Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

Ne razumem, kako je Janša uspel tako oprat ljudi, da se jim RTV zdi enako propaganden kot Nova24. Bolano

 

Ja, tudi meni je to fascinantno. Razumem da Mutiranec, ki je obvious Janša stan nabija take stvar, ampak potem imaš pa tudi te klasične naivne centriste kot je Ana, ki so prav tako kupili to propagando, po logiki "če se toliko govori o tem, potem že mora biti nekaj na tem". To je tisto kar je najbolj žalostno in zakaj je SDS takšen cancer. 
 

ana reče pred 3 urami:

Ok nisme fan Pozara in na pamet mi ne pride, da bi placevala za njegove zadeve, samo RTV pa tudi ni ravno zgled objektivnega porocanja. Ne zagovarjam trenutnega dogajanja tam, samo je pa jasno po twitter outputu in odhodih v politiko, da novinarje tam skrbi vse drugo kot neodvisnost. To gre tako za predstavnike ene in druge strani, ki se trenutno koljejo tam. 

 

 

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka

RTV je na isti ravni kot kak CNN. Ko poračajo o ameriki so do pikice enaki kot CNN. Isto so poročal da je Joe Rogan rasist pa te traparije. Itak se za glavo držim, ko govorijo o Ameriki (POOP TV je isti glede tega).  Drkajo kr naprej o klimatski krizi, čeprav to delajo vsi MSM pri nas. Kitajsko zmeraj v dobri luči kažejo. In so bolj ko ne levo usmerjeni.

 

Je pa res da niso na nivoju nove24, to pa mormo rečt. Ker Nova24 je na ravni rumenega cajtunga.

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 24 minutami:

Kitajsko zmeraj v dobri luči kažejo.

En random zadetkov na googlu, ko sem searchal RTV in Kitajska

 

https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/veliki-kitajski-brat-prva-digitalna-diktatura/492714

 

Kitajska je resničen primer, kaj se lahko zgodi, če nadzor prevlada nad svobodo, družba nad posameznikom, cenzura nad naravnanostjo k resnici. Dobimo državo, kjer medmrežje postaja ključen del največjega nadzorovalnega aparata v zgodovini.

 

Meni to ne zveni kot dobra luč

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 minutami:

En random zadetkov na googlu, ko sem searchal RTV in Kitajska

 

https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/veliki-kitajski-brat-prva-digitalna-diktatura/492714

 

Kitajska je resničen primer, kaj se lahko zgodi, če nadzor prevlada nad svobodo, družba nad posameznikom, cenzura nad naravnanostjo k resnici. Dobimo državo, kjer medmrežje postaja ključen del največjega nadzorovalnega aparata v zgodovini.

 

Meni to ne zveni kot dobra luč

 

Ja članek na MMC. V prime time-u pa kaj takega ne boš videl.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 minutami:

Šel sem na RTV, poiskal Joe Rogan članke in ctrl+fjal "rasi", da bi našel te omembe rasizma. Ni bilo nobene

 

Kr dosti laži si natresel za tak kratek post

 

Na televizijskih poročilah so rekli da naj bi bil rasist. Ker so verjetno samo CNN kopiral. Sem celo jaz šel na MMC in jim napisal, da bi se lahko bolje sami posvetili kaj se dogaja okol Joe Rogana ne pa samo kopiral CNN in pol so res naredili bolj obsežen članek, ki ga kaže v bolj realni sliki. Ampak spet je bil samo članek  na MMC-ju. In članka sploh ni več. Samo nekaj člankov je še, ampak je vse okoli njega in cepiv. Folk, ki je gledal poročila so pa dobili da je rasist in anticepilec. Tako da ne bodi pameten.

  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 11 urami:

 

Na televizijskih poročilah so rekli da naj bi bil rasist. Ker so verjetno samo CNN kopiral. Sem celo jaz šel na MMC in jim napisal, da bi se lahko bolje sami posvetili kaj se dogaja okol Joe Rogana ne pa samo kopiral CNN in pol so res naredili bolj obsežen članek, ki ga kaže v bolj realni sliki. Ampak spet je bil samo članek  na MMC-ju. In članka sploh ni več. Samo nekaj člankov je še, ampak je vse okoli njega in cepiv. Folk, ki je gledal poročila so pa dobili da je rasist in anticepilec. Tako da ne bodi pameten.

