Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Zgledal je kul. Sam to je ena tekma. Granta so se pomoje prehitr losal ampak ce bo fight pa da bodo dejansko se trudll v obrambi pa igral prblizn tko k vceri jih je fun to watch.

Sam da se igra obramba pa da se skace pa bori.

Tista taktika k so Giddya samga puscal mi je glavobole delala. 

Pa kok time outov so vzel?

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

jaz bom začel verjeti v tale Dallas ko bodo premagali še kako boljšo ekipo na westu, zdej majo cajt da se uigrajo pa da jim rata direktno pridt v PO (ajde lih so OKC premagali)

 

pomoje so Timberwolves in Nuggets še vedno preveliki za njih, pa LA Clippers & Suns so tud na dost visokem nivoju (60-40 šanse v prid njim)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

jaz bom začel verjeti v tale Dallas ko bodo premagali še kako boljšo ekipo na westu, zdej majo cajt da se uigrajo pa da jim rata direktno pridt v PO (ajde lih so OKC premagali)

 

pomoje so Timberwolves in Nuggets še vedno preveliki za njih, pa LA Clippers & Suns so tud na dost visokem nivoju (60-40 šanse v prid njim)

Timberwolvesi niso tko fajn in definitivno premagljivi. 

 

OKC so premladi in rabijo PO izkušnje, Sunsi pa niso dovolj prilagodljivi in jih bo napačen matchup zjebal.

 

Clippers pa Nuggets bodo v zahodnem finalu razen če se prej srečajo. Dallas pač nima dost dobre obrambe da bi ustavu te dve ekipi.

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 7 urami:

Zgledal ke kul. Sam to je ena tekma. Granta so se pomoje prehitr losal ampak ce bo fight pa da bodo dejansko se trudll v obrsmbi pa igral prblizn tko k vceri jih je fun to watch.

Sam da se igra obramba pa da se skace pa bori.

Tista taktika k so Giddya samga puscal mi je glavobole delala. 

Pa kok time outov so vzel?

 

Giddyja so namerno puščal samega. Tip ima neke probleme sam s sabo, baje to sezono ne zadane več nič. Proti Dallasu je imel 20 % met iz igre, 0 - 5 za dve. 15-letnice so ga sfukale, kurčev lajf :D 

 

 

Weraziel reče pred 1 uro:

jaz bom začel verjeti v tale Dallas ko bodo premagali še kako boljšo ekipo na westu, zdej majo cajt da se uigrajo pa da jim rata direktno pridt v PO (ajde lih so OKC premagali)

 

pomoje so Timberwolves in Nuggets še vedno preveliki za njih, pa LA Clippers & Suns so tud na dost visokem nivoju (60-40 šanse v prid njim)

 

IMO so samo Nuggetsi zelo težko premagljivi, tisto je pač beast team, ki ga boš čez par let videval v NBA 2K v Legends sekciji. Ostalo bi pa moralo iti  :)  Sploh ponovitev legendarnih matchev VS Clips, sploh pa Suns bi bila epic.

 

 

Ignis reče pred 1 minuto:

Gafford zgleda taka legenda sam od intervjuja, brez da bi sploh vidu kaj da na igriscu. Tko pozitivno naravnana oseba, polna energije.

 

I love it

 

Ti je res mega nice guy. V Washingtonu je bil absolutni fan fauvorite, kokr sem bral reakcije fanov ob tradu. 

 

"Im here to pick up the trash, just like always" je res noro carski lajn za samopredstavitev :D :D :D

Povezava do prispevka

Evo js sem čist amaterski gledalec NBAja, ubistvu več kot pogledam tekem slabši šport mi je s temi tricami, dolžinami tekme itd... ampak najbolj smešno mi je pa to trejdanje. 24 ur prestopnega roka ti popolnoma spremeni izgled in možnosti ekipe, medtem ko so eni igralci trejdani kot banane (boljši curry se sprehaja gor in dol po ameriki ko bofrost tovornjak). Instant šport za instant nacijo, edino kar ni instant ampak fucking slow cooking je dolžina tekme. 

