Skoči na vsebino

Rekreacija ob torkih ,vsako sredo


Priporočeni prispevki

Sem neki googlal Brunarico Bizovik in naletel na legendarne reviewe :D 

 

 

Navedek

Zelo neprijazna natakarica. Prav slabe volje je, ko te mora postreči. Okolica lepa.

Navedek

Kot prostor je zelo dober vendar pa nemorem odmisliti neprijaznost natakarice. Ob kavi ni prinesla vode, niti po temu ko sem jo 3x prosil, ko sem jo nazadnje prosil mi je po temu samo racun prinesla. Tudi kot samo obnasanje mi je zelo pokvarilo vzdusje ob kavi, delovala je cela zamorjena in nezadovoljna kar me je spravilo v slabo voljo in mi dalo misliti da nisem zazeljen tukaj. To se je zgodilo ze drugi dan zapored.

Navedek

The dark-haired waitress is not coming out,to collect orders and most od the times you have to take your own drinks to the table. She’s inside,and rearly goes outside. Dissapointed,the place is great tho.

Navedek

osebje zelo neprijazno

 

:avadodo: :rofl: 

Povezava do prispevka

Nismo si upal delat showa, ker so bli tam mladi bizovičani, agresivni in polni testosterona, jezni na nas že ker smo jim zasedli boljši del igrišča in ker so nas mlade bizovičanke bolj občudovale kot njih...:blush: Galko tut tiča ni upal dat ven, ko sta se dve frajli spravli nanj, ker bi potem težko bežal v pingvin položaju... 

 

Tiho odigral par basketov, jaz na hitro in na skrivaj slikal eno fotko, da mi ne bi telefona odtujili in pol smo šli v zavetje konobarice, ki je očitno znana lokalcem in se bifeju ne približujejo pod 50m.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 28 minutami:

Fak sam tale je res ocean bay illusion. Al mate največje brisače in hlače na svetu, al pa je tisto obutev za palčke. :D

20220623_131750_copy_1008x756.thumb.jpg.caba82bd059a8bfd10e790a851b142f2.jpg

 

Drgač pa je una slika z 16mm lečo, in je mal zapotegnjena :sorcerer:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 7 urami:

Da ne bo da nismo igral

20220622_191159.jpg

Sem mislil da je feget manjsi, je skoraj visok ko galko nice nice 😍

 

Kdo je uni suhi?? Tip zgleda matafaka school shooting type of guy

 

Dobro drugic pridem se jaz in bomo igrali galko, feget in uni visok in mocen skupaj proti meni, ta suhemu in enem osnovnosolcu po izbiri. Upam samo, da imata osnovnosolec ali ta suhi dober sut. Ker jaz ga nimam. Za ostalo ni panike.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Jaz sem uni z žogo :wub:

 

Drgač pa slika dela krivico Mr. Beastu pod košem. V RL je še precej večji :D

 

@bigboss82 zelo za, ampak če te nismo mogli zvleči v LJ geek meetom, kako te bomo z enim kislim basketom na kmetiji :D Kok si pa visok?

Vem ja kateri si :) galko vs feget edino logicno

 

Ja imas prav. Malo se zajebavam, ceprav moram priznat da mi delate gushte

 

Pomoje galko in feget v isti ekipi bi bil kar iziv.. sam bi rabil enega ki zna dobro zadevat od dalec, ker jaz da celo tekmo prodiram na kos nimam vec tolko kondicije in sut od dalec ze prej ni bil bogvekaj kaj sele zdaj

 

Jaz sem 195cm in 110 kil.. malo sem tezek ne morem ga lih kucat 360 kot vcasih, ko sem imel 85 kil, pravzaprav sploh ga sploh ne morem vec kucat :)))) ampak za par banan nisem se prestar :)))

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...