Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 32 minutami:

Hudo, upam tud da ne bojo še kej snemal naprej, k tole mi je blo super zaključeno.

 

Jp, se čist strinjam. Tud ne vidim, kak bi fural nekam naprej. Kvečjemu če že kak prequel. Sam pomoje nima serija tolk dometa, da bi res vidli potencial notr.

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 56 minutami:

Pogledal This is going to hurt, super sladko grenka zadeva. Začne se vse na joke, pol pa kr hitro začnejo uletavat depra momenti. Hudo, upam tud da ne bojo še kej snemal naprej, k tole mi je blo super zaključeno, tud ta zgodba, ki je ni v knjigi super paše zraven. Zame 9/10.

 

Ženo, ki je dohtarca,  je hitro minila želja po gledanju. Je rekla, da ne rabi še v seriji podoživljati podobno stresnih situacij, kot so na šihtu...  :hmm:

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

kaj The Walking Dead noben več ne gleda?

 

sm pogledu (bolj prevrtel) dele 17-20 te sezone in me zanima, če kdo ve iz glave katerokoli kadarkoli nanizanko/nadaljevanko, da bi jo pač glavni ljudje tako vlekli naprej v nedogled izključno zaradi molzenja denarja in popolnoma nč drugega? men ne pade na pamet

 

kaka bedarija fak kako to sploh pade komurkol v glavo, da se pol to snema mi ni jasno...

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka

No evo, jaz tudi gledam. Tak bom povedal, vztrajen sem :D

 

Serija ni več noben presežek, vmes je blo ekstra glupih epizod/sezon, ampak tudi carskih. To je zadnja sezona, itak bom speljal do konca.

Gledam pa, ker mi je stupid fun. Dovolj dober razlog.

 

Sicer pa, molzli bojo še naprej. Kokr vem, dva spin offa še prideta. Negan in Maggie v Newyorku, pa Daryll nekje.

 

Plus ena sezona Rick pa ona crna mačka

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 24 minutami:

Sicer pa, molzli bojo še naprej. Kokr vem, dva spin offa še prideta. Negan in Maggie v Newyorku

 

:rofl::rofl::rofl:

 

kaj da bo Negan celo sezono sedel za rešetkami pa se jokal, Maggie pa strelala golobe v parku? ne me jebat no če je to res

 

 

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 19. 10. 2022 at 10:34:

No evo, jaz tudi gledam. Tak bom povedal, vztrajen sem :D

 

Serija ni več noben presežek, vmes je blo ekstra glupih epizod/sezon, ampak tudi carskih. To je zadnja sezona, itak bom speljal do konca.

Gledam pa, ker mi je stupid fun. Dovolj dober razlog.

 

Sicer pa, molzli bojo še naprej. Kokr vem, dva spin offa še prideta. Negan in Maggie v Newyorku, pa Daryll nekje.

 

Plus ena sezona Rick pa ona crna mačka

 

evo sm gledal 21 del že danes. celo gledljivo mi je blo. izvedu sm da so samo še trije deli do kraja:w00t::w00t::w00t:

 

če te lahko vprašam...a ti sploh še veš kje/kaj/zakaj se sploh zadeva odvija kakor se pač? ker jaz nimam pojma že kar neki cajta:rofl:

 

sm pa brez dvoma, da je Neegan, preden je podpisal pogodbo, dal ultimatum v to pogodbo, da more ostati živ do konca serije in sploh ni važno kako idiotsko brezvezna je njegova zgodba do kraja, jao.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...