Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 12 minutami:

Pol greatswordpv itak scala s faithom ali arcane, tko da valda pushah str do ~60 in pumpaš faith. Ker stats je VIT, vigor? To je useless stats za sam orožje / build, daš si minimalno kar ti tvoji evade skilli še dopuščajo.

 

mislm ja sam GS so dost pocasni in iskreno je fajn absorbat dmg med tem ko chargas heavy atk al pa ash of war za kar vigor kar pomaga :) pa odvisno od playstila

 

drgac pa nevermind me igral sem dobesedno 15 min z greatswordi in naredu 2 bossa :D

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Sploh ni važno kaki build maš, če si melee, Vigor je obvezno med 50 in 60, če nočeš takoj crknit. Strenght + faith je super kombinacija, tako kot je Šimša reko, nabiješ strength, nekaj v endurance za boljši armor in poise ker boš itak trejdal. Ostalo vržeš v faith in si dober. To je seveda za endgame.

Povezava do prispevka

prisel sem do zakljucka da je bloodhound greatsword za kurac. (to sem zdaj na godskin noblu se dokoncno odlocil)

 

ce nisi pro level master dobis samo en attack not ob openingih to pomeni, da ne mores procat bleeda. ce nardis jump attack te boss lahko tko punisha da brezveze ker ocitno traja pol ure preden poberes mec iz tal. njegov special ability je useful v zelo redkih primerih. v 90% ti boss s counter attackom breaka combo. dmg je pa posledicno majhen, ker brez bleeda si beden. heavy attackov pa itak nimas cajta chargat.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 19 minutami:

S spoštovanjem, to kar si zdaj povedal je totalna bedarija, sfural sem 3/4 igre s tem greatswordom brez problema.

 

@Kočevc mislim, da tudi.

 

More like 90% igre

 

 

In to izkljucno samo s special ability combotom L2 + R2

 

Dobesedno totalno bedarijo je izustil, ker L2 prakticno skos dobis opening, combo ti pa samo zjebe ce bossov napad tocno tja landa, kamor ti nazaj salto naredis. Tko da more like v 10% primerih ti countra boss combo, pa se to takrat k si reckless in pozresen. 

 

 

Pri apostlu je sam problem tega meca, da v 2. fazi nima dovolj rangea. Ampak to sam zarad tega, ker dela napako in se ga boji, ko zacne vrtet mec kot vetrnica, ne smes stran bezat, ampak v njega, da lepo k njemu/za njega prids

Povezava do prispevka
drevored reče pred 11 minutami:

ja wow overlevlala sta se in trejdala s specialko. big success

Od kod ti ideja da sva overlevelalalala? Če nekaj ne znaš uporabljat, ni nujno, da je to brezveze, kolega. Sedi in ne seri.

 

Kočevc ti je lepo razložil, z L2 vletiš not, nič ti ne more, dokončaš z R2 in ti spet nič ne more. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Bleeda pa sploh ne rabs pr tem mecu k uporabljas L2+R2, ker tak dmg ze s tem delas

Jap, niti nisem vedel, da ima bleed. Dovolj je bil weapon art in jump attack in večina bossov je bila po 4 udarcih pripravljena na visceral.

 

Poanta tega orozja je glih to, da ti tezko ustavijo combo, ker dobesedno letiš skozi napade. 

Povezava do prispevka

holee fuck. 94k run mi je dal. 58 -> 62 instantno.

 

prva faza traja, ker samo hit po hit noter dobivas in je mal odvisno kere napade pa kolk pogosto jih dela. druga faza se pa pol mors naucit dodgat, vedmo mors bit nekje na sredini da lahk ubezis velikemu aoeju. ce mas sreco bo dostkrat naredil uno iztegnjeno vetrnico k tam lahk na easy not prides in l2r2 kombo spalis. ene tri kombote sem rabil pa par hitov in je padel v drugi fazi.

 

sem pa porabil 2-3 ure zanj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...