Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz sem kontroler prvič uporabil pri SW Fallen order in se nikoli ne ozrl nazaj. ER preigravam za xbox contorllerjem  kot tudi ostale takšne podobno žanrske igre.
RDR2 pa recimo ne morem z kontrollerjem, ker je tam streljanje in se mi ne da matrat.

 

 

Sicer pa malo razmišljam, da bi respecal v nek hibridni faith build.... Puno imam nekih hudih spellov, ki zahtevajo faith pa verjetno bi si omislil tudi nek velik falični meč za zraven :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Vidim, da dosti igralcev full respeca že v prvem igranju. Mene niti malo ni vleklo in nisem niti 1x. Grem čez igro in šele potem dobim voljo do eksperimentiranja. Bi pa verjetno, če bi opazil, da sem kaj full zajebal... ali pa, da sem res preslab in mi ne gre s tistim buildom.

 

Pri meni je problem manjko časa in motivacije. Za to sem šel v respecanje, ker močno dvomim v drugi skozihod.

+ časa za igranje imam samo do konca leta. Potem pride froc in 0 časa

Povezava do prispevka

Končal!

124ur pa še malo za to, da se je na koncu v areni naslikal en štor meni pa se je vžgala buča <_<

Drugače je bil tam pri MAŁANIJA kar hud burnout in sem se je lotil coop +(češka Ghidorah, Kralj, Elden beast)

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Dejte mi kle povedat, preety please, da se ne zajeb... preveč. Zdele se že par dni zajebavam s skakanjem po koreninah v Caelid DragonBarrow mapi, tam pri Minor Erdtree, kjer s pečine lahko gledaš puščavo, kjer fajtaš Radanovića... Spodaj so korenine in neki stebri polomljeni.. S korenine na korenino mi ene parkrat rata, pol sem pa mal prekratek za skok na zadnjo, ko bi se spustil na polico.. Tam mi od spodaj deluje, kot da je še kaka jama, ampak vedno crknem zaradi padca z višine... Je komu ratal prit do tja, oz se sploh splača zgubljat cajt?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...