Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 42 minutami:

sam pa da me boste se naprej trollali, da ni bilo misljeno, da ne znam dobro anglesko.. to pa je uno ze visek trollanja.. ultra sprenevedanje..

v cem je pol sploh fora te fore ajde razlozi? :)))

 

ke_kit reče pred 1 uro:

Fora je bila, da kao ne zna, ampak sem se valjda 100% zajebaval in ga nisem niti približno hotel žaliti. Krneki res.

Očitno je problem že slovenščina.

 

Inb4 "žališ me, največji troll foruma si!"

 

 

Tko ti bom reku. If you like fish sticks, you must be a gay fish.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 4 minutami:

1.)[Intimidation] ke_kit troll si in troll boš ostal!

2.) Don't interfere. See how this plays out.

3.) [Persuasion][Lie]Bigboss valda znaš angleško in vsak tle ve da si legenda!

4.)[Deception] Starfield je GOTY.

:rofl:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 18 minutami:

 

Očitno je problem že slovenščina.

 

Inb4 "žališ me, največji troll foruma si!"

 

 

Tko ti bom reku. If you like fish sticks, you must be a gay fish.

ocisno tebi dela problem IQ, ce ti moram ze drugic razlagat, da ni problem, to da trollas.. zato sem napisal dobra fora

problem je da mislis da nisi troll =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

evo zdaj sem naredi se proper low IQ smajlo in ti bo jasno, upam

 

in valda se vedno nisi razlozil v cem je bla fora, ker pac.. se razume v cem je bla fora, hinavski troll ne samo troll :))

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Po moje imaš samo drugačno definicijo trolla, kot jaz.

Jaz si ne izmišljujem stvari, da bi zvabljal folk v kreganje.

 

Trollanje je meni to kar počne Sadhu recimo.

Ali pa to, da skušaš zanetiti console wars debato, tako da lažeš, da ti je nekaj ful boljše kot je v resnici. To kar sem tebi očital glede Starfielda in Xboxa. Možno, da sem sfalil in misliš čisto resno, nimam pojma.

 

Takih zajebancij, kjer se prepucavaš s folkom, ki ga imaš za kolege (in misliš, da bodo razumeli, da je samo joke in ni mišljeno resno, ter se ne bodo užalili, tako kot si se ti) ne smatram za forumsko trollanje.

Če govoriš o tem, pol sem troll, ok.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 47 minutami:

Po moje imaš samo drugačno definicijo trolla, kot jaz.

Jaz si ne izmišljujem stvari, da bi zvabljal folk v kreganje.

 

Trollanje je meni to kar počne Sadhu recimo.

Ali pa to, da skušaš zanetiti console wars debato, tako da lažeš, da ti je nekaj ful boljše kot je v resnici. To kar sem tebi očital glede Starfielda in Xboxa. Možno, da sem sfalil in misliš čisto resno, nimam pojma.

 

Takih zajebancij, kjer se prepucavaš s folkom, ki ga imaš za kolege (in misliš, da bodo razumeli, da je samo joke in ni mišljeno resno) ne smatram za forumsko trollanje.

Če govoriš o tem, pol sem troll, ok.

sej to je osnovni psihopatski problem

to kar pocnem jaz ni troll 

to kar pocnes ti pa je

ne strinjamo se na definiciji oz samo se manjka, da mi napises, da je moja napacna

pac vemo kaj pomeni bit troll in ti si troll in to ne mali

ce hoces se lahko spustimo tudi v to debato kaj pomeni bit troll in kaksna je definicija in zakaj si po definiciji velik troll.. kooomot, sam povej

 

ma kaksni kolegi jaz in ti nismo kolegi.. to je isto kot da ti jaz zdej zacnem prijatelsko podjebavat, da rises kurce za se prezivljat in da ceprav imas velik kurac(ce ti je verjet na besedo) na fukas nic, kar se je za zamislit in take fore.. haloo pa kaj tebi ni jasno model.. in pol me bos jebal da jaz trollam za neke konsole wars xbox in ps od kurca, al za neko igrico od kurca

 

drugace pa mene za to boli k.. dokelr me ne zajebavas druzine.. sprejmem kajlo.. fora je bla dobra.. ampak troll pa si in to ne nek plemeniti kot si domisljas, toi ti more bit jasno :)))

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Seveda nismo IRL kolegi, ampak sem te smatral za forumskega kolega. Če ti nisem kul v tem smislu, pol okej. Vidim, da me celo imaš za nekakšnega psihopata lol. Pojma nisem imel in se ne bom več obregal vate.

