Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejmo malo decryngat situacijo pa udarit eno resnejso debato: hype.

Velikokrat vidim ko ne samo folk na ostalem interjetu, kjer, tbh, verjamem da je veliko gaming casualcev, ampak tudi tukaj, na polno zahypa na neke trailerje, announcemente oziroma na sploh na stvari ki se mi velikokrat zdijo zelo meh.

Sam sicer redko podlezem hypu glede cesarkoli, ampak predvsem igre se mi zdijo tak medij ko dobesednih lazi in nabijanja hypea v visave ne manjka.

Pa me zanima a je to tko, mild intrigue ki ga valda dozivimo vsi ko vidimo nekaj kar nas zanima, hkrati pa vedno v glavi misel da dajmo raje pocakat da igra dejansko izide. Al je to OMG ASSASSIN VIKINGI PREORDER ULTRA DELUXE BONUS EDITION TAKOJ?

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Dejmo malo decryngat situacijo pa udarit eno resnejso debato: hype.

Nisem hyper na skoraj nič, na igre pa še manj. Kako tu in tam z veseljem pričakujem in upam, da bo izpolnila pričakovanja, to pa je vse. Edina igra v življenju, ki sem jo preorder-al je bla RDR2 skupaj s kolegom s katerim si deliva račune digitalno. Pa tudi v prihodnje nimam nekih planov preorderjev delat.

Povezava do prispevka

In evo se za 200 on topic

 

Pomoje smo mild trigged.. pol se itak zavemo, da je to samo marketing.. 

 

Sam pravi trenutek resnice pride ob izidu in ce kupis day one al vspes malo pocakat za opise, mn3nja.. pol se vidi, ce si hype picka al pravi moski..

 

Jaz sem osebno relativno hype picka, ker mi je izid neke igre sekar vrhunec impulzivnega trznega nakupa.. 

 

Odvisno tudi od obdobja koliko je susa, kolk me ps4 kolegi nahaypajo, npr CoD, ipd..

 

Ko pa gledam trailerje sem dokaj kriticen, tudi pri filmih. Na stara leta redko kdaj recem to je to.. vedno v dvomu raje vidim trzne manipulacije.. pomoje tej trailerji in to palijo bolj na mlajse populacije in ultra fan boyse

 

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 24 minutami:

Dejmo malo decryngat situacijo pa udarit eno resnejso debato: hype.

Velikokrat vidim ko ne samo folk na ostalem interjetu, kjer, tbh, verjamem da je veliko gaming casualcev, ampak tudi tukaj, na polno zahypa na neke trailerje, announcemente oziroma na sploh na stvari ki se mi velikokrat zdijo zelo meh.

Sam sicer redko podlezem hypu glede cesarkoli, ampak predvsem igre se mi zdijo tak medij ko dobesednih lazi in nabijanja hypea v visave ne manjka.

Pa me zanima a je to tko, mild intrigue ki ga valda dozivimo vsi ko vidimo nekaj kar nas zanima, hkrati pa vedno v glavi misel da dajmo raje pocakat da igra dejansko izide. Al je to OMG ASSASSIN VIKINGI PREORDER ULTRA DELUXE BONUS EDITION TAKOJ?

Jaz samo predvidim možen bullshit in sem pol hyped ali ne na podlagi teh predvidevanj.

Dost enostavno, če imaš dovolj kilometrine.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 24 minutami:

V glavnem, neki moram napisat, ker mi manjlata se 2 komantarja do 200.

 

Ugotovili smo, da je podlasica Camir, v svojem subtilnem stilu napumpal Fuksijo, da da samar Galku in pol se mu je sel hinavsko opravicevati =)))))))))))

Jaz pa še 10 postov ajmo

Povezava do prispevka
Arey reče pred 25 minutami:

Dejmo malo decryngat situacijo pa udarit eno resnejso debato: hype.

Velikokrat vidim ko ne samo folk na ostalem interjetu, kjer, tbh, verjamem da je veliko gaming casualcev, ampak tudi tukaj, na polno zahypa na neke trailerje, announcemente oziroma na sploh na stvari ki se mi velikokrat zdijo zelo meh.

Sam sicer redko podlezem hypu glede cesarkoli, ampak predvsem igre se mi zdijo tak medij ko dobesednih lazi in nabijanja hypea v visave ne manjka.

Pa me zanima a je to tko, mild intrigue ki ga valda dozivimo vsi ko vidimo nekaj kar nas zanima, hkrati pa vedno v glavi misel da dajmo raje pocakat da igra dejansko izide. Al je to OMG ASSASSIN VIKINGI PREORDER ULTRA DELUXE BONUS EDITION TAKOJ?

Ma jaz sem zelo na izi nahypan, samo preorderal pa res ne bom ničesar :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Pa me zanima a je to tko, mild intrigue ki ga valda dozivimo vsi ko vidimo nekaj kar nas zanima, hkrati pa vedno v glavi misel da dajmo raje pocakat da igra dejansko izide. Al je to OMG ASSASSIN VIKINGI PREORDER ULTRA DELUXE BONUS EDITION TAKOJ?

Jaz sem RDR2 ruknil preorder (tako za PS4 kot potem za PC), ker mi je bila RDR1 pač ena izmed top iger vseh časov in sem res čakal na nadaljevanje (plus to, da sem vedel, da igra ne bo "fail"). 
Pa tudi Monster Hunter Worlds za PS4 (ker sem trojko res veliko preigraval in... beri zgoraj). 
In to je nekako to (v celem življenju), kar se tiče prednaročil z moje strani. Zaenkrat. Ker malcer kolebam okoli Cyberpunka (in v neki meri tudi glede Last of Us 2). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 5 minutami:

A nisi cyberpunk prednaročil na epicu, da bo pubec dobo nekaj denarja?

