Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kamahl reče pred 8 urami:

 

Pa še vedno ubija celo ligo in je že sedaj najboljši slovenski športnik v zgodovini. Kdo smo mi da njemu postavljamo ambicije in osebne cilje, če hoče igrat basket kakor ga igra, živet lajf kakor ga živi naj ga. Zakaj ne obsojaš prizadete obsedenosti s tem da si najboljši kakor sta bila Jordan in Kobe? 3,5 let po svoji upokojitvi je Kobe umrl, kakorkoli v tragičnih okoliščinah, in vrjetno bi on rekel da je bilo vredno in da bi vse ponovil še enkrat. Enako pa bi mnogi rekel, da ni vredno pa bi mogoče kakšno tekmo manj odigral pa bil s familijo, frendi itd. 

 

Če ste tako glasni, upam da imate v svojem lajfu vse ambicije v nulo poštimane in dosežene do zadnjega grama brez zabušavanja. Aja ne, pišete po forumu k je največja zguba časa nas vseh.

 

Se popolnoma strinjam in je itak zmagu v lajfu, ne me narobe razumet. V glavi imam samo "egoistični" škoda, ker bi z veseljem gledal kako se bori za naslove in pol itak ker smo na internetu mini trolanje pa salty attitude. Tok sm pa lahko iskren. 

Povezava do prispevka

Nek drug cajtng je poročal, da jim je reku, da danes še ne bo dajal izjav, ker so letel 10 ur in so zjebani. Štekam do neke mere folk, ki čaka športnike / ekipe, ki nosijo domov medalje al neki in so na letališčih pa to. A modeli so izpadl preden se je sploh začel, domov je prfural babo in pse in folk na izhodu iz carine, ko da čaka nevesto, k jo je naroču s Tajske ...

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 1 uro:

Epski "my bad" ko Pelikan izvaja v avt z 2,8s. :avadodo:

 

Jebomast, Ingram celo zadane zajebano trico za piko zaostanka in pol tak flop..:confused: Pa čisto izvajanje, brez nekega pritiska...

 

No ja, sej mi je OKC vsaj simpatična ekipa, upam da nabijejo še Soto.

Povezava do prispevka

Fuck ta Giddey koliko neumnih odločitev v zadnji četrtini, zdaj če pogledaš njegov boxscore zgleda fantastično ampak skoraj jih je ubil no. Pa ajde no saj še je mlad, ampak v zadnjih dveh minutah je pol vseeno SGA moral prevzet zadevo in zaključit te uboge Pelse. Verjamem da je vsaj Zionu odleglo da so out. :D 

 

Na drugi tekmi pa je Lavine praktično sam zvlekel te Bullse do zmage v drugem polčasu. Pa Raptorsom tudi ni pomagalo da so metali proste 18/36!! Je pa res da bi težko kaj več ko se je tamala od Derozana drla kot živina pri vsakem prostem metu. Če bi šlo za nekega random fana bi ga verjetno ven fuknili. :D Zdaj pa res Torontu ne preostane drugega kot da grejo v jebeno razprodajo. Pa saj za Bullse velja praktično isto tudi če jim rata premagat Miami in priti v playoff. 

Povezava do prispevka
Stasis reče Dne, 12. 4. 2023 at 7:05:

 

Kako se bom smejal ce zdaj izlocijo gengsterje iz Memphisa v prvem krogu, haha.

 

Sicer pa koncno ena zaresna tekma. :avadodo:

 

Zame so Lakersi favoriti v tem matchupu. Sploh pa če Grizli Adams še ne bo igral. Memphis ima naravnost gnil halfcourt napad in Lakersi vsekakor imajo igrače ki bodo njihovo tranzicijo znal konkretno omejit. 

 

  

seattle reče pred 11 urami:

Kdo je zdej nadut
Res ste mi modeli navijaci, k mislite da so vam sportniki kr dolzni nekaj
Celo sezono je bil na razpolago
Ce bi gledal prispevek bi videl da je navijacem lepo delal selfije in avtograme, ni pa odgovoril novinarjem na tiste 2 brezvezni vprasanji
Tko da safe

 

 

Sploh je pa šansa da te Slovenski novinarji kej zanimivga vprašajo glih tko ene 0,00001%

 

 

Hahaha kera carica :avadodo:

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Stasis reče Dne, 12. 4. 2023 at 7:05:

 

Kako se bom smejal ce zdaj izlocijo gengsterje iz Memphisa v prvem krogu, haha.

