Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Dobro clippersi so meli na zacerki cep sranje ampak nema veze

 

Meni se samo kyrie smili oz mi je zal za njega, ki tip se trudi ko svinja a uni bumbarji v obrambi ko slepe kure

 

Mislim prav me boli k ce so izgubili, edino kyrie si pa ni zasluzil popusit :(

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Also, ne morem verjet, kake komentarje berem tule. Donke sploh dobro, da je igral, verjamem, da tista poškodba kolena ni tako nedolžna, pol je pa danes še enkrat dobil po pički ravno na tisto koleno... Model mora bit na parketu že zato, da se fokusirajo nanj, on bo že potalal svoj delež asistenc.

 

Gledal sem do polovice 3/4, vidim, da sem potem zamudil lepši del, comeback pa napet finiš, jebiga. :(

 

Bom rekel samo, ne razumem sodnikov. Že na isti tekmi dva popolnoma različna kriterija, če pa primerjam dve tekmi, ki sem ju, npr., gledal v prvi seriji PO (zdajle ta in dva dni nazaj Miami - Boston), mi ni jasno, kak je dogovor glede piskanja kontaktov.

Povezava do prispevka

"Minnesota Timberwolves coach Chris Finch paid the price for the team’s first playoff series win in 20 years. Finch suffered a ruptured patellar tendon in his right leg on a collision with Mike Conley late in the fourth quarter of Minnesota’s 122-116 win over the Phoenix Suns."

 

Minna playing so hard even the coach gets injured. :lol:

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 52 minutami:

Also, ne morem verjet, kake komentarje berem tule. Donke sploh dobro, da je igral, verjamem, da tista poškodba kolena ni tako nedolžna, pol je pa danes še enkrat dobil po pički ravno na tisto koleno... Model mora bit na parketu že zato, da se fokusirajo nanj, on bo že potalal svoj delež asistenc.

 

Gledal sem do polovice 3/4, vidim, da sem potem zamudil lepši del, comeback pa napet finiš, jebiga. :(

 

Bom rekel samo, ne razumem sodnikov. Že na isti tekmi dva popolnoma različna kriterija, če pa primerjam dve tekmi, ki sem ju, npr., gledal v prvi seriji PO (zdajle ta in dva dni nazaj Miami - Boston), mi ni jasno, kak je dogovor glede piskanja kontaktov.


 

Jaz si moram osvezit ameriska pravila basketa, ker ne razumem kriterijev za osebno napako. Zubca med polaganjem tip prime (vklene) za roko in povlece dol, sodnik da zogo Dallasu. :D Ene par situacij je bilo, ko igralec mece na kos, dobi udarec po roki in sodniki nic. Na obeh straneh. 
 

Po drugi strani pa Embiid z bejzbol palico premlati igralca brez zoge in sodniki nic, ce pa njega kdo grdo pogleda pa piskajo kot pokvarjena parna lokomotiva. 

Povezava do prispevka

Kar loci top ekipe od nico in dva pod = kpnsistenca. Kako dobro lahko executajo vsako minuto na igriscu.

 

Ekipe ki imajo lapsuse = te placajo

Dallas je ekipa ki ni konsistentna in to se vidi stalno. Tako so ga,srali v prvi da sem se krizal. 

Clippersi imajo tudi svoje fore ampak so naceloma bje coachani in konstantni. Da o kakem Denverju ne govorim. 

 

Ne glede na zgoraj povedano so me res res razocarali in razalostili vceraj. Mogoce si vzamem cajt pa pokazem kje so ga srali in da je slo za marsikej drugega kot samo good pa bad shooting night

Povezava do prispevka

Če je Luka očitno poškodovan naj igra nekdo drug, ki bo vsaj lahko obrambo kril. Sicer je nekaj kreiral ampak vprašanje če ne bi bilo za ekipo boljše, da stisnejo obrambo brez Luka, ki bi tako dobil praktično cel teden za počitek pred 5.tekmo. No sedaj je kar je, poraz pa Luka je še bolj zjeban. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Luka poškodovan, to je vidno iz aviona. Model je rekreativno šetal od prve minute dalje in v obrambi je bil še slabši kot ponavadi. Če je na drugi in tretji tekmi še predstavljal neko oviro, pa je bil včeraj še slabši od "prime" Hardna.

Prav tako glede na njegovo gnojenje 3 četrtine (brick after brick, izgubljene žoge, pizdakanje) in slabo igranje v obrambi ni pozitivno vplivalo na moralo ekipe. Kyrie je tako spet reševal barko in jo skoraj rešil. 

 

Ampak tekma je bila izgubljena že v prvi četrtini, ko so ponovno pustili LAC da se razigra s trojkami.

Povezava do prispevka
svit reče pred 38 minutami:

Luka poškodovan, to je vidno iz aviona. Model je rekreativno šetal od prve minute dalje in v obrambi je bil še slabši kot ponavadi. Če je na drugi in tretji tekmi še predstavljal neko oviro, pa je bil včeraj še slabši od "prime" Hardna.

Prav tako glede na njegovo gnojenje 3 četrtine (brick after brick, izgubljene žoge, pizdakanje) in slabo igranje v obrambi ni pozitivno vplivalo na moralo ekipe. Kyrie je tako spet reševal barko in jo skoraj rešil. 

 

Ampak tekma je bila izgubljena že v prvi četrtini, ko so ponovno pustili LAC da se razigra s trojkami.

 

Jaz sem gledal samo prvo četrtino, ker res uno WTF, kopija prve tekme. Donke za njegove PO standarde igra res zelo slabo. Zgleda, da je res neki poškodovan. Škoda, ker očitno bo njihov PO run šel po gobe zaradi tega. 

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 34 minutami:

donke je mel na konncu se zmeri najbolsi +/- v ekipi (+10). dobesedno -15 so bli v 4min k ni igral. to da so kakorkol lahko boljsi brez njega na igriscu, pa tut ce je na pol polomljen, je delusional.

Nisem tega rekel, da je kdo boljši od donketa v Dallas ekipi. Menim pa, da bi bil Donke bolj koristen na klopi v prvem polčasu. S tem bi prišel tudi bolj svež v končnico. Primer, kako si trener ne upa menjati igralca, je včerajšnja tekma PHI-NYK, ko je Embiid glumil gljivo od sredine tretje četrtine naprej. Preprosto ni več zmogel držati ritma. NYK so ironično preskakali Philadelphio s samo enim pravim centrom (pa še ta je bolj na lažji strani), ker Embiid ni skočil za "feto mortadele" v zrak.

 

Upam da se Donke sestavi do naslednje tekme. Meni ga je grozno gledati, kako se vleče po igrišču, ker vem da je sposoben več.

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 51 minutami:

donke je mel na konncu se zmeri najbolsi +/- v ekipi (+10). dobesedno -15 so bli v 4min k ni igral. to da so kakorkol lahko boljsi brez njega na igriscu, pa tut ce je na pol polomljen, je delusional.

 

Ko ga je dal dol so začel nabijat minus

 

Pa to, da donke smrdi do te mere, da ti ga je težko delat, na koncu pa vidiš stat 29pik, tega je zmožen samo on, v dobro ali slabo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...