Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kruz reče pred 40 minutami:

Ja, in Dončič je moral dat sam kolk 50 40 in 35 točk? :D lani je tudi to počel en čas, potem pa se je ustavilo. Pa nikjer ne najdem, zakaj Kyrie ni špilo

 

Plus da je ponoči moral igrat 40 minut. Tretja tekma, pa model ne sme  igrišča...:no:

Povezava do prispevka

škoda da WWE ni več popularen, Embiid mi legit izgleda 110% material za kakšen brutalen powerbomb na wrestlemani. Ful mi daje vibe da bi bil takoj za, magari zastonj :D 

 

 

 

Škoda da Embiid nima nobenega beefa z Beverlyjem, ta se mi tudi zdi da bi ti takoj stisnil jurčka v roke samo da ga lahko cheesa v ringu :D:D 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

škoda da WWE ni več popularen, Embiid mi legit izgleda 110% material za kakšen brutalen powerbomb na wrestlemani. Ful mi daje vibe da bi bil takoj za, magari zastonj :D 

 

 

 

Škoda da Embiid nima nobenega beefa z Beverlyjem, ta se mi tudi zdi da bi ti takoj stisnil jurčka v roke samo da ga lahko cheesa v ringu :D:D 

 

na Kimberly Page se je včas... :wub:

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 3 urami:

Poli obupna tekma ma Lively, Grant in DJJ rešujejo :D 

 

Prvič v petih letih gledam Dallas z dejanskim centrom, ki zna branit in skakat, Grant in DJJ pa odlično v obrambi in napadu :)

 

 

sej poli salama ni slabo igral (razen meta), pač bulls gameplan je bil "anyone but dončič" in so ga celo tekmo tepli in spušili proti anyone but dončič

če bi še kaj zadel bi bil itak blowout

človek ne more verjet kaj pomeni če ti 4 pa 5 ne igrata dinwiddie pa powell lmfao

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...