Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Prišel do Forga v Underdarku in mi je šef skor končal Honor run lol... Ima neko novo foro ki je zoprna za popizdit in se mi zdi da ima še več resistov/imunity ko običajno Na koncu je bila živa samo Shadowheart :P 

 

 

Je pa Larian dal spet ven malo statistike in sem bil kar šokiran da je samo 1,3 mio folka končalo igro dosedaj :blink:

 

GAmgC4XW4AAMNhC?format=jpg&name=mediumGAmgC4aWMAAXhCq?format=jpg&name=medium

 

GAmgC4cX0AAcfAF?format=jpg&name=mediumGAmgC4VXwAAHxOf?format=jpg&name=medium

 

GAmgEhNWkAA9G8W?format=jpg&name=mediumGAmgEhQW0AAjTyt?format=jpg&name=medium

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 52 minutami:

Prišel do Forga v Underdarku in mi je šef skor končal Honor run lol... Ima neko novo foro ki je zoprna za popizdit in se mi zdi da ima še več resistov/imunity ko običajno Na koncu je bila živa samo Shadowheart :P 

 

 

Je pa Larian dal spet ven malo statistike in sem bil kar šokiran da je samo 1,3 mio folka končalo igro dosedaj :blink:

 

men se zdi to kr dobra cifra. 

Vecino folka nima cajta igrat 3-4 ure na dan, in za spil tega obsega je imho kr dober rezultat da je vec k miljon folk koncalo igro. 

Povezava do prispevka

Haha, saj menda veš, da sejvi niso prenosljivi med različnimi računi.

Pa tudi ne bi užival igrati čisto nek x lik, po tem ko sem toliko ur zapravil in se navezal na trenutnega.

Tle žal ni druge rešitve, kot da začnem znova ali Larian izda kak fix.

Hvala za ponudbo. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sam res ne razumem zakaj za vraga si onemogočil več različnih autosejvov lol To je ja vedno v takih igrah bolj kot zarad save scumanja da ob morebitnem corruptu ne izgubiš vsega :P 

 

No sej Honor Mode ima pa tud sam en save in upam da ne fašem istega problema po kakšnem updejtu...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Sam res ne razumem zakaj za vraga si onemogočil več različnih autosejvov lol To je ja vedno v takih igrah bolj kot zarad save scumanja da ob morebitnem corruptu ne izgubiš vsega

Nikoli v življenju se mi še ni zgodilo, da bi mi corruptalo nek save pri katerikoli igri.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...