Skoči na vsebino

[official] Poletje puno igric aka Summer Game Fest 2022


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče Pravkar:

Ce bodo proceduraly generated dobro skombinirali z narejenimi stvarmi za jih raziskat bo bomba

 

Sam pomoje to bo stekalo v pm

 

Upam da pridejo nove graficne do takrat :))

če ob izidu ne bo štekalo, potem bo nekaj hudo narobe. Bethesda pač. :D

 

sicer pa celokupno, mi je tale Starfield frav fajn videti. Upam, da se izkaže za en tak prijeten combo No Man's Skyja, Mass Effecta in Fallouta 4.

Če ne drugega, zgleda, da bo špil ogromen.

Povezava do prispevka

Pizda meni je počasi res že bad za playstation

 

Zadnji PS5 direct je kazal Spidermana za PC, ekskluzivno simulacijo mačke in remaster remasterja TLOU 1, ki ga ni hotel dobesedno nihče

 

Xbox pa sam 2 uri nažiganja heavy hitterjev in objav, kaj vse bodo portali na xbox, po možnosti day-one na GP :D

 

Ajme kako je lahko Sony tako popušil kurca v tako kratkem času in tako uspešni generaciji

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

v lajfu se nisem videl tolk gnilih in brezveznih iger zaporedoma

 

QzoUvyW.png

 

ni cudno, da se model drzi, kot da ga ze tri dni na polno tisci srat

 

vsi trailerji dobesedno krneki, kje je kaksna prezentacija, ki te sezuje?

 

vse mi smrdi po razkuzilu, ki ga uporabljajo v bolnicah, klinicno cisto, brez duse, brez kancka ljubezni in kreative

 

vse je isto, vse je kot mlacna mastna goveja zupa, v kateri se je 5 ur namakajo zlate jusne kroglice

 

krneki na kubik

 

 

 

Se strinjam da je večina naslovov izgledala generična jajca ki poskuša slesiti vsem trendom naenkrat, ma je bilo tudi kar nekaj hude robe

 

- Plagues Tale 2 izgleda spet cool

- HK Silksong top 3 pričakovanih špilov z lahkoto

- Forza izgleda jebeno impresivno tudi za ne-ljubitelja simcade dirkačin

- MS Flight Simulator mi je ponovno zdrobil jajca z dvema opekama

- Diablo 4 iskreno deluje res cool, ko miks med Diablo 2/3 in WoW, sem bil ful napumpan pa ne igram MP špilov (pri stavku Supported for years to come sem se dobesedno naježil). Tko mega presenečenje, nisem vedel da Blizzard sploh še dela špile

- Starfield tudi zelo cool preza, če jih le ne bo sfukala površnost, štanc in CP2077 sindrom

- tisti špil od Limbo / INSIDE možakarja bo tudi verjetno bomba

- Last case of Buzerant Galko tudi izgleda zanimiv

- zih sem še kaj pozabil

 

Tko no, daleč od krneki na kubik kar se mene tiče. Je blo pa res ogromno pandering gnoja, to pa ja :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Forza izgleda jebeno impresivno tudi za ne-ljubitelja simcade dirkačin

 

ce bi hotel igrat trackmanio, potem bi igral trackmanio

 

najbolj lazy piece of shit expansion kar je mozno, zal mi je, da sem kupil celoten paket z dodatki vred takoj na zacetku

 

hocem veliko mesto, ne da se furam po oranzni plastiki, ki se vije 100m nad dolgocasno puscavo holy fuck no

 

 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...