Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 13 minutami:

Kaksna butasta pravila ima NBA...

Kje je to fora? Jaz razumem, da igralec lahko kliče timeout, ampak on ga je klical, ko je že preteklo 8 sekund. Potem pa so uro prestavili spet na 16. Ne vem, sodnik je nekaj razlagal, da se je v zadnjih letih spremenilo (pravilo?), ampak ga nisem dobro slišal. 
Sicer pa so sami krivi, ker tako katastrofalne 3/4 Dallasa nisem gledal že leta. Je mel kdo včeraj rojstni dan? Ker me je igra še najbolj spominjala na tekmo Slovenija - Poljska. 

Povezava do prispevka

- zakaj pozna ekipa DALLAS MAVERICKS dobesedno samo 2 akciji: pick and roll in iso? Zakaj ne igraju uigranih kombinacij?

 

- zakaj imajo tako radi 5-out napad, če nimajo shooterjev in če 5-out naredi neigralnega Livelya in Gafforda? In namesto njih potegne v ekipo Maxija, ki smrdi po scalini v napadu, v obrambi pa po driski?

 

- zakaj dobesedno nihče v ekipi ne uteka pod koš in samo smrdijo na trojki, kljub temu da jih ne znajo metat?

 

- zakaj kljub res ZELO solidnima centroma ni ene same akcije za njiju izven alley oopa v famoznih (in nedelujočih) pick and rollih? Livley ima kljub 19 letom nor filing za passe - zakaj vidi žogo izključno v pnr in ko duplirajo Lukata / Dolfija?

 

- zakaj se ne izkorišča relativno soliden prodor Greena, PJ-ja, Exuma in DJJ-ja in se vse te fante zreducira na smrekova drva, stoječa na trojki?

 

 

 

- also Polijevi bloki Dofliju in odvajanje od bloka je pa neki najslabšega kar sem videl v košarki :D Sem ratal bolj pozoren na to po tisti angry YT analizi in je dejansko res - model se vsakič odvaja proti svojem košu, tko ene 2 m nazaj od trojke, kjer lahko naredi absolutno nič, s tem da je tudi sama kvaliteta blokov rahlo vprašljiva. Sej verjamem da se dedec boji za telo in da se poskuša maksimalno šparat, valda da ne bo šel na polno delat odvajanje proti NBA bikom pod košem, sam Ajme Bože no, tole je pa RES svinjsko slabo :D:D 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Dokler bo trener Jason roke v žepu zero fucks given Kidd bo ta ekipa taka kot je. In kot pravim ni naklučje da je Dallas najbolje igral ko je bil THJ poškodovan in ni naklučje da ga  NOBENA ekipa noče v trejdu videt. Model je včeraj vrgel ene par tako posiljenih tric ki bi morale rezultirat v takojšnji zamenjavi in Evropski trener bi se tam še 10 minut drl nanj. Ravno tako me zanima zakaj za vraga je Kyrie že drugo tekmo zapored nekje v kotu ko je Luka na klopi... Model je imel komaj kaj višji usage ko THJ lol... Tile porazi prav tako sovpadajo s tem da je Green spet začel igrat ko ena nesamozavestna izgubljena kura.

Povezava do prispevka

Boston izgleda res jebeno brutalen ja, me zanima če jim spet rata bottlat vse skupaj. Sej imaš tud druge ekipe impresivne, v prvi vrsti valda Denver, ki so tudi stacked ko prasci... ampak tole od Bostonove začetne peterke je pa pfruknjeno v glavo. Če gledaš samo po imenih - a je tole najbolj stacked prva peterka v zadnjih 5 letih, pač po uni fuknjeni GSW ekipi s prime Curryjem, Durantom, Klayem in Greenom? Plus da NORO lepo funkcionirajo skupaj, svaka čast FO-ju, res.

 

 

BlueSan reče pred 1 uro:

Kaj p je narobe? A nimajo top shit ekipe. 2 superzvezdnika irving iN DONCIC 76S so itak brez embiida.

Dobil so super trade. Pa valda se jim gre na pune za tole zmago proti sirnem namazu filadelfije.

 

Aja sej res. Kidd jih je unicil

 

Jaz sem še vedno mnenja, da imajo super sestavljeno ekipo, ja. Ki je bila včeraj tko na 50 % tega, kar bi morala biti. Po imenih so dobri, po stilu bi se morali lepo poklopit, globoki so ko prasci. Ampak kot si sarkastično napisal - če una plešasta pizda nima pojma o basketu, ti pač vse skupaj ne pomaga.

 

Ajde da te razmontirajo Celticsi, prav, še nekako razumem da delaš mega weird boy rotacije in da se ne znaš prilagoditi ekipi, ki ves cajt špila 5 out, pa čeprav ima 220 cm visokega "centra". Da pa tako slabo taktično igraš proti pofavlanim Philadelphia sirčkom - s polno postavo - je pa jebeno neopravičljivo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 In kot pravim ni naklučje da je Dallas najbolje igral ko je bil THJ poškodovan in ni naklučje da ga  NOBENA ekipa noče v trejdu videt. Model je včeraj vrgel ene par tako posiljenih tric ki bi morale rezultirat v takojšnji zamenjavi in Evropski trener bi se tam še 10 minut drl nanj. 

Še sanjal sem tega debila, da sem bil kao včerej na tekmi in je driblal 10 sekund, pol pa vrgel trojko nekje dva metra iz črte trojke, seveda airball. Sem se od hudega zbudil... 

Povezava do prispevka
shure reče pred 5 minutami:

Še sanjal sem tega debila, da sem bil kao včerej na tekmi in je driblal 10 sekund, pol pa vrgel trojko nekje dva metra iz črte trojke, seveda airball. Sem se od hudega zbudil... 

in si se zbudil še pred prižganim tvjem in je lih fuknil trojko dva metra iz črte trojke in airballal? mal manjka zaključka zgodbi

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 27 minutami:

in si se zbudil še pred prižganim tvjem in je lih fuknil trojko dva metra iz črte trojke in airballal? mal manjka zaključka zgodbi

 

Una je bila res huda... s strani... pa model vrže desno od obroča airball. Ne prekratka ali predolga al pa od table čez obroč... gladko mimo obroča. :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...