Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Men bi več ugank, kot so tiste za odpiranje vhodov v stolpe (Risings), na polno sedlo. Recimo tisto, k moraš summonat jellyfish, da se ti odpre vhod v ruinse. Al pa un k maš neviden most do vrha stolpa.

Edino ne me plz več fukat z ghost želvami, k tisto ni niti smešno blo.

 

Environmental puzzles ftw. :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Saj so tudi vse katakombe in grobnice bile na nek način puzzle.

Ma ja no, mal prelahko je bilo. Sam raziskat si moral vsak kotiček, dokler nisi našel kipa s stikalom.

Glavni problem ER puzzlov je bilo pomanjkanje izvirnosti. Vse je bilo preveč na isto žogo.

Povezava do prispevka

@Hernier eh sej se ne kregam, sori ce sem dal tak vtis :D

Razumem kaj hoces povedat, itak, zapolnit odprt prostor med raziskovanjem. Sam v tej igri se mi ne bi zdelo naravno, ker je pa le hud poudarek na combatu. Zelda itak, tomb raider itd...

 

In ja, moj nick je dejansko Vučko irl, sam ker nisem edini Vučko na forumu, sem dodal usrano 3. Vučko je dovolj, brat Hernier :D

Povezava do prispevka

mnja jaz pa mislim da ni naključje, da imata tko dobesedno edina dva prava bosanca v konzolcu številko pri nicknamu. Uno kaj lahko naredimo, da bomo izpadli bolj fancy pred lokalci, dajmo si zaporedno številko kot imajo kralji in carji 

 

Vučko III. Nežan

 

Stipe II. Tvrdi

 

 

Dobra fora fanta, upam da so bile take predstavitve tudi v diskačih / pri starcih od žensk :D 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 17 minutami:

Ja a ni pisal, da je že v Mestu? Pol je nekje na 80 posto

 

Leyndell se tebi zdi na 80%? Mogoče sem malo že izgubil filing za potek, ampak se meni zdijo potem še levi in desni brez Mountaintops of Giants, Volcano Manor (jaz sem tja prišel po glavnem mestu, ker te cesta najprej pripelje do Leyndell-a), Haligtree, Farum Azula... precej, precej več kot 20%. V bistvu sem v Leyndell priletel celo pred Caelid-om, ampak se potem obrnil in šel prej njega spucat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 urami:

Men bi več ugank, kot so tiste za odpiranje vhodov v stolpe (Risings), na polno sedlo. Recimo tisto, k moraš summonat jellyfish, da se ti odpre vhod v ruinse. Al pa un k maš neviden most do vrha stolpa.

Edino ne me plz več fukat z ghost želvami, k tisto ni niti smešno blo.

 

Environmental puzzles ftw. :D

 

Na koncu Ranni questa je prov debilna "uganka" k maš une žvali po celi mapi razfukane... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...