Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

 

 

št. 3: tele enemije se spomnem, ko sem samo zijal kak so oneshottani, pa sem si mislil, kak badass sem... no, zdaj vem, da so imeli le 39 HP :D 

 

št. 1: zlasti dvojni crucible knight je bil PITA fight, lepo da so AI potweekali, da ni tolko odvisno od sreče ali te gankata ali ne. 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Sej zato mi je blo čudno kam se vsem tok mudi v prvo če je tok velik svet. Malo mi je žal, da nisem pokupil vseh cookbookov, ampak vsaj imaš vse srečane merchante na zemljevidu. Je pa res tud to, da se mnoge cookbooke najde po svetu.

 

Nočm da mi fali lih kaki recept k bi mi zelo pomagu, npr. Tiste zelene kugle proti poisonu pridejo zelo prav.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 12 minutami:

"Mudi", a vsak od nas ma v tej igrci 150ur+ 😄

ja, sam kok ste pa povprečno igrali na dan? s tem da je nekaj uporabnikov priznalo, da je v zadnjih okoliših kar tekla naprej

 

ne se čudit, če bom jaz prvič obrnil šele jeseni =)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

ja, sam kok ste pa povprečno igrali na dan? s tem da je nekaj uporabnikov priznalo, da je v zadnjih okoliših kar tekla naprej

 

ne se čudit, če bom jaz prvič obrnil šele jeseni =)

Jaz sem se na koncu naveličal, tako da sem malo prelaufal 

 

Zdaj replayam še PS5 verzijo, sem prvič vklopil online funkcije in jih hitro spet izklopil. Ne morem igrat z unimi krvavimi madeži in duhci, meni je to kar nekaj

 

Sicer pa tako, vrhunska igrica res, imam pa vseeno probleme z njo. Največja minusa sta mi boss fighti in da ni kakšnih ugank (če recimo questov ne štejemo kot ugank). Boss fighti so mi res jadni in daleč od najboljših fightov v prejšnjih delih. Tej side bossov je tudi preveč, se ponavljajo in so po izrazu dolgočasni. Uganke pa pogrešam, ker sem pač fan :D. Se mi zdi, da sem v DkS 1 dosti lažje padel kot nek combat simulator, v tem ogromen open worldu, kjer je raziskovanje res izjemno, pa bi si želel še kaj več od pripravljanja omlete, laufanja levo in desno v iskanju nekega random princa in tolčenja nasprotnikov po glavi. Pizda no, se spomnim momenta, ko sem prišel prvič v un underworld, tm pri medvedih, pa mi je bilo vizualno res impresivno, ampak me je mal dotolklo, ker sem vedel, da bo itak bolj ali manj spet samo fight na tapeti. Magari bi za ta underworld ufurali neke uganke

 

Tako da ja, carski open world, carska igrica, samo Breath of the Wild loop igranja mi vseeno na koncu dneva bolj dogaja in mi je boljša igrica :) 

Povezava do prispevka

Meni bi pa uganke ubile flow.. ne vem na splosno opazam, da ko so kaksne uganke si vedno receqm joj ne ze spet ta filler.. mislim ki itak jo bom naredil sam zgubljam cajt in se zivciram bv

 

Redke so igre ko imajo izvirne in razlicne uganke in so lepe tempirane

 

Sicer, ce pomislim dobro, sej so neki dungeoni, labirinti v drugem delu igre, kjer mores malo uporabit mozak, da prides iz loopa oz odpri prave teleprot skrinje, une kurceve kocije na tirnicah ipd..ampk ja.. nibas dosti

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

js bi prej reku da so inventar (čeprou mene spet ne moti tok, samo vem zakaj komu drugmu ne bi bil kul) in slabo razloženi questi (bit brez quest loga v tako velkem špilu oz. da ni jasno kam rabiš it) najslabši del tega špila - in se ne sekiram, da ni ful dobrih puzzlov, ker bogve kok časa bi rabli še čakat, če bi oni želel še to vkomponirat. Itak FromSoft špili niso znani po ugankah.

 

Ponavljanje (mini)bossov me pa ne moti, zelo fajn je ko nekoga v drugo premagaš kot kralj. Nazadnje sem v nekem rudniku nekomu pomagal premagat nekega šefa, tako da meni je ta gameplay loop carski in kar uživam

Povezava do prispevka

Meni je tudi ta Weraziel mantra, ki jo je ponovil že 30x, da rushamo igro, čist mimo. Zelo, zelo redki so jo rushali ali pa mogoče zgolje en del nje. Večina pa nas je pretaknila praktično vse in na koncu imela v njej med 150 in 200 urami igranja. Dnevno vložene ure igranja pri tem pa nimajo veze. To je odvisno pač od tega koliko si človek vzame (ali ima) časa. Nima pa nobene veze z rushanjem. Jaz, če ne bi imel vsaj ure ali dveh na dan, se takih iger niti ne bi lotil. Ne morem igrati zdaj malo, pa potem 3 dni nič, pa spet malo... ubije mi občutek vpetosti v svet.

Povezava do prispevka

Prvo kot prvo, 150ur, vse raziskano, kako rushanje kaki kurci.

 

Drugo, kake uganke in pizde materine, totalno nesmiselno v tej igri. Sicer pa, uganke so, mas dungeone kjer to ona kočija ubija, pa izvoli.

 

Tretje, main bossi v tej igri so fenomenalni. Dizajn, moveseti, glasba, lore. Na nivoju najboljsih iz vseh ostalih From iger. 

 

Ponavljanje je bedarija, Avatarji, magma wyrmi in podobno...jaz to vrzem v Chalice kategorijo in mirna bosna.

 

 

Povezava do prispevka

Chill Vučko3, chill :D. Meni se pač zdi, da bi v exploration loop sedel še kak activity. Dark Souls 1 sem recimo dosti bolj požegnal kot combat simulator, ker je bilo res vse osredotočeno na combat, dočim v Elden Ring pa je v bistvu kar nekaj momentov, ki jih preživiš brez combata, sploh v Limgrave je dosti zaplat mape, kjer ni sovražnikov. Ne pravim, da bi morale uganke bit neki obveznega za igralca, lahko bi imel komot v eni od tridesetih random cerkvic neko uganko, ki bi ti dropala nek hud armor, ki pa na noben način ne bi bil esencialen za končat igro. Saj questi so na nek način uganke plus nekaj je environment puzlov aka zbaitaj sovražnika na ustrezno mesto, da naredi nekaj, česar ti nea moreš. Po mojem okusu bi si želel več, ne pravim pa, da bi to prineslo boljši špil :D.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...