 

 

"I wouldn't mind playing LeBron (James) in a seven-game series," Brooks said. "The legacy is there. First time back in the playoffs, knock him out right away. They'll test us good. They got good pieces, good players. That'll be a good first-round matchup for us."

 

Haha modeli že glasni. Če ne bi imel Ja pizdarije pred mesecem dni bi ziher že tudi kaj čivkal. Tole bo glorious če jih Lakersi odpihnejo. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

Zame so Lakersi favoriti v tem matchupu. Sploh pa če Grizli Adams še ne bo igral. Memphis ima naravnost gnil halfcourt napad in Lakersi vsekakor imajo igrače ki bodo njihovo tranzicijo znal konkretno omejit. 

 

  

 

Sploh je pa šansa da te Slovenski novinarji kej zanimivga vprašajo glih tko ene 0,00001%

 

 

Hahaha kera carica :avadodo:

 

 

Sem zacel gledat v drugem polcasu in sem se en cajt spraseval kdo to vresci, ker se je dejansko slisalo z vseh kotov. :s Pol je bil ta moment ko so jo dejansko pokazali in samo wtf. Samo po interakciji z ocetom na koncu tekme izgleda nek avtist.

Povezava do prispevka

A bo zdej Toronto končno šel v rebuild? 

 

Tale model naj bi bil po projekcijah trenutno 10. pick in mamma mia tazga igralca v Dallasu še niso imel odkar je tam Luka :wub: Se bojim da bo šel višje če bo še raztural na meritvah drug mesec...

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Mamo zmagovalca tour de france in serijskega zmagovalca kolesarskih klasik, večkratnega prvaka v kraljevem motocross razredu, dobitnike zlatih olimpijskih medalij iz brutalnih ateltskih disciplin, žensko z največ pik v svetovnem pokalu v eni sezoni smučanja itd. in mamo knedla, ki je bil evropski prvak v ekipnem športu. Absolutno najboljši športnik v zgodovini slovenije, jugoslavije in karantanijem

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 25 minutami:

Mamo zmagovalca tour de france in serijskega zmagovalca kolesarskih klasik, večkratnega prvaka v kraljevem motocross razredu, dobitnike zlatih olimpijskih medalij iz brutalnih ateltskih disciplin, žensko z največ pik v svetovnem pokalu v eni sezoni smučanja itd. in mamo knedla, ki je bil evropski prvak v ekipnem športu. Absolutno najboljši športnik v zgodovini slovenije, jugoslavije in karantanijem

 

 

3d425febce60081ba6261f62218c504c.jpg

 

2x je bil MVP playoffa sam so zmutil da je pol obakrat dobil američan 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 29 minutami:

Mamo zmagovalca tour de france in serijskega zmagovalca kolesarskih klasik, večkratnega prvaka v kraljevem motocross razredu, dobitnike zlatih olimpijskih medalij iz brutalnih ateltskih disciplin, žensko z največ pik v svetovnem pokalu v eni sezoni smučanja itd. in mamo knedla, ki je bil evropski prvak v ekipnem športu. Absolutno najboljši športnik v zgodovini slovenije, jugoslavije in karantanijem

Lol a je na kakšni pasji procesiji tudi zmagala kakšna legenda športa? Če že kdo, so konkurenca Kopitar, Oblak in Zahović.  Nihče drug mi ne pade na pamet. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 41 minutami:

Mamo zmagovalca tour de france in serijskega zmagovalca kolesarskih klasik, večkratnega prvaka v kraljevem motocross razredu, dobitnike zlatih olimpijskih medalij iz brutalnih ateltskih disciplin, žensko z največ pik v svetovnem pokalu v eni sezoni smučanja itd. in mamo knedla, ki je bil evropski prvak v ekipnem športu. Absolutno najboljši športnik v zgodovini slovenije, jugoslavije in karantanijem

 

Ajde Luka je pobral tudi vse možne državne in evropske naslove z Realom.

 

Bolj kot motokros,atletika in smučanje sem mel v mislih Kopitarja ker pac ekipni šport.

