Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

@Feget se ne bi mogel manj strinjati, da je bil v BG 1 in 2 wizard klošar. Niti pod razno - vem, ker sem ga mainal od začetka BG 1 do konca ToB. Stvari, kot so Time stop in Summon Planetar odlomijo špil, plus najboljši AoE efekti, brutalni fireballi, drkanje nasprotnikov z raznimi statusi, plus dejansko še celega fuka defenzivnih spellov. Wizard je bil men absoluten BEAST, si ne predstavljam da bi zmogel obrniti špil samo z mehaniki tipa Minsc in Keldorn :D 

 

Drgač jaz pa dejansko grem v vsak špil čisto na yolo in po filingu. In se ga učim sproti. Potem pa ko zagusti oziroma ko čutim, da sem s svojimi domačimi kombinacijami zadel strop pa vprašam na tem forumu oziroma grem brati/gledati in-depth tutoriale. Mi ni noben problem igrati z malo bolj levo ekipo in dobivati po pički :D 

Povezava do prispevka

Po mojem mešaš z dvojko, tam postanejo magi res noro dobri, v prvem špilu pa prilezeš tam nekje do 7. ali 8. levela kjer se bliskajo čarovnije ala stoneskin, magic misile in summon spider, ter niti slučajno ne time stopi in neki brutalni summoni. Po drugi strani je warrior thief s precej cheap hidden mehaniko backstabal praktično vsakega maga v igrici in ga ubil še preden se je fight sploh začel.


Dvojka je pa druga zgodba, tam je mage daleč najboljši lik, zato sem tudi svojega thiefa spremenil v maga :)

Povezava do prispevka
Kruz reče Pravkar:

Egg zekli. Kaj je sploh thrill špila, če že vnaprej veš, v katere zadeve je optimalno vlagat, da boš imel top build.

 

Se strinjam, jaz zdaj ko poznam vse tehnike in položaje sem si čisto zjebal fuk v postelji in ni več thrilla. Najbolje je bilo prvič ko nisem vedel niti kam vstaviti tiča od položajev pa le mrtvo ribo.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:

 

Se strinjam, jaz zdaj ko poznam vse tehnike in položaje sem si čisto zjebal fuk v postelji in ni več thrilla. Najbolje je bilo prvič ko nisem vedel niti kam vstaviti tiča od položajev pa le mrtvo ribo.

Ti sploh ne seksaš, nehi lagat.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 6. 8. 2023 at 12:14:

 

ahahahahah resno? ENAKO!! :D :D :D A je tvoj tudi plešast ko kurac ampak s košato brado do popka??? Edino jaz nisem nič multiclassal ker je zaenkrat to preveč advanced zame, sem šel v Berserker specializacijo. Ampak je res mega moški lik, milijon stvari imaš, ki jih rešiš z visokim STR ali s tem da si jeben 230 cm visok barbar :D Pa moj je še v divjini odraščal hehe

 

Furam pa druščino barbara Galkota, Zeleno babo, Shadowheart in Astariona.

 

 

Pastir_Matic reče Dne, 6. 8. 2023 at 12:19:

Ne, mam pa cop na bradi in glavi :D Pa outlander background.

 

Splaca se ti ga multiclassat v lvl2 fighterja za onadva skilla, k res lepo paseta k barbu.

 

Sicer se izogibam te teme, gameplay videov in vsega, da si kaj ne spoilam, ker čakam da pride ven za PS5 ampak ja. Prvi playthrough že od začetka načrtujem Half Orc - Barbarian - Berserker - Outlander - Multi v par levelov fighterja :D

 

Predstavljam si nekaj v stilu pleša, wolverine style mutton chops ali mighty beard. Brazgotine. To je to, če moraš čakat, ko vsi drugi že igrajo. Porabiš občutno preveč časa za fantaziranje. Bom pa zelo hitro ready to go, ko pride ven :D

 

 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 9 minutami:

 

 

Sicer se izogibam te teme, gameplay videov in vsega, da si kaj ne spoilam, ker čakam da pride ven za PS5 ampak ja. Prvi playthrough že od začetka načrtujem Half Orc - Barbarian - Berserker - Outlander - Multi v par levelov fighterja :D

 

Predstavljam si nekaj v stilu pleša, wolverine style mutton chops ali mighty beard. Brazgotine. To je to, če moraš čakat, ko vsi drugi že igrajo. Porabiš občutno preveč časa za fantaziranje. Bom pa zelo hitro ready to go, ko pride ven :D

 

 

A man of culture.

 

Vec k dva lvla v fighterja ne nucas.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 4 urami:

 

 

Sicer se izogibam te teme, gameplay videov in vsega, da si kaj ne spoilam, ker čakam da pride ven za PS5 ampak ja. Prvi playthrough že od začetka načrtujem Half Orc - Barbarian - Berserker - Outlander - Multi v par levelov fighterja :D

 

Predstavljam si nekaj v stilu pleša, wolverine style mutton chops ali mighty beard. Brazgotine. To je to, če moraš čakat, ko vsi drugi že igrajo. Porabiš občutno preveč časa za fantaziranje. Bom pa zelo hitro ready to go, ko pride ven :D

 

 

 

evo samo zate en selfie 

 

T89nsO.jpg

Povezava do prispevka

Z svojim IRL dnd partijem smo glihkar sprobal in par ur igral multiplayer, in morem rect da se ze dolgo nisem tko zabaval med igranjem online igrice. Zadeva enostavno deluje.

 

Močno priporočam ce boste mel opcijo da sprobate. 

 

Nisi omejen na party, lahko gres kamor koli hočeš, delas kar koli hočeš, pickpocketas svoje frende jih porivas v brezna, jim dajes inspiracijo in guidance, da jim pomagas pri skill checkih, svoje lrivat pogovore lahko omejis da joh drugi ne slisijo/vidijo itd... Enostavno pure fun. Igral bomo pure evil kampanijo in komi cakam da igramo naprej naslednjič. Dobesedno kot bi igral drugo igro drugi dialogi, druga izhodišča itd...

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 8 urami:

do katerega lvla sploh prideš v enem normalnem igranju? (sem poguglu, 12 je cap). 

 

a pol lahk igram normalno do x lvlva in sam respecam v multiclass build, ko mam dost lvlov za sorcadina? 

Multiclassas lahk kadarkoli ob lvlupu. Samo potem bos imel manjsi lvl, ker lvl12 je skupni cap, se pravi jst kot barb/fighter multiclass lik sem lahk max lvl10 barb in lvl2 fighter.

 

Mas tud achievement, da multiclassas z vsemi klasami na enem liku :D

Povezava do prispevka
fric reče pred 37 minutami:

Tu na forumu prcamo folk k bo kmalu plešast, sam očitno deep down vsi želimo bit plešasti.:rofl::lol:

 

Baldur's Gate 3 Screenshot 2023.08.06 - 16.34.24.32 (4).png

 

Ja jst si vedno dajem glih kontra kot v RL. Tudi tiča sem mu dal tanajmanjšega :

 

Hud main lik drgač, sem fan. Z mojim bi bla zih frenda

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 23 minutami:

Kaj se zgodi, če ti že precej na začetku Volo odstrani črva? :D zgleda kot zadeva, ki jo rabiš za glavno zgodbo bolj proti koncu, oz. vsaj da prideš to stolpa neki neki :D

Spoiler

odstrani vse prej kot crva :D sam dobis pa kul item v zameno ki ti da permanetni passivni skill. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...