 

Kakorkoli, prevečkrat sem bil nahajpan nad temi trejdi Dallasa in še zmer je bil nakonc pasji drek. Na papirju itak zgleda hudo, ampak dejmo jim ene 10 tekem, zdej majo tut dost ugoden run nasprotnikov. 

 

Od ostalega pa komaj čakam, da vidim kaj bojo Clippersi naredili v POju. Zaenkrat žrem konkretne količine zarečenih besed, zgleda ma LA res dobre striprizklube da se je bradonja tako vnesel. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

Tale možakar PJ Washington je tudi nakazal precej več skilla kot Drvo, dejansko izgleda kot da igrat neki ISO, edin trice je imel malo krive (a še vedno boljše kot Drvo).

Igralec 1: 82/216 za tri letos, 38% v karieri 37.9%

Igralec 2: 80/248 za tri letos, 32,3%, v karieri 35.9%

 

Water finds its level. Torej bo igralec 2 mogoče malo dvignil letos povprečje. Ampak bo bolj pomembno kaj bo kdo naredil v obrambi. Kjer je pa rupa.

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 25 minutami:

 

Giddyja so namerno puščal samega. Tip ima neke probleme sam s sabo, baje to sezono ne zadane več nič. Proti Dallasu je imel 20 % met iz igre, 0 - 5 za dve. 15-letnice so ga sfukale, kurčev lajf :D 

 

I feel him, mislim ta del, da te nasprotna ekipa pušča samega in ne zadaneš bazen. Cel moj lajf ta zgodba, brez da bi eno 15 letnico pritisnil, al pa 16, 17, 18, ... sad :D 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
raven reče pred 1 uro:

Igralec 1: 82/216 za tri letos, 38% v karieri 37.9%

Igralec 2: 80/248 za tri letos, 32,3%, v karieri 35.9%

 

Water finds its level. Torej bo igralec 2 mogoče malo dvignil letos povprečje. Ampak bo bolj pomembno kaj bo kdo naredil v obrambi. Kjer je pa rupa.

 

 

Williams je bil letos rupa ja se strinjam :rolleyes:

 

Prvi pravi test te ekipe bo takoj po allstar vikendu ko igrajo z Sunsi in zmagovalec tekme bo lastnik tie-breakerja. Da lahko igrajo proti OKC smo videli že na prvi tekmi ko jim je skoraj uspel comeback in so naredili delni izid 30:0 Zdrav Dallas z proper backup centrom kar Gafford absolutno je je pa nevaren tud brez da igra PJ veliko bolje kot Grant.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče pred 43 minutami:

Glede na to da so zanj stisnili FRP je boljš za njegovo slatko črno ritko da igra bolje kot Williams

 

Ne pozab še ceno za Granta dobit prištet.

 

Btw tole je res huda fotka :D 

 

GGEm9KRXEAA3hSZ?format=jpg&name=medium

 

Pa insane rant video OKC navijača kar se tiče obrambe na tej tekmi :D

 

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 13 urami:

Timberwolvesi niso tko fajn in definitivno premagljivi. 

 

OKC so premladi in rabijo PO izkušnje, Sunsi pa niso dovolj prilagodljivi in jih bo napačen matchup zjebal.

 

Clippers pa Nuggets bodo v zahodnem finalu razen če se prej srečajo. Dallas pač nima dost dobre obrambe da bi ustavu te dve ekipi.

A imajo Denver dovolj obrambe, da ustavijo Dallas? Clippersi so pa tud starčki pa Dončič ima že izkušnje z njimi, ne vem če bojo zdržali. Mal razmišljam, da bi čimprej stavil na Dallas, zdele se še splača ... cca x24 vložek, če zmagajo finale.

image.thumb.png.24d7f729ccb2a542dd42990a90c08151.png

 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...