Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Ubil sem melanijo v ~7. Poskusu. Pomojm sva imela sreco, k v 2. Fazi ni neki ful napadala. 

 

Pa njena katana ni nekaj dobra? Sm jo na lvl 10 spravu pa se zmerej manj dmg dela k bloodhounds fang. Mam ~50 str in ~ 50 dex. Mogoc bi mogu dat na 80 dex al pa kej tazga, sam L2 tut mi ni neki baš. Te i-frejmi od Fanga so me razvadili. Res mocno useka

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 13 minutami:

Pomojm sva imela sreco

Saj veš kaj vama bom reku.

 

Also. Kako čudno, da curved greatsword dela več dmg od katane. Primerjat jo moraš z ostalimi podobno hitrimi orožji. Drugače mislim, da je Hand of Malenia dobra predvsem zaradi Ash of War in dosega, ki ga ima.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 24 minutami:

Saj veš kaj vama bom reku.

 

Also. Kako čudno, da curved greatsword dela več dmg od katane. Primerjat jo moraš z ostalimi podobno hitrimi orožji. Drugače mislim, da je Hand of Malenia dobra predvsem zaradi Ash of War in dosega, ki ga ima.

 

 

Mozn, sam ni mi prevec vsec ash of war. Men se zdi da ma ful manj dosega kt Fang. Vsaj recimo L2 + R2 combo. Prva stvar k sm probal je bil v ash leyndell, ko sem sel onega gargoyla zbit. L2 od te katane ga je res redko hittal, medtem k s Fangom ga takoj izsamaris

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 20 minutami:

Po kvadratnih metrih mape skor 100%, je pa men bil Sekiro tok bolj zajeban da sem zih potrošil več časa na samurajih s ful predolgim sulicam.

 

tomazek reče pred 13 minutami:

Iz istega razloga sem verjetno tudi jaz imel podobno število ur v teh dveh igrah :)

To je pa zihr res, ja.

 

Drugače so ful ful hitrejši predvsem dodatni skozihodi, ko speedrunaš dosti hitreje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Če se že ne delajo primerjave znotraj iste vrste orožja, potem predlagam, da probaš lok. Ima še boljši reach od Fanga.

 

 

Sem sprobal ze. Z navadnim lokom sem v Caelidu iz pecine dol streljal Erdtree Avatarja in ga z L2 hittal po nekih 150dmg. Ni me mogu hitnat, niti s homing missili. Par magic potionov, kup puscic in ca 25min kasneje sem ze lvl upal z njegovimi runami 😎

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 urami:

Ubil sem melanijo v ~7. Poskusu. Pomojm sva imela sreco, k v 2. Fazi ni neki ful napadala. 

 

Pa njena katana ni nekaj dobra? Sm jo na lvl 10 spravu pa se zmerej manj dmg dela k bloodhounds fang. Mam ~50 str in ~ 50 dex. Mogoc bi mogu dat na 80 dex al pa kej tazga, sam L2 tut mi ni neki baš. Te i-frejmi od Fanga so me razvadili. Res mocno useka

Mas prav, js sem dal respec v dex da sprobam, enostavno ni tak dobra. Al te poknejo dol ko se animacija zacne, al totalno sfali vse

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...