Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Haha, barbiton :D

Ma napisal sem kr tk, go with the flow, neki se je badminton omenjal, men pa fali rekreacije ze dva mesca na pune, kvihtov se mi pa tut ne ljubi vsak dan premetvat okrog, morm mal migat se na drug nacin

Nam so ga skenslali v lokalni sportni dvorani in nic ne kaze na to, da bomo letos se lahk kej igrali :/

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

če bo res piknik vam še js prnesem in najlonske in jeklene sablje, da se pobijete med sabo :D

Ti rajš ženo čuvaj :D

 

4Stringed reče pred 5 minutami:

Haha, barbiton :D

Ma napisal sem kr tk, go with the flow, neki se je badminton omenjal, men pa fali rekreacije ze dva mesca na pune, kvihtov se mi pa tut ne ljubi vsak dan premetvat okrog, morm mal migat se na drug nacin

Nam so ga skenslali v lokalni sportni dvorani in nic ne kaze na to, da bomo letos se lahk kej igrali :/

 

Zakaj pa dvorano rabiš? Jest sm lih včeri videl ene, k so ful vneto v Tivoliju igrali

Povezava do prispevka

 

Smrk reče pred 1 minuto:

Zakaj pa dvorano rabiš? Jest sm lih včeri videl ene, k so ful vneto v Tivoliju igrali

Mam tako smolo, da vedno, ko se spravim vzuni igrat mora kot zakleto zacet pihat kurcev veter :D

 

Alternativa je sicer skvoš, ma en znanc ogromno garazo, glih fajn se da not igrat, sam ga ful velik cajta ni doma :/

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 32 minutami:

 

Ne vem od kod ti ideja, da se ukvarjam z barbitonom ali imam željo tolči po perjanici z mefistom, tabo ali komerkoli :D:D:D

 

Lahko pa naredim grappling challenge in kdorkoli preživi z mano več kot minuto, brez da skasira choke ali zaklep, se bo potem lahko tolkel po prsih, da je boljši od mene v lifeu :D

 

Evo challenge accepted, 1 minuto pa IMO preživim :D:D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 42 minutami:

 

Evo challenge accepted, 1 minuto pa IMO preživim :D:D 

 

A to bo pol una fora k en kolega, k je takoj skočil pokonci in začel laufat stran ter se dret "ne boš me ujel v eni minuti"? :D:D

Sam dejte pol to spedenat čimprej, zdele nosim še neki ekstra karanteže in sem čist iz forme, tko da bi komu še dejansko dal šanso, v ponedeljek se pa odpre gym in bom hitr nazaj :D

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka

jaja itak obicen boljsi..

 

sm mislu na stipeta ki je reku, da bodo zmanjsali resolucijo, da bo lahko GPU predelal anekdota na rezanje kropirja.. da bo lahko zrezalo vec kropirjev na 1x jih bodo rezali bol jna debelo

 

drugace ap v Mcu vzel Generouse Jack in triple cheese.. triplechees mi je se vedno najjaci pac tam lep masten.. Generouse Jack pa je sekar okusen lepo zgleda, kruh je bolj mehek ampak ok.. sam pac tem Mc Burgerjem ne morem oprostit suhega mesa.. ce bi bilo meso bolj socno bi se celo spreobrnil

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 16 urami:

Jaz tudi sprejmem challenge, sam morem malo spit, pac da be bom bezal haha pa da ne bom po prvem failu obupal hehe

 

Kaj v ponedeljek odprejo vsi gymi???

 

Ti si nek 110 kg merjasec a nisi? :D:D Stari mava midva to, jaz imam sicer 20 kg manj, ampak toliko osnove pa mislim da že imam, da bom zdržal 60 sekund... Samo pazit da me plešasta podlasica ne dobi v side ali Boh ne daj full mount pa je to to, bolj ga bom zagrabil in se ga držal kot se ga njegovi upniki :D:D

 

Pa še ves bo zarjavel, ker toliko časa samo je fast food, kadi marihuano in ne trenira, skoraj bi upal iti staviti 1 uro!!!

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Zanimivo, da kontaktne sporte dovolijo (al je lastnik  narobe prebral), ker kak sem jaz slisal, se bojo v AT kontaktni sporti nazadnje dovolili (afaik sploh se ni datuma, jesen ++)

Sej to bi blo edino smiselno - gym je miljon manj nevaren kot blow job job.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Zanimivo, da kontaktne sporte dovolijo (al je lastnik  narobe prebral), ker kak sem jaz slisal, se bojo v AT kontaktni sporti nazadnje dovolili (afaik sploh se ni datuma, jesen ++)

 

Od 18.5. so v slo dovoljeni kontaktni sporti, kolkr sm js spremljala novice. 

https://www.rtvslo.si/sport/preostali-sporti/vrhunski-sport-in-rekreacija-spet-brez-omejitev/524163

uredilo bitje Koza
Povezava do prispevka

Odličen okus za burgerje imaš bigboss, se vidi da si pravi moški. Kombinacije Generous Jack, triple chesse in američki krompirček se ne bi sramoval niti Matrix iz Commandota (mislim, da je prav ta kombo stisnil direkt pred legendarnim fightom z Arnijem).

 

matrix.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...