Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

How blatant was it?

 

For the final 24 “meaningful” minutes of the Mavericks’ season, they played a seven-man rotation featuring no centers and comprised almost entirely of end-of-bench players. Dallas had built a 13-point lead at halftime, and the team had to give Chicago the ability to erase that, after all.

 

Še skoraj zmagali po pomoti. :D

 

image.thumb.jpeg.4be04cd5942c13cec2747208f4c160ca.jpeg

 

Tule je že moralo Cubana lepo stiskat pri srcu. Je pa baje Kidd na tiskovni kar direkt priznal da so tankali in da je komanda prišla z vrha. :D

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Seth reče pred 3 urami:

How blatant was it?

 

For the final 24 “meaningful” minutes of the Mavericks’ season, they played a seven-man rotation featuring no centers and comprised almost entirely of end-of-bench players. Dallas had built a 13-point lead at halftime, and the team had to give Chicago the ability to erase that, after all.

 

Še skoraj zmagali po pomoti. :D

 

image.thumb.jpeg.4be04cd5942c13cec2747208f4c160ca.jpeg

 

Tule je že moralo Cubana lepo stiskat pri srcu. Je pa baje Kidd na tiskovni kar direkt priznal da so tankali in da je komanda prišla z vrha. :D

Večjega idiota v ligi težko dobiš. Watch now, da liga za kazen odstrani protection in pick skoči na 1-4 :)

Povezava do prispevka

Drgac pa dost gniu sistem, da sploh lahk pride do take situacije, da se ti splaca izgubit.

 

Ce ne druzga pa imamo 1. v zgodovini dva basketasa iz nase rodne grude na 1. poziciji tako na vzhodu kot zahodu:sorcerer:?

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

Men je pa pravici žal, da Dallasa ne bo v PO. Men so ble PO tekme večinoma mega hype, razen vs GSW ko res niso imeli za zenf. Se počutim ko en bedak če sem pošten, pogledal sem ogromno njihovih slabih tekem in si govoril Vsaj v PO bo kul in bodo bolj grizli, zdej pa evo ti ga na

Povezava do prispevka

Ne vem od kje mit, da je Luka nekaj grozno tekmovalen. Da tolerira tole je še en dokaz, da ga precej malo briga za tekmovalnost dokler je v comfort zoni kjer je kralj in lahko počne kar hoče. 

 

Tudi v repki (če držijo govorice) so mu karte in pijača postale pomembnejše od basketa. Pa nisem nek hejter, le škoda mi je potenciala, ki bo kot kaže ostal neizkoriščen.

uredilo bitje reder
  • Račka +1 2
  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pa dobro Luka je človek s staro dušo, tole je bil včasih standard sploh za yugo. Zdaj se sicer pije samo še po tekmah zvečer, ni več kanistrov med polčasom v garderobi, tako da bi jaz temu rekel napredek. :rofl:

 

Zdaj ima kaka 2 mesca predno sploh začnejo s prvimi pripravami? Tole še bo zanimivo, na koliko kilogramov bo šel ?! :D

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Ne vem od kje mit, da je Luka nekaj grozno tekmovalen. Da tolerira tole je še en dokaz, da ga precej malo briga za tekmovalnost dokler je v comfort zoni kjer je kralj in lahko počne kar hoče. 

 

Tudi v repki (če držijo govorice) so mu karte in pijača postale pomembnejše od basketa. Pa nisem nek hejter, le škoda mi je potenciala, ki bo kot kaže ostal neizkoriščen.

 

Sej' kul, bo že držalo vse... :rolleyes:

Povezava do prispevka

Sem napisal, ČE drži za ponočevanje kar je nekakšna javna tajna za katero vsi vemo. Ostale stvari so pa dejstvo, je neprofesionalen kar vpliva na njegovo kariero čeprav ne trdim, da je to glavni vzrok za težave Mavsov in si želim, da pride v resno franšizo z resnim trenerjem, ker očitno rabi trdo roko. Kak Miami z Rileyem in njegovo kulturo bi bil idealen. Nič pa ne kaže, da ima interes za kaj takega in le izgublja dragocena leta preden se kile začnejo intenzivno poznati na igri in predvsem poškodbam. 

 

Pa ponavljam, da nisem hejter, 2 dni nazaj sem kupil karte za SLo-Grčija predvsem zaradi njega in Giannisa. Ko smo že pri tem, dobro bo KZS zaslužil, kakšne cene kart. :avadodo:

Povezava do prispevka

The intention was for Doncic to be showered with a standing ovation by the sellout crowd on "I Feel Slovenia" night as he walked off the court. That didn't happen. Instead, there was a smattering of confused clapping.

 

Hahahah :nicjasno: :rofl:

Povezava do prispevka

Poli ne bi enega dneva preživel v Miamiju :rofl:

 

Jermaine O'Neal o njegovem času v Miamiju :D

 

Navedek

 

"Listen, I'm gonna be honest. I'm gonna start with Miami. They wanted me to re-sign. I knew that Bron and them was coming, and this is the realest thing I could tell y’all: You know they got that 8% body fat, that sh*t is serious. For a big guy, that’s heavy lifting."

"I remember going into the pantry at night, looking at the Oreos, the Oreos looking at me. And I couldn’t - Bruh, I am in a full battle, daily, on what I ate. And I was like, ‘Bruh, I’m 30-plus years old, I can’t go through this.’ So I was like, ‘Bruh, I’m too old to be having a debate whether I want to have an Oreo or not.’ Right? I can’t do that sh*t. So That’s why I left Miami.”

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...