Nope. Nisem se še dokončno odločil. Plus to, da imam zadnje čase bolj slabe izkušnje z epicom (vsaj 1x na mesec imam neke hacke v račun). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Lol, zakaj je pa epic kriv, da zaradi fortnita vsak “hacker” na tej strani ria grande poskusa dobit dostop do cimvec racunov s pomocjo ugibanja gesel? Razen, ce stejes da so sami krivi, ker imajo pod okriljem enega najvecjih multiplayer fenomenov zadnjega desetletja :D 

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Pa me zanima a je to tko, mild intrigue ki ga valda dozivimo vsi ko vidimo nekaj kar nas zanima, hkrati pa vedno v glavi misel da dajmo raje pocakat da igra dejansko izide. Al je to OMG ASSASSIN VIKINGI PREORDER ULTRA DELUXE BONUS EDITION TAKOJ?

 

zelo redko preorderam, ce pa ze, potem mogoce kaksen dan prej, ko je dejansko vse jasno glede igre

 

edino za cp2077 imam neko slepo zaupanje v cdpr, 3 komade sem ze narocil na gog, ce me oni zajebejo, bom zakljucil gaming kariero in do konca lajfa igral pasjanso, poljakom na morju pa zacel prodajat pokvarjeno poli salamo

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 1 minuto:

Lol, zakaj je pa epic kriv, da zaradi fortnita vsak “hacker” na tej strani ria grande poskusa dobit dostop do cimvec racunov? Razen, ce stejes da so sami krivi, ker imajo pod okroljem enega najvecjih multiplayer fenomenov zadnjega desetletja :D 

 

mal si preber, kaksen gnil security imajo in ti bo vse jasno

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 17 minutami:

 

mal si preber, kaksen gnil security imajo in ti bo vse jasno

? Povej vec. Moram priznat, da nimam pojma o kaki ekstra sibkosti njihovega securityja, vedno mislil, da so pac bolj izpostavljeni zaradi kolicine ljudi, ki uporabljajo njihove servise. 

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka

folku so vdiral v accounte, ceprav so imel 2fa, mas tega polno po netu

 

bil je tud en clanek, ko je en model analiziral te zadeve od epica, moram poiskat, kam sem bookmarkal, zdele se mi res ne da

 

epic je res shit v vseh pogledih

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 6 urami:

folku so vdiral v accounte, ceprav so imel 2fa, mas tega polno po netu

 

bil je tud en clanek, ko je en model analiziral te zadeve od epica, moram poiskat, kam sem bookmarkal, zdele se mi res ne da

 

epic je res shit v vseh pogledih

Svašta, prvič slišim. Res pa ne sledim neki zavzeto, tko da čist dopuščam, da so res največji dreki virtualnih planjav.

Povezava do prispevka

Je blo kr big deal neki časa nazaj. Modelčki so pač šli v store z napol premišljenim planom in so basically v osnovi lansiral alpha produkt. Zdej men sicer na uč zgleda bolš, dost stvari so dodal, dodelal, mislim da tud 2fa deluje.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 27 minutami:

Je blo kr big deal neki časa nazaj. Modelčki so pač šli v store z napol premišljenim planom in so basically v osnovi lansiral alpha produkt. Zdej men sicer na uč zgleda bolš, dost stvari so dodal, dodelal, mislim da tud 2fa deluje.

No sej, tega se spominjam z začetkov, sem mislil, da so dejansko zrihtali do zdaj.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 9 urami:

folku so vdiral v accounte, ceprav so imel 2fa, mas tega polno po netu

 

bil je tud en clanek, ko je en model analiziral te zadeve od epica, moram poiskat, kam sem bookmarkal, zdele se mi res ne da

 

epic je res shit v vseh pogledih

Guildiju so vdrli v Blizz account in je ime 2FA postiman.

 

Na sreco so mu GMji vrnili vecino stuffa, ki ga je imel na likih v WoWu.

Povezava do prispevka

Še mal predlogov za malo manj turistične in bolj specialne obiske:

 

Mariborska galerija Medianox, namenjena mladim umetnikom, večina stvari, ki jih grem pogledat, mi je sicer zelo meh, občasno pa se najde kakšna fantastična zadeva http://www.medianox.org/razstave

 

pol priporočam še novomeški Anton Podbevšek teater za ogled predstav, ki fura res mnogo avantgardnih/bizarnih stvari. Npr. Izumitelj na zemlji z genialnim prvim prizorom, nato pa se je cela stvar sprevrgla v WTF čofotanje po vodi :Dhttp://www.antonpodbevsekteater.si/si/dogodek/izumitelj-na-zemlji/

Povezava do prispevka

Epicu v plus moram dodati še to, da je njihov support (vsaj v mojih primerih) zelo odziven. Težave smo vedno rešili v ca. 1 uri (od takrat, ko sem poslal pritožbo do končne rešitve). Enkrat mi je tisti na drugi strani supporta tudi dal vedeti, da se to dogaja bolj ali manj zaradi Fortnite accounta, ki ima pač neko svojo vrednost (recimo, če bi nekdo heknil in prodal naprej, bi lahko zaslužil najmanj 500-taka). No, to se je dogajalo kljub 2fa preverjanju. Zadeve so se zdaj sicer umirile (upam, da dolgoročno). 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...