Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

nism mogu Karlach, ker mi je leavala po Act 1 ;), je pa v planu za naslednji run.

 

Shadowheart mi je tbh kot oseba najbolj MEEEEH od teh, s kerimi sem mel več interakcij

drgač pa še sreča, da žena itak ve, da sem bi :D

 

 

pa itak sem pol reloadal in sam ne smem se z njim pogovarjat o zvezi/seksu, pa je ok

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Ej, tko ful, no, ne vem, a ste lahk mal mnj edgy s tem "šadovštrudla je meh" attitudom. :D+

Moja ne-shadow-štrudla je tud ful uno "fak koko ti je ta vanilla pička lahka huda dej ne seri" in pol sm jz uno "ej modelka lej pač jz sm dec z kosmatim tičom ne rabm velik stvari u lajfu, sam big titty goth gf is one of them". :D Sem jo spomnu da ji je 10 let nazaj ful dogaju emo woe-is-me Thane iz Mass Effecta pa je bil mir u bajti.

 

Shart je kul. Kako ti je pa ratal odšpilat tko da nimaš Karlach u partiju mi pa tud pol kurca ni jasno :D Razen če si hotu Mintharo pofukat, in this case, no shade fam.

Povezava do prispevka

ja, pa zjebe dual hand crossbow OP-ness.  Not patching until I finish my current run.

 

A je lod že kaj testiral, a je bolj OP feat Greatweapon Master al Dual Wielder?

al lahk mogoče celo combo? K trenutno furam GWM + Polearm Mastery + Sentinel, pa lepo 5 attackov na turn z  action surge

kaj to poka

Povezava do prispevka

sem prestavil ja, ker easy je, tud če nimaš skilla/inteligence, ampak vsaj znaš sestavit neki kar približno resembla build, totalno brezvezno prelahek (Astarion/Laezel 1 turn instakill vsega, kar ni boss)

spell slotov od locka in Shadowheart se sploh dotikal nism izven boss fightov

do te točke, da mi je ostajalo na tone nevidenih kamp scen, ker preprosto nism rabu long restat :D

 

sej tud na balanced ni noben izziv

sem si pa reku, da ta run ostanem soloclass, multiji padejo šele v naslednjem

 

sem pol 2 uri sam dialogi - spat - dialogi - spat ...

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 minutami:

sem prestavil ja, ker easy je, tud če nimaš skilla/inteligence, ampak vsaj znaš sestavit neki kar približno resembla build, totalno brezvezno prelahek (Astarion/Laezel 1 turn instakill vsega, kar ni boss)

do te točke, da mi je ostajalo na tone nevidenih kamp scen, ker preprosto nism rabu long restat :D

 

sej tud na balanced ni noben izziv

sem si pa reku, da ta run ostanem soloclass, multiji padejo šele v naslednjem

 

sem pol 2 uri sam dialogi - spat - dialogi - spat ...

 

plus to, da je take vrste špil, da ga preprosto moraš igrati na neki vsaj malo bolj zahtevni težavnosti, ker ima tok hud combat, da ga je škoda zamuditi :) 

 

A boš upal iti še na Hard čez? Jem ziher probal v naslednjem (evil) runu :) 

 

 

 

kemik reče Pravkar:

A to je igrica ki se igra na normal potem? 

 

absolutno. Globok combat s ful kombinatorike je verjetno drugi največji adut špila, za popolno svobodo pri reševanju questov in roleplayingom

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

 

 

 

 

 

absolutno. Globok combat s ful kombinatorike je verjetno drugi največji adut špila, za popolno svobodo pri reševanju questov in roleplayingom

 

Če si zmatran v glavo zvečer od lyfeta, otrok in mladih punc ki jih pobiraš na metelkovi, kok od 1 do 10 se ti da igrat ta špil al je vseeno če zalavfam diablota

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

 

Če si zmatran v glavo zvečer od lyfeta, otrok in mladih punc ki jih pobiraš na metelkovi, kok od 1 do 10 se ti da igrat ta špil al je vseeno če zalavfam diablota

problem je, da če ti zgodba zadogaja, potem je težko odložit miško/kontroler

 

BG3 moraš imeti čas, za Diablo je pa vseeno a igraš 20 minut al 2 uri

Povezava do prispevka

Načeloma ja, ampak D4 je tak heroin da mi pod 1-2h seansa ne uide. v 20 minutah lih inventory pregledam. :P

 

Vem pa kaj hočeš rečt, druga scena itak. BG3 je gladko DS teritorij v smislu kok časa mu moraš nament, soulsi tudi niso igra kjer greš mal podrkat ko maš 30 min časa. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 minutami:

 

Če si zmatran v glavo zvečer od lyfeta, otrok in mladih punc ki jih pobiraš na metelkovi, kok od 1 do 10 se ti da igrat ta špil al je vseeno če zalavfam diablota

Jst sm bil uceri crknjen, otrok se je zbudu ob treh zjutri in se je blo treba igrat do štirih da je zaspal nazaj, zvečer sm reku si ob osmih evo, eno urco odspilam pa je, spat sm sou ob pounoči :confused:

Pa še tu sm se mogu prisilit :D

 

Res ma nek hook, ku jo zalaufas ne mors nehat :ododava:

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

 

Če si zmatran v glavo zvečer od lyfeta, otrok in mladih punc ki jih pobiraš na metelkovi, kok od 1 do 10 se ti da igrat ta špil al je vseeno če zalavfam diablota

 

Tole so zelo zelo slabi obeti :D  Špilu se moraš ful posvetiti, popolnoma je odprt, zelo malo je hand holdinga, hkrati pa je naravnost OGROMEN in zelo nelinearen in zelo zelo dolg (poglej, koliko časa ga že igrajo Berba, Kekit in Tomažek).

 

IMO rajši sprobaj kaj drugega. Armored Core 6 ima misije dolge med 5 in 15 minut evo :D 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

soulsi tudi niso igra kjer greš mal podrkat ko maš 30 min časa. 

žal moram rečt da večino dni čez teden neki velik več k pol ure nimam časa, razen če sem sam doma

 

vsaj DS1 in DS2 sem kar počasi preigral 

 

ampak ja, tko je, BG3 je kar dolga beštija, jaz igram odkar je izšel na PS5 pa še nisem konec

Povezava do prispevka
Galko reče pred 33 minutami:

 

Tole so zelo zelo slabi obeti :D  Špilu se moraš ful posvetiti, popolnoma je odprt, zelo malo je hand holdinga, hkrati pa je naravnost OGROMEN in zelo nelinearen in zelo zelo dolg (poglej, koliko časa ga že igrajo Berba, Kekit in Tomažek).

 

IMO rajši sprobaj kaj drugega. Armored Core 6 ima misije dolge med 5 in 15 minut evo :D 

Sam je pa taka petarda, dab blo skoda spustit. Also, winter is coming. When if not now?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...