Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:


Kul poteza N.Si, niso ne preprecili ne omogocili interpelacijo, ohranili so svojo ideolosko pozicijo, jasno predstavili prioritete, ponudili alternativo, potrolali SDS, se malo prikupili Golobu, dobili simpatije dela volivcev in pokazali, da se da na nek normalen nacin bit desna stranka.
 

Dokler je za njimi RKC in se sklicujejo na Boga, ni teorije, da bi jih volil, ma neko necerkveno desno stranko ob dobrem lokalnem kandidatu bi ob odsotnosti okej levih opcij v mojem okraju komot obkrozil. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 4 urami:


Kul poteza N.Si, niso ne preprecili ne omogocili interpelacijo, ohranili so svojo ideolosko pozicijo, jasno predstavili prioritete, ponudili alternativo, potrolali SDS, se malo prikupili Golobu, dobili simpatije dela volivcev in pokazali, da se da na nek normalen nacin bit desna stranka.
 

Dokler je za njimi RKC in se sklicujejo na Boga, ni teorije, da bi jih volil, ma neko necerkveno desno stranko ob dobrem lokalnem kandidatu bi ob odsotnosti okej levih opcij v mojem okraju komot obkrozil. 

 

Kot volilcu NSi mi je okej da se ograjujejo od crazy JJja. Cajt bi bil da se tega modela skensla iz slovenske politke. Načrt da bo Logar naredil svojo stranko ki bo dobila nove volilce za Janšo oz njegovo koalicijo bo propadel. Logar bi mogu zamenjat JJ. Pol ma morda desnica še kaj šans.

 

20230307_220429.thumb.jpg.d50aec638efb3c5e7f2a8417cad48e31.jpg

 

Zagon vesoljske industrije, to bo zakon. Komi čakam.

Povezava do prispevka
mumbo360 reče Dne, 7. 3. 2023 at 22:10:

 

Kot volilcu NSi mi je okej da se ograjujejo od crazy JJja. Cajt bi bil da se tega modela skensla iz slovenske politke. Načrt da bo Logar naredil svojo stranko ki bo dobila nove volilce za Janšo oz njegovo koalicijo bo propadel. Logar bi mogu zamenjat JJ. Pol ma morda desnica še kaj šans.

 

20230307_220429.thumb.jpg.d50aec638efb3c5e7f2a8417cad48e31.jpg

 

Zagon vesoljske industrije, to bo zakon. Komi čakam.

100mio je veliko za investicije? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Bravo vlada! Da vidimo, ali bo usoda boljša kot Počivalškova Magna.

 

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/400-milijonska-nalozba-sandoza-ena-najvecjih-zasebnih-nalozb-v-sloveniji/660594

Vsekakor bo prispevek države višji, od 50 do 55 milijonov. 

 

Da ne bo pomote, to je odlična novica, sploh glede na precej obup najave o zaprtjih podjetij v prejsnjih dneh. Tudi ne oporekam državnem vložka, samo me zanima, koliko vas moti tokrat. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 33 minutami:

Verjamem, da te res iskreno zanima... jaaaa pa ress nooo :rofl:

 

Glej... če nekaj dela poštena vlada z iskreno dobrimi nameni, potem jasno ni problema.

Ne vem zakaj obsedenost z besedo "iskrenost", jaz bi ton mojega sporocila opisala bolj kot cinizem. Tisti, ki ponavadi cvilite o drzavnih podporah podjetjem boste tokrat tiho. Kar vsekakor bolje kot biti kriticen. Kajti biti proti vsem drzavni podporam gospodarstvu, je neumnost, biti proti samo tistim, ki jih ne daje "nasa" vlada je samo dvolicnost. 

 

Drugace pa se mi zdi, da bo to malo bolj zanimiv projekt kot samo pakirnica zdravil. Vsekakor je dobrodoslo, sploh zaradi lokacije. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 6 minutami:

...

 

Meni sploh ni jasno kako se ne zavedaš kake gluposti pišeš. Je kdo kaj rekel glede subvencije Magni dokler ni propadla? In je kdo kaj rekel, da ne bo nič narobe, če bo tudi to propadlo kasneje?

 

Saj smo te vajeni, ti si pač kot Andrejus in hodiš samo škodoželjno podjebavat. Ampak to je že dolgo mimo, da bi palilo :D Na začetku še kdaj je.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

 

Meni sploh ni jasno kako se ne zavedaš kake gluposti pišeš. Je kdo kaj rekel glede subvencije Magni dokler ni propadla? In je kdo kaj rekel, da ne bo nič narobe, če bo tudi to propadlo kasneje?

 

Saj smo te vajeni, ti si pač kot Andrejus in hodiš samo škodoželjno podjebavat. Ampak to je že dolgo mimo, da bi palilo :D Na začetku še kdaj je.

 

A res, ker kolikor vem se ob vsaki priloznosti, ko se oglasi, mece naprej subvencije Boscarolu za Pipstrel. Ampak mogoce bodo pa razvili kaka zdravila za spomin v neovem obratu. 

Povezava do prispevka
ana reče Pravkar:

A res, ker kolikor vem se ob vsaki priloznosti, ko se oglasi, mece naprej subvencije Boscarolu za Pipstrel. Ampak mogoce bodo pa razvili kaka zdravila za spomin v neovem obratu. 

 

Haha...izrezana žena od kolega si. Zaposlil jo je v lastni firmi in izučil za tajnico, prej pa praktično računalnika ni znala prižgati. Sedaj po par letih pa je seveda že strokovnjakinja v gospodarskih zadevah na državnem nivoju :D

 

Ajde, ona je mogoče malo ekstremen primer, ampak si padla na podobno sceno na Irskem. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Verjamem, da te res iskreno zanima... jaaaa pa ress nooo :rofl:

 

Glej... če nekaj dela poštena vlada z iskreno dobrimi nameni, potem jasno ni problema.

Glej Janša je majmun ampak kar slišim od lokalnih podjetnikov ipd, je tudi ta vlada en kup gnoja.

Povezava do prispevka
Armando reče pred 8 minutami:

Glej Janša je majmun ampak kar slišim od lokalnih podjetnikov ipd, je tudi ta vlada en kup gnoja.

 

Možno, jaz bom počakal še kako leto, dve... ni še niti eno minilo in vsi možni sindikati in gibanja so se obesili na njo bolj kot kdaj pomnim. Ok, saj so tudi razmere v svetu drugačne kot smo jih bili vajeni.

 

Pa tudi res je, da še nisem slišal podjetnikov (ali kmetov), da bi pretirano hvalili bilokatero vlado. Vedno bi imeli kaj več.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 40 minutami:

 

Haha...izrezana žena od kolega si. Zaposlil jo je v lastni firmi in izučil za tajnico, prej pa praktično računalnika ni znala prižgati. Sedaj po par letih pa je seveda že strokovnjakinja v gospodarskih zadevah na državnem nivoju :D

 

Ajde, ona je mogoče malo ekstremen primer, ampak si padla na podobno sceno na Irskem. 

Kaj je z nekaterimi moskimi in prepricanjem, da je vsaka zenska, ki ne prikimava pokorno njihovim umotvorom, cisto debilna. Vedno bolj padas na raven Ufota in Maksija. Predvidevam, da tvoje zene ni bilo treba izuciti nicesar, ker je ni. 

 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...