Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Pravkar:

@tomazek: ti se tudi pridružuješ tej šali ali al kaj naj rečem? Kaj se bom jaz opravičeval, če se niti hecal nisem???? Lol… pa saj danes res ne bom mogel spat.

 

Jaz prisežem, da enako kot vidim večina ostalih, ne vem kako je s tem - al hec al res. Meni tudi čudno, da bi v takem času vse fotošopiral. Zdaj pa ne sme pisat, ker bo banan, če že ni.

Povezava do prispevka

Prisežem na sina in na vse kar lahko prisežem, da ste si me dobro privoščili. Ni pa to lepo, ker marsikdo tega ne bo razumel kot šalo. In posledično jaz izpadem v neki slabi luči. Random uporabnik "Kamćatko" bo recimo pogledal, prebral in dobil neko svoje mnenje o meni. Zato tudi javno prosim uporabnika @ĆAMIR da pove svojo (resnično) plat zgodbe in pač, da je šlo za šalo. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

Prisežem na sina in na vse kar lahko prisežem, da ste si me dobro privoščili. Ni pa to lepo, ker marsikdo tega ne bo razumel kot šalo. In posledično jaz izpadem v neki slabi luči. Random uporabnik "Kamćatko" bo recimo pogledal, prebral in dobil neko svoje mnenje o meni. Zato tudi javno prosim uporabnika @ĆAMIR da pove svojo (resnično) plat zgodbe in pač, da je šlo za šalo. 

 

 

Dobera cuatvena manipulacija, oz vaba za podlasico camirja, da se oglasi v temi in dobi ban.. 

 

Saj je ze dobil groznje, noben kriminalec z malo pameti si ne bi upal priznati.. na koncu bo fasal se ovadbo za sikaniranje in bomo o njemu brali v slovenakih novicah........ na FB

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Še zadnjič in poslednjič in vse to: V Gostilni noben ne bo dobil BANA, vsaj ne z moje strani. In verjamem, da tudi ne s strani drugih šerifov. 

Btw, če se bo Čamir oglasil in (prosim čimprej) pojasnil zadevo, pa bom tudi poskrbel, da bo vse OK. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...