov na voljo da bi malo preveru kaj ti bolj leži.. 

Meni se bere da si se precej silu igrat 

@drevored

Povezava do prispevka

ja kaj morem, da sem zgresil, ce je pa spil tko zdizajniran

 

sej na zacetku sem raziskal vsak koticek, pol k sem raziskal sem pa se na netu pogledal, ce sem zgresil kakega bossa. pol k pa vidis, da se bossi reciklirajo na polno, da ne ves kaj se dogaja ampak sam brezciljno tavas po mapi, da je 99,9% itemov, ki jih poberes kao reward za raziskovanje, dejansko neuporabnih, da je 99,9% monstrov v svetu sam za dinamicen okras, te pa zacne minevat. ko sem koncal z leyndellom sem mislim da preklopil v run through mode. od takrat naprej sem mel vsega poln k bi lahk rekel.

 

sej spil je noro dober in mi je full dogajal na zacetku. pol me je pa kot nooba in casual gamerja izcrpal, ker pac velik game, motivacija pa na nuli.

 

pa prijemi kot so nevidni prehodi k mors rollat skozi. dej give me a break. to je za moje pojme bad game design. mislim, da je samo ene par takih zidov "ocitnih" in se to mors vedet, da je rollanje through dejansko a thing v igrci. pac res dober spil, ki ima noter res slabe komponente.

Povezava do prispevka

jaz bi lagano zgresil mohga, ce nebi kekit objevil neke fotke in pos sem sow googlat..

 

drugace pa ja.. vse ostalo vec al manj je tezko zgresit, ce res uno ne komaj cakas samo da obrnes in nehas igrat :))

 

mislim jaz sem zgresil cel kup majhnih stvari celo v drugo in tretje.. uni frenzy village, pa na drugem dvigalu in spodaj ipd ipd..

 

celo zdaj ko igram tretjic sem nasel v prvi coni kako pridet dol tam od slapov naprej kjer dobis gravity sill ki ti da magic scaling!!!!! in kako poberes uni kurac ki ga vidis da visi tam cisto na zacetku v jami =))))))))))))))))))

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Tale Glint zmaj je bil en izmed bolj jebenih bossov v zadnjih dnevih igranja. Na koncu sem ga gladko pocheesal, da sem se nekje v uno propadlo cerkvico zakampiral :D 

Dobil sem dark moon greatsword, za katerega nisem še čisto prepričan, da bi ga igral... Ne vem mi katane vseeno bolj sedejo. Ima pa dober L2 skillset

 

20220517201824_1.thumb.jpg.04caa962f30a359d59dffc9d9b8cee03.jpg

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

 

Kako? :D

Mores it okoli. Ko prides ven gres desno dol tam kjer je zmaj. Pol grs nazaj mimo rusevin do klifa. Tam je neka pod do dol. Dol je nek enemy ki ti da gravity ash of war, scalira z magicom oz ti spremeni scaling na weaponi v int :)))))) kolk osmo se jebali za dobit magic weapon a? In pol tam zgraven je nek jama, kjer prides gor do unega kurca.

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Mores it okoli. Ko prides ven gres desno dol tam kjer je zmaj. Pol grs nazaj mimo rusevin do klifa. Tam je neka pod do dol. Dol je nek enemy ki ti da gravity ash of war, scalira z magicom oz ti spremeni scaling na weaponi v int :)))))) kolk osmo se jebali za dobit magic weapon a? In pol tam zgraven je nek jama, kjer prides gor do unega kurca.

 

Haha... pa sem v drugo in pol tretje igre gledal interaktivne mape kaj sem zgrešil in podobno... pa tega nikoli nisem odkril :D

 

Bom enkrat v pirhodnosti, ko grem četrtič :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Spodnji video res dobro povzame kaj dela souls/bloodborne in predvsem Elden Ring svet tako privlačen :wub:

 

 

 

Po platini, 150 urah in 3 mesece kasneje sem še vedno mnenja da je ER ne le gladko letošnji GOTY ampak tudi ena najboljših iger zadnjih par let :worship:

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 15. 5. 2022 at 19:23:

Keri so teli dragon bossi res. Prejle kot za šalo v drugem poizkusu uničim Astel, Naturalborn of the Void in potem z dvigalom krenem proti Glintstone Dragon Adula, ki me seveda uspešno kolje kot neubogljeno bitje. 

