Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 23 minutami:

Zdaj že nekaj časa presenečen opažam, da praktično več ni pljuvanja čez vlado. Samo kaka banalnost tipa zgoraj glede vlaka ipd.

 

Zgleda vlada končno dela dobro, da ni jokanja.

 

Zdele so bli mal več ko en teden na dopustih, valda da je mir.

 

Btw, a dohtarji/sodniki sploh še štrajkajo?

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Zdaj že nekaj časa presenečen opažam, da praktično več ni pljuvanja čez vlado. Samo kaka banalnost tipa zgoraj glede vlaka ipd.

 

Zgleda vlada končno dela dobro, da ni jokanja.

To je samo "trump efekt"

 

ko si tolikokrat zajebal, že vsi pričakujejo zajeb in sploh niso več presenečeni

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

Zdaj že nekaj časa presenečen opažam, da praktično več ni pljuvanja čez vlado. Samo kaka banalnost tipa zgoraj glede vlaka ipd.

 

Zgleda vlada končno dela dobro, da ni jokanja.

 

Haha. vlada sploh ne dela nič, še posebej pa en za korist avadnega človeka.

 

Mariskaj bi bilo za povedat, samo se mi ne da tukaj, ker je boj z mlini na veter.

Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 16 urami:

Roko na srce, marsikatero pljuvanje je bilo res posiljeno. 

Buhu, racunalnikom, ki jih bodo podarili, pada vrednost v skladiscu. 

Koga boli kurac za to, sej jih ne bojo prodajali ane. 

Dali pa tudi ne. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

 

Kdaj sem pa ga kje nazadnje omenil? Kdaj sem nazadnje karkoli prilepil od njega? Hmmm...


Sem se že davno navadil, da je delzgodovine... in gremo naprej.

 

Haha te je tok strigiralo, da se tud njegovega imena ne upaš napisat

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 53 minutami:

Ja, totalno me je iztirilo. Damn :(

 

Teško je...

 

Najprej zadihaj, odmisli Janeza in si zapoj kakšno tematsko pesmico, potem pa naj ti spomini na vse uspehe komunističnih režimov privabijo nasmeh na obraz.

Povezava do prispevka

Hey brigade al kako drugo udarno! To je tak redno na sporedu... smo glih meli skoraj cel teden takih pred par dnevi.


Nekateri mediji so popolnoma ignorirali smrt Tita, je vsaj nacionalka povedala kaj o tem. Mi smo seveda primerno zabeležili kot vsako leto.

 

Zdaj pa malo pavze do 25.5. in fešte ob dnevu mladosti.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Po eni strani neki se silijo priznat palestino, ker IMO s tem skušajo dokazat domači javnosti, da kao so aktivni v reševanju palestinske krize po drugi pa ti skušajo backdoor višati plače svojim izbrancem. Guess kaj bo bolj palilo pri povprečnemu volilcu, ko bo šel čez en mesec na volišče.

Povezava do prispevka

Baje je tale tema bolj primerna...

 

Za tiste ki delate v ITju v JU, slaba novica. Nihče vas ne rabi... izsek iz pogajanj med sindikatom IT in vlado...

  Navedek

E jok brate, zdej je pa čas za akcijo ! 
Najprej zahtevajmo da predsedstvo VSS nam skliče sestanek s tem sekretarjem Krajncem, da nam že v fris zabrusi, kar govori drugim na 4 oči:
"Vsak delavec mora v današnjih časih znati tudi sam dovolj ITja. Ali pa ga odpustimo. Torej ITja sploh ne rabimo, razen nekaj res izjemnih reaktorskih nadzornikov, ali polimernih inženirjev. Drug IT pa outsorcajmo"

:ododava:

 

Se bo kot kaže malo sprsotil trg ITja :fun:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...