Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 2 urama:

Kolikokrat kej restate? Jaz sem spucal goblin camp in sm zdj prvic sploh short restal, long restal sem pa ene 3x do zdej,  ampak ko sm za foro zdj se 3x zapored restal, sem videl da se je en kp zgodbe nabral v kempu

A to igraš na easy al kaj?

Jaz ful preveč kurim spell slote, da bi si lahko privoščil šopati izključno potione. A to igraš z druščino fighterjev in barbarov, da ne potrebuješ nobenih long restov, al dejansko scum saveaš tudi med fighti?

Povezava do prispevka

Veliko zamujaš po moje. Meni je buffanje likov s spelli najbolj zabaven del, ker lahko spremenim main DPS character v faking tank. :D

Verjetno ful bolje izrabljaš teren. Jaz čisto vsak fight spregledam tko prednosti, kot slabosti okolice in vedno spušim health zaradi tega. Reloadanje fightov pa mi je izpod časti. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Ekola po 138 urah sem prišel do konca. Zadnje bitke so čisto razočaranje tbh. Jaz sem imel polne malhe potov, elixirjev, scrollov in cca 12 pomagačev za poklicat potrebe pa po ničemer. Najtežji fight je kar lepo Raphael oz cel njegov brlog ker vmes ne moreš restat in je v enem šusu treba spucat kar precej stvari. Kar se tiče par na tisoče koncev sta pa tud glede na trofeje samo 2 zares različna. Variacije zaključnih dialogov in scen pa potem sledijo glede na to kdo je preživel itd. Na sredi igre se je zdelo da mi bo tole GOAT, pa je žal ACT3 kar konkreten padec v kvaliteti razen Rapahel House of hope dela. Tako da Bloodborne ostaja trdno v sedlu tole je pa vseeno vsaj za v mojih top 10.

 Definitivno moj goty letos zaenkrat in ne vidim igre do konca leta ki bi lahko ta status ogrozila.

Dobesedno moje misli. Pri Rafaelu lahko restartaš imaš

Spoiler

"lazarus pit";)

Aja pa nisem še končal.

Galko reče pred 4 minutami:

Kekit kok cajta misliš da boš zdržal preden opališ še Divinity Original Sin 2? :D

Kekit dan pozneje, razlaga Tomazku kako on igra vzporedno dva skozihoda BG3 in zdaj je igra še Divinity Original sin 2.:lol:

 

 

uredilo bitje fric
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Kekit kok cajta misliš da boš zdržal preden opališ še Divinity Original Sin 2? :D

Imam na radarju. Ampak tole pride na vrsto šele po BG3, kjer imam namen končati obe kampaniji, v katerih sem trenutno angažiran.

Tole mi bo zihr vzelo kake pol leta lol. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Kekit kok cajta misliš da boš zdržal preden opališ še Divinity Original Sin 2? :D

 

Sam fak v tem špilu je tak težavnostni spike v zadnjem poglavju da je za kozlat. Kamorkoli sem šel na začetku Arx otoka so me posilili na suho... Sicer lignja sem potem sesu na koncu pol je pa prišel BG3 in sem dal igro na pavzo.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 urami:

Ja itak, ko si underlevelan rabs ful izrabljat teren, drzat distanco pa se skrivat malo 🤣

res je zanimivo kako lahko zdominiraš nekega enemyja čeprav je 2 levela višji samo zaradi strategije. Dam tist spell da 1 rundo ne more naredit nič, mu zapletem noge spodaj z nekimi koreninami, vržem gor mal olja in lepo zanetim. Preden se sploh zaveda kaj se dogaja imamo že pečenega orca za kosilo.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 24 minutami:

res je zanimivo kako lahko zdominiraš nekega enemyja čeprav je 2 levela višji samo zaradi strategije. Dam tist spell da 1 rundo ne more naredit nič, mu zapletem noge spodaj z nekimi koreninami, vržem gor mal olja in lepo zanetim. Preden se sploh zaveda kaj se dogaja imamo že pečenega orca za kosilo.