To podjebavanje s kurci me sploh ne bi motilo. Heck, ne moti me niti, ko to počne Mefi. Ker se enostavno zavedam, da ni res. Tole okoli neznanja angleščine sem očitno zadel v nulo in te je zabolelo.

Se opravičujem in se bereva v kakem drugem življenju.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaja sej nobenega ne moti nic ni panike

 

V glavnem jaz sem tle neki komentiral igrico za foro, na hitro, ki so me neki navajali, pac ni mi vsec jebiga ko vas jebe sej malo vam zavidam in ti kao da mi ni vsec ker ne znam anglesko, kao sej je tudi po italijansko.. vse lepo in prav. Dobra kajla, upgraded. Iz neosebnega na oseben nivo sicar ampak dobra! Mogoce  ce se potrudim celo prijatelska.

 

Sam pizda, kaj tebi ni jasno.. in pol si se vzames pravico neki razburjat, ko ti clovel rece, da si troll. Valda si troll pizda. 

 

Svasta

Povezava do prispevka

Vse lepo in prav, edino kar mi ni jasno je kje si to pobral.

bigboss82 reče pred 24 minutami:

in pol si se vzames pravico neki razburjat, ko ti clovel rece, da si troll

Od vsega začetka sem hotel zminimizirati foro o neznanju angleščine na to kar je, fora. Niti približno te nisem hotel neki užaliti na osebnem nivoju. Če bi vedel, da te bo prizadelo in boš tako odreagiral, bi se ugriznil v jezik. Pričakoval sem smajli reakcijo (tvoj prvi odgovor je bil točno tak), ne pa kreganje.

 

Zdej sem šel nazaj brat kje se razburjam in najbrž leti na "zagrenjeno pizdo". Tisto bi si res lahko prišparal. Nisem tako reagiral, ker si mi rekel troll. Še sam ne vem čemu sem uporabil tako grobe besede fak. V tistem trenutku se mi ni zdelo nič posebnega. Za tisto mi je zdaj res žal. Pardon.

 

BTW, sploh me ne moti, da ti BG3 ni dobra lol. Valjda mi je jasno, da obstajajo različni okusi. Tisto je res bil zgolj situacijski joke in nisem niti malo salty, da obstaja folk, ki mu BG3 ne dogaja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Lol včer sem začel Dark Urge skozihod - dobesedno nič nisem googlal kaj to je in pridem do portala kjer je Gale. Vidim novo opcijo kao "fantasize neki neki" jo izberem in rezultat je da mu moj lik odgrizne roko in bye bye Gale ta run.  Pridem v druid camp. Vidim tam neko veverico kliknem nanjo in zdej ne vem a sem 2x stisnu x in spet izbral prvo opcijo ki je bla dark urge ampak rezultat je bila speštana veverica :rofl: Edino čudno da ostali v obeh primerih niso popolnoma nič reagirali.

 

Pa šele na koncu prvega runa sem ugotovil da z strength liki lahko mečeš nasprotnike naokrog in ubiješ 2 muhi na en mah lol. Tko da ta run bom to veselo zlorabljal. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Uu patch. Upam, na Baldurs Gate performance. Also včasih, ko menjaš regijo, rabijo teskture kakšne pol sekunde, da pridejo v high res, to bi bilo fajn zrihtat…

 

Pa en kup broken questov imam. Večinoma je to samo indikator, kao pejt sem da zaključiš quest, ampak sem že naredil celo zadevo.

 

Vidi se tudi, da tretje poglavje ni tako dodelano v dialogih kot prva dva. Bard ima bistveno manj linij, tudi tam, kjer je očitno, da bi moral imeti.

