Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

@dzaver: Hja, načeloma sem končno končal tako RDR2 kot Witcher 3 (pri obeh vsaj glavni zgodbovni del in res večino stranskih nalogic), ampak še vedno pa se vračam v ta svetova. Če ne drugega, zgolj da nekam jaham in opazujem pokrajino.
Ok, jutri štartam BG3, pa bo kar bo!

@Weraziel: relativno je to. Imam rad dooolge špile, veliko bolj kot kakšne krajše.  Ampak jih jemljem preveč počas in v tem je moj problem. Ker mi je main story še najmanj, veliko raje se npr. potikam naokoli, delam vse možne stranske in podstranske queste, raziskujem in tipam teren v tri krasne (če igra to omogoča) itd.  


 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 14 urami:

Prišu v act 3. Fak to šteka za popizdit. Companioni kr ostajajo za tabo. Za začet pogovore čakaš po minuto ?! Wtf is this

 

Hmm takih težav se pa ne spomnim. V mojih treh skozihodih so bile najbolj očitne težave v act3

-še večje težave s texturami na folku (FIST emblem sem videl v high res max ene 5x)

-FPS dropi

-občutno daljši nalagalni časi

-večje bitke trajajo celo večnost ker sovragi ne znajo prit do tebe in očitno obstaja nek timeout preden skipajo rundo

-inventar postane še slabši kot v Witcher 3 kar se odzivnosti tiče

-kameradi se bolj pogosto izbubljajo ko prej

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Hmm takih težav se pa ne spomnim. V mojih treh skozihodih so bile najbolj očitne težave v act3

-še večje težave s texturami na folku (FIST emblem sem videl v high res max ene 5x)

-FPS dropi

-občutno daljši nalagalni časi

-večje bitke trajajo celo večnost ker sovragi ne znajo prit do tebe in očitno obstaja nek timeout preden skipajo rundo

-inventar postane še slabši kot v Witcher 3 kar se odzivnosti tiče

-kameradi se bolj pogosto izbubljajo ko prej

 

Dodatne iz ACT3, ki se jaz se spomnim:

- imput delay ko si napad dal je trajalo nekaj časa, da se je napad naredil

- Teksture so rabile nekaj časa, da so se naložile vedno ko si šel v 1. nadstopje ali prtličje v hiši ali kje drugje. Si moral čakati na stopnicah, da se je naložilo, da si šel dalje.

- Ni vedno avtomatsko karakter bil izbran ko je bil na potezi in sem moral ročno prestavljati kar pogosto.

- Nevem ali je bug ampak ko si skočil je skoraj  vedno eden zadaj ostal in si se moral ročno na katakterja ter skočiti. 

- En kar tečen bug je tudi bil ko so me dobili (ali pri kraji ali na prepovedanem ozemju) in so bile kocke namenjene in po pogovoru varnostnik (ali kdo drug) nasedel izgovoru. Se je sekundo po tem spet ponovil pogovor ampak takrat samo opcija ali napadem ali grem v zapor.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

nisem edini. pač grozno je :( škoda. mi bo def pustilo zelo slab priokus za vrhunski špil do acta 3. tole mi bo pa zbilo oceno za kar veliko. not goty 😔

vidim da večina na redditu neha igrat, ko pridejo v act 3…. Pač meni trenutno lik ne odpre vrat. Pritisnem in čakam 3 min, da se izvede komanda. Da ne govorim o pogovoru z npcji… 

 

IMG_5676.thumb.jpeg.5258479f2f9ba88bb516ee765e23f6c4.jpeg

uredilo bitje dzaver
  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 52 minutami:

Hmmm a jaz še nisem aktiviral zadnje faze Ilithid parazitov do tukaj ker se ne spomnim da bi me tale ženska tole vprašala v mojih skozihodih :blink:

Jaz imam že vse powereje na glavnem liku. Druga faza parazitov pa se izplača že samo zaradi Fly cantripa. Okužil sem Galea in Shadowhart, astariona pa žal ne morem. Razmišljam, da bi koga drugega v kampu respecal v roguea.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Jaz imam že vse powereje na glavnem liku. Druga faza parazitov pa se izplača že samo zaradi Fly cantripa. Okužil sem Galea in Shadowhart, astariona pa žal ne morem. Razmišljam, da bi koga drugega v kampu respecal v roguea.

 

Pr men je bil glih on najbolj navdušen gimme, gimme, gimme da worm :D

 

Pa Fly je čist običen movement, ne cantrip (sej ti ne pokuri actiona)

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 35 minutami:

Pr men je bil glih on najbolj navdušen gimme, gimme, gimme da worm :D

 

Pa Fly je čist običen movement, ne cantrip (sej ti ne pokuri actiona)

Zaklenil sem si možnost, ker sem ga že prej prosil, da da kri Drow alchemistki v Moonrise Towers, da sem dobil nek permanent buff. Pri evoluciji črva je rekel, da noče več biti zlorabljan.

 

To glede Fly nisem vedel. Nice.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...