Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

po treh skozihodih, vseh questih in +260 bossih (un YT kanal je zgresil vsaj 3, ki sem jih sam nasel kot invaderje in enga v temnici, tko da je ziher se kaksen) v NG++ sem sel spet v HFW in sploh ne vem, kako se prisilt nadaljevat Aloy’s cluncky as fuck movement, konstantno gobezdanje s seboj, miljon vprasajev in cheesy bollywood dialoge. sem zamenjal disc, dal zlat summon sign pred Malenijina vrata in cakam, da me kdo povprasa po zdravju. ne morem nehat igrat.

 

kot je Galko carsko zapisal v nonspoiler:Dtemi , Elden Ring je as dark as it gets, prav disturbing na momente. zal pa so razen dveh koncev ostali stirje forgetable as fuck. ce se ze niso potrudili glede bossev, bi vsaj lahko zakljucili s carskimi animacijami ostalih endingov. Boss area je pa res rak rana spila. tud ce odmislim, da bi se igra ‘morala’ koncati po vrhuncu v  Capitolu in bi ostali kontent dali kot DLC, je naphanost ozemelj, temnic, evergoalov  z desetinami razlicic enih in istih sefov prav brca v mednozje fanom Miyazakija. prav tako smer umetnega nabijanja tezavnosti, kjer main bossi uporabljajo neskoncne kombote, vse vec magica in instant reagirajo agro na vsak tvoj pritisk gumba za heal, attack, buff, je smer, ki se mora koncati z naslednjim From spilom. manj je vec al kako ze.

nekateri NPC questi v tako svinjsko obsirnem svetu, kjer je cez 300 bonfirerjev, so norost par excelence. ce imas se tako hud ocd, mors bit se malce ‘avtista’ poleg genija, da sam od sebe shendlas vso logistiko in enigmaticnost questa. 

a sem ze omenil temnice, grobnice, rudnike, tunele? od vseh sem prvic zgresil samo 3, ce bi jih pol, bi bil isti rac.

 

ampak, Elden Ring je vseeno tako dobra igra, da vse drugo trenutno izgleda kot totalne smeti. kako bi ta igra trgala gate, ce ne bi bila crossgen, si sploh ne upam zamisljat. tudi ko sem v tretjem skozihodu uletel na kaksno breathtaking obmocje, sem takoj zacel jokat v dlani rok. Miyazaki world - what time to be alive and kickin. 

izklopite hud in zauzijte umetnost genija s polno zlico. PERFEKCIJA

 

 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 6 minutami:

ampak, Elden Ring je vseeno tako dobra igra, da vse drugo trenutno izgleda kot totalne smeti...

 

Res je! Super zapis. Jaz sem zaradi tega postal celo malo deprast. Vedno sem zadnje mesece užival v igranju ob nedeljah kar dosti ur (ker je danes nedelja jo izpostavljam)... zdaj pa že en teden ne igram praktično nič. Včeraj izpolnil kvoto druženja s frendi in s prijatlco pozno v noč... Če bi blo vse normalno bi torej nedeljo preživel pretežno z igranjem. Zdaj pa se dolgočasim in se premetavam kot prasec pred TV-jem, brskam novice po PC-ju... in se sam sebi smilim kak je tečno. Nobene igre mi ni sploh volja pognati po tej moji letošnji From Softvare odisejadi.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

 

Res je! Super zapis. Jaz sem zaradi tega postal celo malo deprast. Vedno sem zadnje mesece užival v igranju ob nedeljah kar dosti ur (ker je danes nedelja jo izpostavljam)... zdaj pa že en teden ne igram praktično nič. Včeraj izpolnil kvoto druženja s frendi in s prijatlco pozno v noč... Če bi blo vse normalno bi torej nedeljo preživel pretežno z igranjem. Zdaj pa se dolgočasim in se premetavam kot prasec pred TV-jem, brskam novice po PC-ju... in se sam sebi smilim kak je tečno. Nobene igre mi ni sploh volja pognati po tej moji letošnji From Softvare odisejadi.

:cry:

 

jest bom sel nov run main bosses only 😁

Povezava do prispevka

Jaz sem pa kot kaže šele nekje na tretjini igre, pa imam že 100 ur +:D...resda pa igram le takrat ko je možnost. 

 

Te igre zagotovo ne bom šel še enkrat. Že če pridem do konca, bo to pomenilo da je igra vredna hypa okrog nje. Recimo Rockstarov RDR2 mi je bil bomba od špila, a ni dokončan...in takšnih je v zadnjem času žal kar nekaj. Zacuda pa sem obrnil Days gone, ki tudi ni kratka zadeva.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

spacer.png

 

 

 

enkrat si ze zagnal Bloodborne in obupal da to ni zate, ce se ne motim. jaz sem prvic obupal nad DS1, da za tole pa absolutno nimam zivcev in znanja. in po razsevtljenju nisem mogel odnehat, dokler nisem obrnil in pol se platiniral vseh From spilov.

cakata te se DkS2 in Demon's Souls Remake. slednji je zame najlepsi spil na petki so far (in ja, Returnal nisem igral, bmk) in v kombinaciji z dualsense in popolnoma novo 3D izkusnjo v From spilih skozi zaprte slusalke, must spil, ki ga bos igral po Elden Ringu. je glih prav drugacen od ostalih in ima nejvec gimmick sefov, ce si pa sorcerer so pa itak vsi :D. Demon's Souls je glih prav dolga za game po mamutskem Elden Ringu in najmanj zajebana. DkS2 pa nujno Scholar of the First Sin edicija.

 

men je za krizo drugace najboljsi Sekiro. 'zero' replay value game kao. mogoce, ce si vesoljc, nadrkas perfect deflect ze pri Genichiru in pol pobrizas igro. jaz sem v Sekiru zagonil ze 400 ur in se vedno uzivam. carski filling, ko nadrkas Ishina in mu v parih minutah povozis posture. pa se gauntletse so dodali, ce se ti glih ne da cez igro.

 

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 6 minutami:

Demon's Souls je glih prav dolga za game po mamutskem Elden Ringu in najmanj zajebana.

 

Saj se itak bom vrnil, ampak še nisem izbral dovolj volje :D Bo že prišla en dan... Sem ga kupil ta teden.

 

tomazek reče Dne, 6. 4. 2022 at 19:29:

Hitro sem zaključill svojo Demon's Souls kariero... Končal celi prvi del in ubil boss-a. Se vrnem v Nexus (ki mi je totalno beden, saj je 10x preveliko vse skupaj), vidim okrog nek loot in ga grem pobirat padem dol in se ubijem. Grem nazaj iskat soule (al karkoli so) in vidim, da so ostali nekje sredi zidu. Itak sem mel male šanse, da pridem do njega. Vse kar sem polootal in nabral, vključno z boss-om je šlo v kurac (cca. 14000). Adijo souli, adijo igra.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...