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 46 minutami:

Pa šele na koncu prvega runa sem ugotovil da z strength liki lahko mečeš nasprotnike naokrog in ubiješ 2 muhi na en mah lol. Tko da ta run bom to veselo zlorabljal. 

 

To je bread and butter berserker barbariana drgač. Sploh ko mu umetno dvigneš STR z napitkom (traja do long resta) in lahko dvigne praktično manjši planet rata čisti masaker.

Povezava do prispevka

Koliko stvari imajo rangerji in theifi/assassini za delat? Oni so mi bili v prejšnjih edicijah vedno najbolj boring. R1 spammerji.

 

Že fighter, kljub temu da ima maso superiority die abilitijev, je spam disarming in tripping strikov. Ima vsaj tisoč akcij na turn.

 

 

Povezava do prispevka

Ma ne vem no, glede na to, da je igra postala tak mainstream hit, pomoje ne rabiš lih celovečernih youtube tutorialov za pogruntat systeme. Saj maš folk ala Kočevc, ki tudi ni nikoli igral dice-based RPG-ja, vsaj če se prav spomnim, je razlagal, da ni, pa komot igra. Pomoje malo pretiravaš s strahom, kako je kompleksna igra

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 55 minutami:

1 uro, uro pa pol dolgega beginner guida sem pogledal in mi ni jasna niti ena pikica več kot preden sem šel gledat :D Toliko vsega je, da sproti vse pozabljam. Bom šel v tutorial in se pol odločil ali je to vsaj približno zame ali ne. Deluje mi kot veliko preveč managementa, že s samimi gumbi se izgubim. Let's see...

Ti pa znas komplicirat v 3pm.

 

Potegnes dol pirata (tough luck, ce si console peasant) in probas tisto urco/dve.

Povezava do prispevka
Paljo reče Pravkar:

Ti pa znas komplicirat v 3pm.

 

Potegnes dol pirata (tough luck, ce si console peasant) in probas tisto urco/dve.

 

Saj mam pirata. Samo vem, da bi isto kot Jagged Aliance pobrisal po 5 minutah, ko bi prišel v prvi sreen, ko ne bi vedel kaj naj sploh delam, če ne bi vsaj malo pogledaj vnaprej kaj pričakovati. Kupil itak ne bi na tej točki, ker je veliko večja verjetnost, da ne bom igral, kot pa, da me potegne.

Povezava do prispevka

res, ne kompliciri, ffs. Kaki youtube tutoriali PRED igranjem madona, sej ne polagaš izpita v flight simulatorju, jebote žabkar. Zalaufaš špil, narediš lika ki ti je čimvečja faca in ki se ti zdi zajeban momak (itak boš lahko respecal čez cca 4 ure igranja), pičiš čez začetno cono, ki takoj nakaže, kakšen bo celoten špil. In to je to. Ti ni všeč - jebi ga ni, ni zate, trollaj dalje. Ti je všeč - super zate, čaka te eden najbolj cool špilov zadnjih 5 letih.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Po eni strani ljudje zagovarjajo popolno ignoranco ko greš v igrico, bomo že vse odkrili sproti - ker to najbolj doda k vzdušju, po drugi pa na veliko respecajo like:rofl: Mislim da ne vem če obstaja večji immersion killer v frpju, kot je respec lika (razen mogoče, da mi pred zadnjim bossom uleti v hišo skupina črncev in me posili v rit). O lej, zdaj sem 10 ur neumen barbar z dvema sekirama, naslednjo minuto pa inteligenten čarovnik, ki je celo življenje bral knjige na pravni fakulteti. Mislim lol no, odločite se eno ali drugo in imejte vsaj malo konsistence.

 

Sam zagovarjam, da se pred vsakim resnim frpjem pred igranjem prebere o glavnih mehanikah in tipih likov, ki jih lahko igraš. In potem ne respecam lika, razen mogoče da vzamem kak drug spell. Ne pa da iz nekih temnih padlih prisetov delam svetnike in iz zabitih barbarov čarovniške modrece.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...