Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz zadnje dni 'pucam' in raziskujem, kje še nisem bil, pa naletel še na kar nekaj skrivnosti in malih bossov. :happy:  Brskam za fragmentsi, jih kar še nekaj nisem pohopsal, kakor gledam na wiki, predvsem tiste, ki jih dobiš, ko fentaš one shadow, ki nosijo košaro na glavi in se rahlo svetlikajo.... Kdo jih bo našel vse, mater jim skrito..<_<

 

Trenutno sem na level 17, se mi zdi.

Kolk je tole res carski DLC, res moraš gledat na vse strani in se včasih 'spomnit', da je tudi skok opcija. :D Ravno včeraj naletel na neko ''skrito' sobo pri onem prvem keepu, dol pod mostom... Ko sem šel prvič tam mimo (pa še pol parkrat), tudi pomislil nisem, da bi pogledal dol, hahaha

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 15 minutami:

Jaz zadnje dni 'pucam' in raziskujem, kje še nisem bil, pa naletel še na kar nekaj skrivnosti in malih bossov. :happy:  Brskam za fragmentsi, jih kar še nekaj nisem pohopsal, kakor gledam na wiki, predvsem tiste, ki jih dobiš, ko fentaš one shadow, ki nosijo košaro na glavi in se rahlo svetlikajo.... Kdo jih bo našel vse, mater jim skrito..<_<

 

Hahahahah kaj??? Jaz sem mislil da je to na glavi neka eksplozija / kakšen drug evil cheese in sem vedno samo tekel od njih!! 

 

Jaooooo jebem ti From kriptične avtizme no :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

 

Hahahahah kaj??? Jaz sem mislil da je to na glavi neka eksplozija / kakšen drug evil cheese in sem vedno samo tekel od njih!! 

 

Jaooooo jebem ti From kriptične avtizme no :D

In ti si obrnil Elden ring?

Isto se svetlikajo kot skarabeji v base gamu.

Uporabnik Galko to je ziher bomba.:lol:

Povezava do prispevka

Meni X omrežje naloži normalno čez kako sekundico al dve. Tik Tok pa nikoli, niti ne vem na kaj klikniti, da bi mi pokazalo posnetek, ker pokaže menda vse drugo, če kliknem na kaj od tistega v modri barvi. TikToka mi v glavnem nikoli ne embeda, ostalo pa. Bi moral met račun? Po moje ni to, ker na X tudi nisem prijavljen pa ga embeda.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Radhan se ne zajebava. Kul fight, ampak res nimam pojma kako bi se izognil določenim AOI napadom. 🤔

 

Also, HEART STOLEN :avadodo: :rofl:

 

Also also, kako to, da se noben na internetu ni bunil nad obvious gay/rape implikacijami? Obe strani imata material za kreganje.

Čar Fromsofta. Vse se jim odpusti, nimaš kaj. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Also also, kako to, da se noben na internetu ni bunil nad obvious gay/rape implikacijami? Obe strani imata material za kreganje.

 

Kako da jim ni problematično, da je Miquella (trans) moral pustiti za seboj (de-transitional) svoj ženski aspekt, da je postal superiorno bitje(cis). Pol se pa še njegova trans stran fenta, cmon, on the nose much? 


Drgač folk se je pizdil glede tega, da je Miquella manipulativni nuke dropper in brother mindrapist, ne pa uboga žrtev, kar jim je res uno presenečenje extraordinaire.
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...