Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Dne, 6. 12. 2023 at 16:14:

Dej no, zajebavam se.

Meni je PC gaming smeti zaradi drugih razlogov. Slaba optimizacija in bugi (za katere non stop poslušam in jih nikoli ne doživljam sam na konzolah) so samo dodatek.

Nisi igral Witcher 3 complete edition, CP2077 prve pol leta in Fallout 4 na konzoli (v letu 2023!!!!) :D 

 

 

Povezava do prispevka

ker je slabš delalo kot je meni na kompu s kupom grafičnih napak

 

sej sem objavil par videjev/slik, zadeva je nespolirana, kot da bi par modov skp nametali in to je to. Sem ga preigral celega, najbolj problematična sta bla Skellige (frame drops, grafični bugi) in Touissant (utripajoče nebo, čudna voda). Sem vmes enkrat tud zbrisal pa na novo inštaliral pa je še vedno občasno jebalo. Ne razumem zakaj niso po CP2077 fiasku tega vzeli bolj resno.

 

Edini res plus je en dodaten quest + overall boljši fps performance kukr PS4 verzija (ker igrat Witcher3 v 30fps ni igralno)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

CP2077 prve pol leta

Evo, tole sem in priznam, da sem nehal po 1 uri, ker mi je bilo noro koliko bugov v obliki random lebdečih predmetov in ljudi sem doživljal na vsakem koraku. :D

Sem že parkrat opisal mojo prvo izkušnjo z igro.

Popravim avto, odpeljem se iz začetne garaže na cesto in pred mano se ustavita dva thuga na motorju. Voznik me napizdi, naj pazim in da po gasu. Pri tem pa sopotnik zadaj lebde ostane kjer je bil v sedečem položaju in mi kaže fakiča.

Priceless moment v gamingu. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 48 minutami:

Popravim avto, odpeljem se iz začetne garaže na cesto in pred mano se ustavita dva thuga na motorju. Voznik me napizdi, naj pazim in da po gasu. Pri tem pa sopotnik zadaj lebde ostane kjer je bil v sedečem položaju in mi kaže fakiča.

Priceless moment v gamingu. :D

Carski looney tunes moment :D 

 

Drgač pa ja, Cyberpunk 2077 je bil buggast as fuck, čeprav jaz sem igral DAY 1 (ali DAY 10, pač nekje na začetku) verzijo na PC-ju in je bilo kar OK. Že takrat sem trdil, da gre za zelo dobro igro, ki pa je pač broken. Nove verzije pa še nisem sprobal, ker sem staro obrnil, tako da malo dvomim, da se mi bo dalo še enkrat. Mogoče v penziji remake obrnem al neki :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

rno, ni fora v enem corrupt save ampak to dela tudi pri meni na vseh savih, ki so v act2 ali act3; jaz sem pisal LArian-u, pa ni nobene pametne pomoči; prvo ti dajejo nasvete kako zadevo urediti na PC; čeprav jim nonstop pišem da je PS5 verzija; ko to končno ugotovijo, pa napišejo, da bodo developerji pogledali,.......

 

je pa tega kar malo več, tudi na redditu imajo podobne probleme na zadnji patch

uredilo bitje krnekaj
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...