Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

tale serija je sicer starejša (ima že 5. sezon), a me je po ogledu treh delov 1. sezone tako potegnila, da se po res dolgem času cel dan veselim večera.

 

 

LA, 1983. spremljamo tri zgodbe. mladi zamorkelj, ki je po spletu naklučij pričel s preprodajo kilskih paketov kokaina. Ciinn agent, ki takisto po spletu naklučij pride v kontakt z antikomunističnimi borci v Nikaragvi in dilanje kokaina uporablja kot orodje za pomoč tamkajšnjim borcem. tretja zgodba je zapakirana v obliki priviligiranega mladega mehičanskega para, ki zeli s pomočjo ostarelega wrestling borca zakorakat k dilanju koke v LA in za startup denar izprazne sef lastnega fotra (ki vodi mehiški kartel).

 

res nore zgodbe, s polno zanimivimi karatkerji.

 

priporočam.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

The Night Of (2016)

 

Krimič, kjer en geek faše ovadbo umora na svojo grbo z vsemi dokazi in pričami uperjenimi proti njemu. Prva epizoda je cela namenjena postavitvi scene in zna biti mal mukotrpna. Kasneje se pa lepo razvije v detektivko, kjer odvetniki prevzamejo prostor pod lučjo.

 

Sodba, ki se jo splača pogledat do konca/10

 

Povezava do prispevka

Trenutno gledam We Own This City

 

Po treh pogledanih delih imam zelo mešane občutke. Po eni strani mi je ta realistično depresiven vibe (ki je bil prisoten tudi v The Wire) zelo kul, mislim, saj je itak vsaj deloma po resničnih dogodkih, po drugi strani pa sem ves čas presenečen, da je to HBO produkcija, ker mi deluje zelo ceneno. Ne vem, na eni strani so hoteli narediti serijo kompleksno z razbito časovnico in z različnimi POV, po drugi strani pa ti serija dobesedno razloži vsako še najmanjšo stvar kot 5-letniku. 

 

"Oh, they are using Facetime App because so we can't trace their video calls." 

 

Pričakoval sem, da bo to tej razlagi še pogledal v kamero in mi pomežiknil. 

 

Vse tiste scene s tisto civil rights odvetnico pa mi delujejo kot neki Vice intervjuji. Ja, we get it, serija izraža kar močne levičarske poglede na policijo in policijsko nasilje, ampak se mi zdi, da so šli malo full retard, ko ti to malodane razložijo v vsakem stavku. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 2 urama:

Haha, ob tisti facetime sceni sem bil tudi jaz uno - wtf, saj sem dojel kje je keč, kaj mi to še dodatno razlagaš :rofl:

Ja, pa se mi zdi, da je tega ful, sploh v dialogih s tem policajem. Da se vsako stvar res tko, 3x razloži in imam na koncu že filing, kot da gledam nek mockumentary. Ajde, pretiravam, ampak definitivno mi tole ne oddaja nekega občutka dobre produkcije. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:

A Black Bird je kdo gledal, je za kaj?


Včeraj sem pogledal prvi del, pa mi je tako nekaj srednjega. Bom danes še drugi del, samo če kvaliteta res drastično ne poskoči...

 

ja, men je blo ful premal in prepocasno, nic ful novega za vidit, pa protagonist ni res likeable

 

dobra stran je acting, sploh od paul walter hauserja, ampak men ni blo dost in sem droppal

 

kvaliteta se mi zdi je nekak konsistentna skoz vse epizode

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 9. 9. 2022 at 13:33:

Ja, pa se mi zdi, da je tega ful, sploh v dialogih s tem policajem. Da se vsako stvar res tko, 3x razloži in imam na koncu že filing, kot da gledam nek mockumentary. Ajde, pretiravam, ampak definitivno mi tole ne oddaja nekega občutka dobre produkcije. 

 

eh, jaz sem po pogledanih 3 in pol epizodah droppnil vse skupaj. zadeva je repetitivna v 3pm, vsak del ista štorija, tako da sploh ne vem, kaj naj bi bila rdeča nit vsega skupaj.

Povezava do prispevka
saosin reče pred 4 urami:

 

serija govori o o tem cop teamu in njihovih scenah, kako naj bo vsak del "druga štorija", ne štekam

 

mišljen je bil razvoj štorije... dolgočasno in tečno postane, če ti vsak del ubijajo v glavo eno in isto, kako je tista grupa policajev abjuzala prebivalstvo zavoljo postranskega zaslužka. pač, poglej prvi ali pa četrti del, pa mi povej kako je štorija napredovala? ali povedano drugače, polovico delov lahko preskočiš, pa ne zamudiš ničesar omembe vrednega.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...