Skoči na vsebino

[official] Poletje puno igric aka Summer Game Fest 2022


Priporočeni prispevki

Ma ja..neki so pokazali nimas kaj

 

Playatation je pokazal samo RE4R

Lahko bi se kej GoW pa niso nic

 

Sicer ne vem kako bo se kaksen state of play ampak jaz pricakijem da bo Sony zdaj pokazal kaj vec..tipi vedno cakajo xb in pol oni kao pozezijo malo, doubledown, all in.. mislim da bi moglo bit kaj do konca meseca cca .. vsaj GoW malo vec in relase date

Povezava do prispevka

Sony dobu proper dick slap od Microsofta, Starfield zgleda res top shit, tak rich mans NMS. Sem bil kr mal presenecen ko je omenil stvilo planetov in sistemov. Upa da bo zgodba na nivoju. 

 

OStale zadeve so tud kr vredu, pac 70% sranja k ga ne bomo igral, pa par res lepih cvetk. 

 

GG Microsoft.  

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Lol Microsoft ima 48 urni embargo preden lahk uradno zvemo kaj je multiplat in kaj ne od včeraj... 

 

No "Nioh3" na srečo ni

 

 

 

Če jaz to prav razumem je to dejansko ''Nioh3''. Pač spiritualni nqaslednik Nioh, se takoj vidi, kam pes taco moli. Nioh3 pa ne boš videl, ker so zaključili serijo/zgodbo z dvojko. Nov IP bo nasledil serijo v gameplay smislu/konceptu.

Povezava do prispevka
Navedek

Wo Long: Fallen Dynasty is a Team Ninja game created by the producers of Nioh (Fumihiko Yasuda) and Bloodborne (Masaaki Yamagiwa)

 

:sorcerer:

 

Sam škoda k ni blo nič gameplaya glede na to da pride začetek 2023... Verjetno šparajo za TGS ki bo letos celo v klasični fizični obliki

 

 

 

  

Niblonian reče pred 8 minutami:

Starfield sigurno bo sigurn multi plat form, gameplay demo je pa stekal ker je top brass hotu da zajamejo gameplay iz xboxa ne pa playstationa. na ps5 bo smooth as butter :P

 

Starfielda ne bo na PS5!

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Pogledal konferenco.

Še vedno sem full hyped samo nad Silksongom. :hmm:

Za razne generične FPS gnusače mi totalno dol visi.

 

Lani ta cajt bi verjetno bil hyped af, sam očitno mi je Elden Ring ubil vso otroško gamersko radoživost. :D

 

FPS gnusač ala System Shock remake?

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 13 minutami:

Ne vem no, jaz sem najbolj hyped za tale Nioh 3 na Kitajskem. Rabim nujno eno tako igro.

Meni deluje ful preveč Muso game estetika. Nikoli nisem bil fan. Pa nad Nioh1 sem bil ful razočaran.

 

Mogoče bo treba dat priliko, ampak sem veliko bolj hyped za Wukong kakor tole. Čeprav tisto mi vedno bolj deluje kot nek scam, ker je vse preveč dobro, da bi bilo res. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 minutami:

Meni deluje ful preveč Muso game estetika. Nikoli nisem bil fan. Pa nad Nioh1 sem bil ful razočaran.

 

Mogoče bo treba dat priliko, ampak sem veliko bolj hyped za Wukong kakor tole. Čeprav tisto mi vedno bolj deluje kot nek scam, ker je vse preveč dobro, da bi bilo res. :D

Jap, Wukong itak. Ampak tako kot si reko....ne vem kaj bo če bo kdaj bo to sploh aktualno

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Možnost, da bodo ti tipi recognizali, kaj je SS naredilo tako kvaliteten, je blizu 0. Ne premorejo ne znanja, ne discipline, niti nimajo tako močnega leaderja kot tastar SS. 

 

this

 

plus, meni je art style res ogaben, kot decembrski stant, kjer prodajajo novoletne lucke

 

kje je temacnost/hladnost okolja in te fore

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 urama:

plus, meni je art style res ogaben, kot decembrski stant, kjer prodajajo novoletne lucke

 

kje je temacnost/hladnost okolja in te fore

 

Se strinjam, pa tudi to, da špil delajo Nightdive, ki imajo v glavnem izkušnje le z rahlo popiljenimi poizdajami starošolskih FPSjev (Quake 1, DOOM 64, Blood itd.) za moderne sisteme, ne pa z resničnimi remaki klasik v modernem motorju in z modernimi facelifti, ni ravno najboljši znak...

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 urami:

 

Se prav najprej Horror špil za Sony (na slikah iz MOcapa se je videlo PS5 dev kit) včeraj najavljen projekt je pa verjetno šele v predprodukciji  in se je o njem nekaj šušljalo že lani.

Death Stranding 2

 

aja pa sam zelo dvomim, da bo Starfield izšel v 2023.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Holy shit zdej mam kr 3  PS5 verzije RE iger za preigrat čez poletje od tega RE3R celo v prvo :) Pa vse 3 igre imajo baje 3Dzvok in Dualsense podporo.

 

 

Fuck me! REVII imam očitno sam iz PS+ in seveda ni upgrade opcije :wacko: 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...