Skoči na vsebino

[multi] The Last Night


Priporočeni prispevki

Drugače podrobno spremljam njihovo pot že od začetka, tudi na Discordu, v katerega redno osebno piše Tim Sorret, ustvarjalec igre. 

Te videi iz trajlerjev so stari že par let. Igra je masivno upgrejdala svoj engine.

 

 

https://cdn.discordapp.com/attachments/870044882029408407/912460928837095494/The_Last_Night_Drone_031_crop.mp4

 

https://media.discordapp.net/attachments/870044882029408407/930441751389417522/The_Last_Night_Demo_Playable_Train_Station_Scene_01_113.gif

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Glede definicije umetnosti.. Mogoče sem to že napisal na forumu, ampak vseeno:

V osnovni šoli (mislim da je bil peti razred) nas je učiteljica likovnega vprašala: "Kaj je umetnost?".
Moj sošolec je takoj dvignil roko in odgovoril: "Umetnost je, če se v okrogli sobi v kot poserješ."
Učiteljica je znorela, ga zgrabila in takoj peljala k ravnatelju, kjer je prejel ukor. 


Resnična zgodbica iz katere se lahko marsikaj naučimo. ;) 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 40 minutami:

Kaj natanko se lahko naučimo iz te zgodbice? Samo da bomo na isti valovni :D 


Vsakomur svoje. Po eni strani je sošolec imel prav, po drugi pa tudi ne. To sem itak zapisal bolj ali manj v šali, ne se preveč obremenjevat.

Drugo pa je, ko Tomazek recimo pravi, da lepi pixli ne obstajajo, vsaj ne v smislu umetnosti in Kocevc doda "low res umetnost".
Pravo vprašanje je torej: Je umetnost res pogojena z načinom/stilom prikaza avtorskega dela?

Oz., še boljše, da se vrnem v osnovno šolo in ponovim enostavno vprašanje tiste učiteljice: "Kaj je umetnost?" ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Saj vem kaj si mislil :) Ma ne vem no... Zavedam se, da kot tudi Galko pravi, sigurno zamujam kake dobre zadeve zaradi tega. Ampak sem zgleda vzgojil nek odpor v podzavesti do teh pixlov. Ko druga nismo meli kot pixel iger, sem sanjaril kaka kul grafika nas čaka v prihodnosti in komaj čakal, da do tega pride ter se znebimo pixlov.... zdaj pa se zgleda ne znam vrniti tja nazaj, da bi užival.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 36 minutami:

Saj vem kaj si mislil :) Ma ne vem no... Zavedam se, da kot tudi Galko pravi, sigurno zamujam kake dobre zadeve zaradi tega. Ampak sem zgleda vzgojil nek odpor v podzavesti do teh pixlov. Ko druga nismo meli kot pixel iger, sem sanjaril kaka kul grafika nas čaka v prihodnosti in komaj čakal, da do tega pride ter se znebimo pixlov.... zdaj pa se zgleda ne znam vrniti tja nazaj, da bi užival.

 

Hja, če tole lahk nekak razširim...  Pixli znajo bit lepi. Špili naj bi bili v prvi vrsti igrabilni in pol nima veze, kaka je grafika. Ampak, osebno, mal za mal se mi zdi dat za last gen konzolo ali comp tolk dnarja da pol v letu dvajurjevem špilam - jebene piksle. <_< Po drugi strani, osebki in developerji drkajo na uau grafiko špil je pa na koncu srednja žalost kar se zgodbe tiče, kar se igralnosti tiče... Ni pravil. In ja, na koncu nabavim tut Salt & Sanctuary, Blasphemous, Dead Cells in ostale pixel špile, ki so igralno na nivoju..

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...