Že njegov brat me je pretepal kot nebogljeno bitje.... 

 

Grem neki jest pa potem nazaj na to pezde

 

Ok, tole sem jaz včeraj komaj našel, brez wiki ni šans. Hu da fak bi se spomnil, da se je ob določeni svečki treba usest in pogovarjat z lutko. In to ne iz prve, ampak šele v tretje ti cipica mala odgovori...jadajadajada, three screens later, fentaj še enega pasjeglavega in za nagrado dobiš ključ, ki odklene fakin skirnjo, ki je med fajtom nekje u xyz lokaciji, ki nima veze s tem questom, niti nisem opazil. Tam v skirnji je prstan, ki ti odklene prehod na lokacijo, na katero skušam prit od začetka špila.. Da me nategne zmaj z zmrznjenim nosom v obliki meča... :online2long: Dej sam pober une zvezdice razmetane v cekrvi pa magla od tam..

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 urama:

 

Ok, tole sem jaz včeraj komaj našel, brez wiki ni šans. Hu da fak bi se spomnil, da se je ob določeni svečki treba usest in pogovarjat z lutko. In to ne iz prve, ampak šele v tretje ti cipica mala odgovori...jadajadajada, three screens later, fentaj še enega pasjeglavega in za nagrado dobiš ključ, ki odklene fakin skirnjo, ki je med fajtom nekje u xyz lokaciji, ki nima veze s tem questom, niti nisem opazil. Tam v skirnji je prstan, ki ti odklene prehod na lokacijo, na katero skušam prit od začetka špila.. Da me nategne zmaj z zmrznjenim nosom v obliki meča... :online2long: Dej sam pober une zvezdice razmetane v cekrvi pa magla od tam..

 

Ja lej... Jst nisem neki mn3njalniški purist, da bi čisto po svoje odkrival queste in podobno šaro :D

ČE vidim nek kos armorja/weapona/spella, ki mi je všeč grem gladko na wiki prebrat vsa navodila kako prit do tega. 

 

Sicer pa se strinjam. Totalno debilno narejen quest. Kje se bo človek spomnil na to, da bo z neko lutko govoril točno na določenem spotu.

 

Za tega zmaja ga je pa najbolje pocheesat ven iz ta iste cerkve, kjer pobereš te zvezdice.

Povezava do prispevka

Po eni strani mi je zakon kok stvari je res skritih in obskurnih, po drugi strani pa vem da bom vse fake stene pogledal na jutubu

 

Mogoče če bi mel SteamDeck in igral povsod kjer sm, tko kot sm igral Zeldo na Switchu, bi probal vse sam najdt. Zadnjič sm tlesknu s prstom za nek quest pa sm bil zelo zadovoljen sam s sabo :D lejme k dejansko poslušam quest giverje ker ni quest loga

Povezava do prispevka

men se zdi za prvo preigranje kul čimveč sam odkrit, da ti youtube ne spoila česa

 

v drugo bom pa zih uporabljal pomagalnike na internetih

 

 

mislm drgač da sm končno našel dostojnega naslednika Witcherja 3 (kljub temu da je glavni srž W3 bla zgodba in side questi, nekaj kar je v Elden Ring čist druga pesem), res je užitek vsaka minuta, največji plus je pa Torrent, zelo zabavno je skakat naokol z njem in tolčt velikane

Povezava do prispevka

 

Lepi Šime reče pred 2 urama:

 

Ja lej... Jst nisem neki mn3njalniški purist, da bi čisto po svoje odkrival queste in podobno šaro :D

ČE vidim nek kos armorja/weapona/spella, ki mi je všeč grem gladko na wiki prebrat vsa navodila kako prit do tega. 

