Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ko je Jordan dominiral v NBA mi je šel na kurac in sem vedno potem navijal za "underdoge" kot so Barkley, Olajuwon in Malone... Samo leta kasneje, ko sem slišal/bral kakšen kreten je Malone, me je kr minilo :D

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Meni so šli Jazzi na kurac, ker jim je manjkalo stila, ne vem. Edino kar sem res spoštoval, je da so fakin DOGS, cela ekipa je grizla. Na eni strani imaš OG lob city Payton-Kemp. Shaq-Penny Orlando. Hakeem Houston. KG-Barkley Sunsi, Clyde Portland. Vse ekipe so imele tist nek x-factor ali nekega igralca ali combo ki mi je bil kul. Pol pa Jazz. Faking najbolj bela substitute teacherja in edin črnc z negativnim odrivom. AMPAK UBIJAJO. Respect, sam gledat jih nisem mogel. 

Povezava do prispevka

Kva anben ni navijal za Minnesoto, ker je pač Nesterovič igral za njih? Best time ever, pa dejanakio je dobil pol hudo pogodbo za tist cajt. 

 

Pa Gorenc je prkat  sedel na Bulls klopi in enkrat je kamera pokazala, kako se je menil z Jordanom :D

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 8 minutami:

Vintage all-white centerski dueli, Greg Ostertag vs Luc Longley :mafija:


My GOAT

bc.png.c68cba0d310015b39fbbb5cd7ea44083.png

 

Kruz reče pred 3 minutami:

Kva anben ni navijal za Minnesoto, ker je pač Nesterovič igral za njih? Best time ever, pa dejanakio je dobil pol hudo pogodbo za tist cajt. 


KG - Sprewell ekipca mi je bla cute. In underrated monster Wally Szczerbiak!

 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Zdej gledat fotke ekipe Utah je skor malo meme, ampak keri morilci so bili to lol. V divjaško stacked eri, kjer ima vsaka ekipa hall of fame centra in dvojko, so z Ostertagom, Malonom in dvema najbolj harmless učiteljema kemije looking motherfuckers dvakrat prišli v finale, edin razlog da nimajo prstanov je črni Jezus in piska nad Russelom. 

 

mal pomaga tud, da je bil Pedofilko Karlo lite verzija Playoff P/Playoff Hardna :D

 

Kruz reče pred 43 minutami:

Pa Gorenc je prkat  sedel na Bulls klopi in enkrat je kamera pokazala, kako se je menil z Jordanom :D

 

Aam na parket pa ni stopil ane (razen v Parizu v predsezoni)? Niti 1 mesec ni mel pogodbe :D. Karierni NBA zaslužek reci in piši 5,661$

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 47 minutami:

Kidd je podaljšal pogodbo in ostaja v Dallasu še N let.

 

Rejoice.

 

 

Zgleda da ga imajo  vsi radi in očitno zna naredit kemijo v ekipi. 

 

Meni je še vedno žal, da niso vzeli bivšega pomočnika in sedanjega trenerja Orlanda. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

A nebi mogoče dedca sodili po tem POju.

Odkar ima igraće ima tudi dobre rezultate. Če pa kej ne bo slo oz se Luka sprdne da ni dost dober pa tudi ta pogodba ni vredna pol kurca in ga jutri ne bo vec

 

Men so trenerji v NBAju itak mal meme, razen karakterjev ala Spo, pop...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

mal pomaga tud, da je bil Pedofilko Karlo lite verzija Playoff P/Playoff Hardna :D

 

 

Aam na parket pa ni stopil ane (razen v Parizu v predsezoni)? Niti 1 mesec ni mel pogodbe :D. Karierni NBA zaslužek reci in piši 5,661$

Sam neki se je nakonektal, ker je pol kupoval in dilal neka stanovanja in zemljišča v USofA in je služil milijone od tega. 

Povezava do prispevka

1. Model je shooter ki v high intensity physical  environmentu ne deluje najboljs = lower % of shot making across bigger sample size

 

2. Model ne igra bas kej dost obrambe in tut ko jo ni v njej dober

 

3. Molim boga da ga ne bo ne glede na kaj zard rotacije Kidd not metu

 

Ce naredimo predikcijo glede na trenutn roster

rotacija Mavsov

Slot 1 = 48 minut

Luka = 40-45 minut

 

Slot 2 = 48 minut

Irving = 40-45 minut

 

Rezerva Slota 1 in 2 = Exum + THJ

- Exum = 3 - 16 minut

- THJ = 3 - 16 minut

 

Slot 3 = 48 minut

Jones Jr = 30 - 40 minut ( povecan obseg)

 

Slot 4 = 48 minut

PJ = 30 - 40 minut (povecan obseg)

 

Rezerva Slota 3 in 4 = Green + Exum

Green (glavna rezerva) = 8 - 36 minut

Exum = 8 - 36 minut

 

Slot 5 = 48 minut

Gafford = 15 - 35 minut

 

Rezerva Slota 5 = Lively

Lively = 15 - 35 minut

 

Oz z drugimi besedami. Na voljo = 5x 48 minut = 240 minut pomoje bodo igrali tkole

 

LUKA = 42 minute na tekmo

Irving = 42 min.

PJ = 35 min.

Jones = 32 min.

Gafford = 26 min

 

Ostane 63 minut

Lively = 20 minut

Green = 20 minut

Exum = 15 min

Thj = 8 min

 

Pomoje bo pivprecno neki tazga Rotacija. Kleber je lepo nadomescu oba centra ali pa forwarda tako da se bo orng okrnila fleksibilnost.

Pricakujem da bo Exuma uporabu za Guarda in namest PJa in Jonesa, Green same shit in pa THJ bo malce prletu not za guard spot.

Skratka sad da ni Maxija proti OKCju bi ga,se kako rabili.

 

Pricakuhte da bo OLC igrl veliko pick and pop-a s Chetom.

Pa da bodo stretchal floor as fuck. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...