Skoči na vsebino

[official] Poletje puno igric aka Summer Game Fest 2022


Priporočeni prispevki

Vidim, da je bil klasičen Jeff event. Kojima pride najavi podcast. Ena tipica iz vesoljske postaje guši vmes, električni avto mini ki ma neke veze z pikachujem. Tipson res postaja klovn in vsak krafl vzame ko ga drugi zavrnejo.

 

MS se je od lani vsaj nekaj naučil in v letošnjem junijskem res bil povdarek na gameplayu. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Eni mal preveč pričakujete od Gamescoma al kako? Čim na takem eventu ni Nintenda, Microsofta in Playstationa pol veš da bo šlo več ali manj za AA+indie sceno z kakim AAA updejtom. 

 

Se pa šušlja da bo Sony event 8. septembra. 

 

Aja pa BTW Destiny 2 nov dodatek zgleda zlo hud! Me mika da bi kupu trenuten legacy collection ki je v akciji za 24$ ter potem še trenuten dodatek kasneje in tole začel igrat day1.

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Destiny se ne igra zaradi storija, niti SP

To nas na teh showcase vedno zajebejo.. vedno recejo the begining of the end, vsako leto, drugi ljudje :))))

 

Story ti je ql samo ce si bitsurugi, ki vse prebere, si zapomne imeba in vse pivke materne in steka story tudi pri dark soulsih ipd..

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Destiny se ne igra zaradi storija, niti SP

To nas na teh showcase vedno zajebejo.. vedno recejo the begining of the end, vsako leto, drugi ljudje :))))

 

Story ti je ql samo ce si bitsurugi, ki vse prebere in steka story tudi pri dark soulsih ipd

 

men je destiny lore top tier, in mi je mal zal za vse k ne morjo spremlat od zacetka vse...sej so youtube videi sam to nekak ni isto kuker ce igras...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 minutama:

 

men je destiny lore top tier, in mi je mal zal za vse k ne morjo spremlat od zacetka vse...sej so youtube videi sam to nekak ni isto kuker ce igras...

Ja

 

Jaz spremljam malo na yt ta lore in ko mi drugi razlozijo mi je ql.. sam osebno, ko igram pa ne stekam pol kurca nic.. to pa zato, ker mores brat vse une booke.. jaz pac nisem tak, da lahko konzumiram ogromne kolicine teksta kar tako..

 

Pri Destiny mas neke bosse.. neke robote, neke zivali.. ubijes bossa, u ql fajt, ql loot.. ma ti ni nic jasno kdo je bil ta model, ce ne beres sproti lora in si ga celo zapomnes skozi cas..

 

Ma tudi ce smo iskreni, tipi so ze toliko krat obrnili to plosco.. na zacetku je bilo se ql ta darkness.. ma zdaj me ze boli kurac, iskreno..

 

Zdaj bo uletel kao Calus, uni pravi!! Uu.. in pol ocitno kao pravi darkness villan, behind the scenes, s5 neki nobi powerji povlecenk nekje iz riti s5 neki begining of the end... mislim sej lore dobro vlecejo iz mitologije in folozofije ampak je ze precej clusterfuck vse skupaj.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

 

Story ti je ql samo ce si bitsurugi, ki vse prebere, si zapomne imeba in vse pivke materne in steka story tudi pri dark soulsih ipd..

Ti si niti po dveh Last of Us špilih nisi mogu zapomnit da si Ellie želi bit astronavt, tko da ja, ti si zgleda pol cajta na telefonu ko igraš

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...