 

Sicer pa se strinjam. Totalno debilno narejen quest. Kje se bo človek spomnil na to, da bo z neko lutko govoril točno na določenem spotu.

 

Za tega zmaja ga je pa najbolje pocheesat ven iz ta iste cerkve, kjer pobereš te zvezdice.

 

Ma ne, za cheesanje nič ne rečem, sem tudi jaz velikokrat izkoristil okolico, da sem kakega zarukanca fental. Sej tut jaz za kake stvari vržem uč na wikija, ja. Sploh, ker vidim, da so nekatere stvari kombinirane, pa da vsaj vem, a sem že tako daleč, da bo nekaj na voljo al si še ne rabim belit glave z določenim predmetom, questom, lokacijo...

 

Weraziel reče pred 1 uro:

Po eni strani mi je zakon kok stvari je res skritih in obskurnih, po drugi strani pa vem da bom vse fake stene pogledal na jutubu

 

Mogoče če bi mel SteamDeck in igral povsod kjer sm, tko kot sm igral Zeldo na Switchu, bi probal vse sam najdt. Zadnjič sm tlesknu s prstom za nek quest pa sm bil zelo zadovoljen sam s sabo :D lejme k dejansko poslušam quest giverje ker ni quest loga

 

Ajde, neki so skrite stene, skoki v neznano in podobno. Tale scena je pa res odpiljena. Ko bi mogoče vsaj opcija šprehanja bila možna na bilokateri svečki... Bi še porajtal. Mejbi. Verjamem, da imam kar nekaj svečk   takih, ko sem se jih samo dotaknil, da sem jo prižgal. Če jo bom kdaj rabil za skok. A zdej nej še svečke čekiram, katera je za v rit, katera je za quest, katera je za priklic 70 devic...?

 

Pa imam že skor 200 ur v špilu in res tudi jaz skor vsak kamen obrnem. :)  In verjamem, da imam še ohoho tega za pregledat in najt.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

včeraj sem imel carski fight v neki jami z medvedom

 

kot summon sem uporabil 2 okostnjaka, k sta lih dost pozornosti odvrnila, da sem mu spustil par spellov, na koncu je skočil proti meni pa sem cel presran uporabu katano in ga dokončal v dveh slash-ih. Moj astronomer magic wielding + katana mofo je lajf trenutno. Ajde, sicer v strength lih ne mislim vlagat dokler si INT in MIND ne spravim vsaj do 30, ampak se mi zdi da si lih lepo delam špil ne preveč lahek :D

 

lah pa da me bo takoj nek main story boss pojebal, ker sem preveč vlagal v vse možno, ampak pomoje za ta prvi skozihod je bolš zame, da mal sprobavam what works. Nekak ne morm samo v magijo vlagat

Povezava do prispevka

sure, samo sem se tud odloču, da ne bom šel nekih easy rune farmov izkoriščat

 

tko da verjemi, zame je to še zmer kar velik izziv, dostkrat bi lah kej branil s shieldom, pa ne, napadam ko mi ne bi bilo treba, and so on :D če bi se jaz snemal ko bi igral bi me večina tu kurcala, nism tok zajeban gamer kot si ti (vidi se, da imaš rad pretepačine, meni pa ne gre to)

Povezava do prispevka

mnja, lih včeraj sem se mal igral z gianti, da sem malo bolj na hitro nabral rune

 

da mam strenght 11, dexterity 15 za tisto katano (ne vem na pamet imena), kul je ker ima bleeding effect, za dolge boje pride prav

 

pa prebral sem nekje da DEX pride prav za hitrejše izvajanje spellov, tko da lih prou

 

samo vseeno bom tekom igranja verjetno dal še kak point v strenght, vsaj da vidim kok se bo scalalo naprej

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...