 

Ce se gleda pa se posameznike potem pa se Pogačar ajde. Kaksen Oblak no.

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka

Tdf 2x pasja procesija :lol: je res da je tam mal manj reklam za hotdoge vmes pa mal več športa. Pa govora je o NBAju, ki je v ameriki tko res najbolj smetarski med njihovim ligam, samo v Hlapon baru na železniški v zidanem mostu je to tatamata šport in slovenski športnik stoletja. Al si slučajno mislu najbolj priljubljen, tko kot je cela Slovenija na nogah ko naša nogometna reprezentanca izpade šele tretjo tekmo  v skupini in ne že drugo in so zato športniki leta in procesija od Brnika do Prešerca?

 

Pač Luka ima potencial narest marsikaj in absolutno zaslužit največ od vseh slo športnikov, samo dej gtfo z najboljši športnik ever, zaenkrat je v najbolj zajebani ligi zares zmagal samo v čem, številu izgubljenih žog v sezoni? 

  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Dončičevi dosežki so bili že pri 20 letih večji od kateregakoli slovenskega športnika v individualnih športih. Pa daleč od tega, da sem njegov hud fan ampak dosežki v košarki in fuzbalu so nekaj nivojev nad raznimi smučanji in motocrossi. 

 

Kopitar, Dragić, Dončić, Brane in Jan Oblak, Zahović bi bili top, nad individualnimi športniki je pa še kup raznih Udrihov, Smodišev, Iličić, Nesterović...nemogoče našteti. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 2 minutama:

Dončičevi dosežki so bili že pri 20 letih večji od kateregakoli slovenskega športnika v individualnih športih. Pa daleč od tega, da sem njegov hud fan ampak dosežki v košarki in fuzbalu so nekaj nivojev nad raznimi smučanji in motocrossi. 

 

Kopitar, Dragić, Dončić, Brane in Jan Oblak, Zahović bi bili top, nad individualnimi športniki je pa še kup raznih Udrihov, Smodišev, Iličić, Nesterović...nemogoče našteti. 

 

Tole boldano pač ne drzi.

 

Udrih,Nesterović, ilicic? Zdaj vsaj vem da trolas.

 

Povezava do prispevka

Dončić je bil pri 20-ih prvak Eurolige, MVP, prvak Eurobasketa, španske lige, top 5 draft pick in Rookie of the year. Kdo razen Kopitarja, Dragića, ZZ, Oblakov je dosegel kaj takega v takem športu?

 

Govorim na pamet, lahko sem koga pozabil. Zagotovo pa so omenjeni dosegli veliko več v karieri kot razni zmagovalci v obskurnih športih z katerimi se profesionalno ukvarja par deset ljudi ali pa jih mora celo zaposlovati vojska/policija, da sploh preživijo. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Mislim ne no, pač niso bili, so pa teb več vredni, ker ti je basket (evropski) nek standard za ne vem kaj. NBA so endgoal v basketu, najboljši košarkaši sveta so tam. Dončič je v NBAju dosegel en kup lepe PR statistike, prišel do konferenčenga finala, dobil renome jokice pred sodniki in letos spušil preden se je sploh zares začel. Na drugi strani imaš prov tko v tem momentu aktivnega Tadeja Pogačar, v individualnem športu, ki je na precej počasnem kolesu (fact, greš lahko googlat izjave strokovnjakov) in z underdog ekipo zmagal največjo, najbolj prestižno dirko na svetu, kolesarski endgoal. Po kakšni logiki je Dončiče pri 20 dosegu več?

 

Pizda to je prov ta ignoranca ko evo Donke je grandmaster v Overwatch, najboljši e-športnik slovenije. Čeprav maš tam Siggya, ki je v ekipi z Max Verstappnom, samo pač jebi ga, iRacing ni Overwatch.

 

Jaz sem faking fan čevapa in mi je hudo da mamo tak kaliber v NBA, ki mi je kot šport bolj blizu ko ne vem, ameriški fuzbal, plavanje al motocross, samo prov svinsko nespoštljivo je do vseh slovenskih športnikov, ki so se in se lomijo za res vrhunske rezultate v top svetovni konkurenci, kjer so dejansko res številka 1, da se modela daje na nek pedastel kot najboljši športnik ever. Naj prvo kej pokaže tam kjer to res velja.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...