 

 

Pa članke od Guardiana tudi ful kopirajo.

 

Overall hočejo dat videz objektivnih, samo kaj ko imajo razne Vaseve in Sajoviceve, ki so nivo Nova24 nasprotnega pola. Vasev, sodeč po njegovih twitih, mirno lahko rečem, da še prekosi Nova24 novinarje. Pa skrbno selekcionirajo s kerimi aferami in "aferami" se bojo ukvarjali in kere bodo gladko ignorirali, kar je tipičen modus operandi levega medija pri nas.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 13 urami:


Zakaj moras tudi pri tako enostavno preverljivih zadevah lagat? 
 

Ne vem kak je bil Stalin kot osebnost, bil pa je pozitivna zgodovinska osebnost. 
 

Reakcijo si fasal, ker si CC denier. 

 

Stalin pozitivna zgodovinska osebnost? 

 

Najbrž si popolnoma izgubi stik z realnostjo in živiš v nekakšnem izmišljenem vzporednem univerzumu al neki.

 

 

Povezava do prispevka
Elessar reče pred 18 urami:

 

Ja, tudi meni je to fascinantno. Razumem da Mutiranec, ki je obvious Janša stan nabija take stvar, ampak potem imaš pa tudi te klasične naivne centriste kot je Ana, ki so prav tako kupili to propagando, po logiki "če se toliko govori o tem, potem že mora biti nekaj na tem". To je tisto kar je najbolj žalostno in zakaj je SDS takšen cancer. 
 

 

 

Raka je treba izrezat ne? Bolj kot Janša stan me smatraj kot rednecka, ki bi ti brez težav odpihnil glavo, če bi ti ponovno poskušal uvesti kako totalitaristično suženjstvo. Samo uniformo z zvezdo obleci, reči konec zasebne lastnine, živeli prvi med enakimi, pa sem good to go. Proti rdečemu kmeru se bori s svincem in ognjem. Smrt totalitarcem! Svoboda posamezniku!

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 4 minutami:

Rdece kmere je z oblasti spodil kar komunisticni Vietnam, tako da bi v tem primeru ti kar pridno nosil cepico z rdeco zvezdo. :lol:

Komunistični Vietnam je vedel, da lahko aktualna garnitura dobi po pizdi zaradi preveč gorečih debilov na zahodni strani. Škoda, da ne mejijo tudi na Severno Korejo. 

Povezava do prispevka
mutiranec reče pred 18 minutami:

Raka je treba izrezat ne? Bolj kot Janša stan me smatraj kot rednecka, ki bi ti brez težav odpihnil glavo, če bi ti ponovno poskušal uvesti kako totalitaristično suženjstvo. Samo uniformo z zvezdo obleci, reči konec zasebne lastnine, živeli prvi med enakimi, pa sem good to go. Proti rdečemu kmeru se bori s svincem in ognjem. Smrt totalitarcem! Svoboda posamezniku!

Daj smiri doživljaj model

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 6 urami:

 

Right. 

Ok biserček, če enkrat pristransko komentiraš na twitterju ali greš v politiko, je tvoje nepristranskosti konec. Ok, če poročaš o modnih trendih in vremenu, ne Ok, če poročaš v politiki. Sicer bi pričakovala malo poznavanja kaj so zahteve okoli nepristranskosti drugje, ampak kot vedno, od tebe pričakujem preveč. 

 

Navedek

What are the new social media rules?

The BBC said it had considered impartiality in the context of public expressions of opinion, taking part in campaigns and participating in marches or protests.

The new guidance on social media will apply to staff whether they are using online platforms professionally or personally.

Staff will be told they must not bring the BBC into disrepute or criticise colleagues in public.

It adds: "If your work requires you to maintain your impartiality, don't express a personal opinion on matters of public policy, politics, or 'controversial subjects'."

Guidance will also be issued on avoiding bias through follows, likes, retweeting or other forms of sharing

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-54723282.amp

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Oh wow, lahko si zataknes svoje bisercke v rit. 

Torej se politika BBC-ja (ki je sicer po mojem mnenju korak v pravo smer, albeit v normalnih pogojih) ki sele stopa v veljavo nekako aplicira tudi na RTV. In se nekako navezuje na to, da si komentirala nekaj, cesar trdis da nisi. 

 

Nehaj ze mesat drek. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...