Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Sovicha reče Dne, 2. 1. 2023 at 20:29:

A pozna kdo scifi film (ali serijo), ki se začne z uničenjem alien planeta, ki ga preživi sam ena vojakinja in pred sovražnikom, ki je uničil planet, pobegne na Zemljo. Na Zemlji išče en svetleč kamen (ali kristal), zaprt v majhni škatli. En tak kristal (ali nekaj podobnega) je pa že bil na njenem uničenem planetu. Bad guy nosi kapuco. Zgledajo k ljudje. Ženska alienka ma kratke bele lase. 

 

Galaxis? :D

Povezava do prispevka

The Menu

https://m.imdb.com/title/tt9764362/

Pogledal, ok, un film, ki ga enkrat pogledaš ter nikoli več, ne vem zakaj visoke ocene, ne gre v zbirko

 

The Fabelmans

https://m.imdb.com/title/tt14208870/?ref_=nv_sr_srsg_5

Pogledal, nič kaj "oscar material", pač še ena ok drama, ne gre v zbirko

 

Violent Night

https://m.imdb.com/title/tt12003946/?ref_=nv_sr_srsg_0

Pogledal, zabavno, me like, še najbolj od zadnjih filmov, ostaja v zbirki

 

Povezava do prispevka

Randomly sem se odločil pogledati svoje fav John Candy fimčke (Uncle Buck, Planes trains and automobiles, Cool Running, Spaceballs.

 

Še vedno so kr neat.

 

Aja štartal sem blog, če bi kdo bral moja mnenja:

 

https://filmoljub.wordpress.com/

 

 

Spoiler

ok upal sem da https://filmoljub.wordpress.com/ ne obstaja in ga lahk uporabim za joke sam nimam tolk sreče

nisem pa quitter tako da smo kjer smo

 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

Dejansko sem kar hitro zgooglal, zgleda sem imel srečo ker menda se kar najde takih crap 80s/90s filmov s podobno štorijo. :D Zanimala me je zgodba ki si jo opisal ampak potem ko sem videl oceno na imdb... :rofl: 

dej povej več; sem guglal na tisoč in en način in ni dal nč ven :D

Povezava do prispevka

Najprej sem poskušal z opisom dela zgodbe ampak me je nekaj usmerjalo k Species filmom pa raznim listam 100 sci-fi filmov itd. Pol sem dejansko šel bolj broad in vpisal "scifi movie from 80s and 90s with female lead" in je tam bil en reddit link kjer je en model dejansko iskal nek drug film (Millennium), ampak je sam v opisu napisal da je najprej mislil da je Galaxis nato pa je po ogledu trailerja ugotovil da ne išče tega filma. Jaz sem pol na imdb-ju za foro vpisal Galaxis ker je njegov opis deloma ustrezal tvojemu in potem ko sem prebral summary sem si kar mislil da je to to. :rofl: Torej na koncu več sreče ko pameti. :D Ampak kako si nisi zapomnil da je v glavni vlogi Brigitte Nielsen? :D Pa vidim da je Sam Raimi tudi not. :ododava: 

Povezava do prispevka

Hehe pri meni pa niti ni bilo tako. Zdaj sem šel gledat zakaj dejansko sem že kot otrok vedel za Brigitte in vidim da sem gledal njene prve štiri filme, potem pa več nič. Ampak zgleda se mi je dovolj vtisnila v spomin iz teh filmov: 

 

777523983_2023-01-0618_51_48-BrigitteNielsen-IMDband32morepages-Personal-MicrosoftEdge.thumb.jpg.12a4a1555ece4de50eb611c5851a3ab0.jpg

 

:D

Povezava do prispevka

Moje osebno mnenje - Scream boljše parodira grozljivke kakor Scary Movie, pa sploh ni parodija. Wordplay v goli pištoli, napihnjencih, airplane, spaceballs, top secret >>>> crude humor austin powersa in scary movies

 

Dejte mi 80s/90s parodije any day. Od teh zelo čislanih parodij/komedij mi je edino Blazing Saddles film, ki dobro kritizira, ni mi pa na istem nivoju kar se humorja tiče v primerjavi z ostalimi klasikami. Tista era je bla res nekaj posebnega.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Seth reče Dne, 6. 1. 2023 at 18:29:

Najprej sem poskušal z opisom dela zgodbe ampak me je nekaj usmerjalo k Species filmom pa raznim listam 100 sci-fi filmov itd. Pol sem dejansko šel bolj broad in vpisal "scifi movie from 80s and 90s with female lead" in je tam bil en reddit link kjer je en model dejansko iskal nek drug film (Millennium), ampak je sam v opisu napisal da je najprej mislil da je Galaxis nato pa je po ogledu trailerja ugotovil da ne išče tega filma. Jaz sem pol na imdb-ju za foro vpisal Galaxis ker je njegov opis deloma ustrezal tvojemu in potem ko sem prebral summary sem si kar mislil da je to to. :rofl: Torej na koncu več sreče ko pameti. :D Ampak kako si nisi zapomnil da je v glavni vlogi Brigitte Nielsen? :D Pa vidim da je Sam Raimi tudi not. :ododava: 

Carsko :D ta film sem videl enkrat k froc in mam samo bežen fleš nanj, kaj da bi se spomnil red sonje :fun:

Povezava do prispevka

Triangle Of Sadness (2022)

 

Stajliš kamera. Woody Harrelson je sam zato, da imajo eno znano ime na posterju. Štorija je sicer privlečena za lase ampak v kontekstu črne komedije sprejemljiva. Zadeva je razdeljena v 3 dele od katerih je 2. del razlog zakaj se splača pogledat zadevo. 3. del je čist predolg in ga lahko gladko preskočite. Če ste feni bogatašev in estradnikov v rahlo grozljivem okolju, bo tole super.

 

 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 8 minutami:

Woody Harrelson je sam zato, da imajo eno znano ime na posterju.

meni se je tip zdel top izbira za karakter nonšalantnega kapitana z 10/10 izvedbo

tretji del je pa zares bistven - brez njega trikotnik sploh ne obstaja in način na katerega pokaže razvoj moči v preprosti skupnosti je efektiven in zabaven

Povezava do prispevka

TILL (2022)

8/10

Hočeš,nočeš,tale žalostinka po resničnih dogodkih o rasizmu v  50 tih letih prejnjega stoletja  se te resnično dotakne,glavna igralka  si zagotovo zasluži oskarja,čustven,žalosten film

 

 

THE VILLAINESS (AKNYEO)  (2017)

7/10

Mešanica francoske Nikite s ščepcem Johna Wicka,bejba ga seka (jih seka:)) kot za šalo,skupno gledano dokaj  soliden  in krvav akcijski film z motivom maščevanja

 

 

 

Povezava do prispevka
ZippeR reče pred 1 uro:

meni se je tip zdel top izbira za karakter nonšalantnega kapitana z 10/10 izvedbo

tretji del je pa zares bistven - brez njega trikotnik sploh ne obstaja in način na katerega pokaže razvoj moči v preprosti skupnosti je efektiven in zabaven

Se strinjam, ampak ima ta problem, da se preveč vleče imo.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Nisem še gledal, sem pa pogledal Glass Onion, ki mi je bil kar zabaven in pronicljiv. Mogoče mi je bil zaradi tega celo bolj všeč kakor prvi Knives Out

Mene je pa zadeva pustila hladnega, knives out mi je bil velik boljši, tale zaključek glass onion me je pa tko no razočaral konkretno ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...