Now do that against 6 emenies at once. Pa po možnosti ne porabiti nobenega spell slota.

Me res zanima kako bo izpadlo. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 14 minutami:

Neki za @bigboss82:D

 

gremo jim malo shitpostat temo

 

meni drugace ta mod na starfildu crasha igro in sem obupal nad njim

na BG3 pa ga ne mislim probat, ker sploh nisem vedu da BG3 nima FG oz je BG3 tako nezanimiva igra pac

oz zdaj ko so imenil lčahko bi probal lih da vidim ce crasha... ma ne bom ker bmk za to igro..

 

zdaj imam sea of stars pa payday 3 pa lies of p na game passu

pa resident evil 4 dlc pride 

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Hecanje s kolegi, je po novem trollanje?

Dej, nehaj bit zagrenjena pizda in se malo nasmej. Boš lepše živel in manj utrujal meni.

glej ga glej ga

kva si zivcen

tle me zalis, da sem glup, ker ne zanm anglesko in pol si se privoscis bit zivcen, ko ti recem, da si troll :)))

 

itak, da si troll in to en od vecjih tle gor, ce nisi se opazil, lol

Povezava do prispevka

Živčnost = 0

 

Vidim pa, da sem te prizadel. Ni bilo mišljeno resno, amapk sem samo izkoristil priliko za štos. Bolj me ne bi moglo viseti dol kakšno je tvoje, ali kogaršnjekoli znanje angleščine. Saj si tudi sam napisal, da je dobra fora.

Absolutno nič nimam proti tebi. Sprosti se dej. (Predvsem pa nehaj igrati žrtev, niti malo ti ne paše.)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Pace in casa, voi due bambini! Porko dio!

 

@ke_kit skinil sem igro. Bom pa ziher pogledal kak beginner guide, če ne bom ziher prehitro vrgel puško v koruzo. Zdaj bom rushal Starfield.

Ma preigraj najprej Starfield valjda. Očitno ti je dobra igra, ne glede na to koliko se pizdiš. :D

Ne naredi moje napake. Če te bo BG3 potegnila not, boš opustil vse ostalo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 minutami:

Živčnost = 0

 

Vidim pa, da sem te prizadel. Ni bilo mišljeno resno, amapk sem samo izkoristil priliko za štos. Bolj me ne bi moglo viseti dol kakšno je tvoje, ali kogaršnjekoli znanje angleščine. Saj si tudi sam napisal, da je dobra fora.

Absolutno nič nimam proti tebi. Sprosti se dej. (Predvsem pa nehaj igrati žrtev, niti malo ti ne paše.)

ne jaz sem ze ql ne skrbi, bolj kot ti :)

 

sam pa da me boste se naprej trollali, da ni bilo misljeno, da ne znam dobro anglesko.. to pa je uno ze visek trollanja.. ultra sprenevedanje..

v cem je pol sploh fora te fore ajde razlozi? :)))

 

sicer pa ja tako je.. boli me kurac kaj si mislite o meni, ker nisete neka huda referenca inetelektualnosti in rahlocutnosti na sploh.. moti pa me, to pa ti priznam.. da se imas ti tle za nekega hudega social justice warriorja.. al ne vem kaksno izkrivljeno predstavo imas o sebi, da si nek rahlocuten tip in mores branit šibke.. v resnici pa si nek obicen troll motherfucker isto kot mi vsi oz se hujsi.. in to da se tega nocitno ne zavedas je sekar zalsotno in dokat kolko zarukan istiran in niti malo rahlocuten.. tako na hitro :) o trollanju 

 

drugace pa dobra fora

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 11 urami:

Ja itak, ko si underlevelan rabs ful izrabljat teren, drzat distanco pa se skrivat malo 🤣

V act 3 ti tudi tega ni treba. Na žalost sem šele proti koncu act 2 ugotovil, kako špil deluje.

Kot je že Galko napisal špil postane na balance v act 3 res "izi", čeprav zame, ker je prvi tak špil še vedno kar dost velik izziv.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...