Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

napovedi za danes?

 

Bo Dame sploh še sposoben hodit, kaj šele zmagat tekmo po zadnji superhuman predstavi, ki pa si jo lahko samo vtakne v rit?

 

Bodo Lakersi sposobni izenačiti kljub temu, da je se glavni zvezdnik bliža Abrahamu in da se je nazadnje nekaj kujal ter da izgledajo Sunsi hyped kot da jim gre za lajf?

 

oh the drama

Povezava do prispevka

Glede na to da samo nabijamo o Luketu res je, še meni gre malo na živce. :P Noben ni nič komentiral glede upokojitve Dannya Ainge-a, zame je tole tektonski premik v NBA. Meni osebno en najačih glede rebuilda/tradeanja. Človek je izvajal kar super poteze ampak verjamem da je vsem padla motivacija po treh finalih konference v štirih letih ko so bili blizu ampak vseeno daleč in brez uspeha, potem pa pride letošnja zelo slaba sezona. Predvidevam da je Ainge hotel razbit Tatum/Brown kombo, drugi v organizaciji pa niso bili za to. A mislite da se bo res upokojil? Imo bo še poskusil nekje drugje. :) Če se bo res upokojil ga bom kar pogrešal, eden najboljših! 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

sorry buddy @Seth ne vem kdo je to, sem pa zasledil da je umrl en center ki je bil tudi v neki ful stari NBA igrici, ki sem jo v OŠ dosti igral s kolegom ki je kasneje postal gej. Če mi to mogoče kej dvigne street rep  

 

Seth reče pred 7 minutami:

Dame danes 40+ ampak vseeno poraz. Lakersi pušiona kljub dobri igri upokojenca Lebrona. :D

jst tudi tako mislim :D 

 

sem gledal zadnjo tekmo Suns : LAL in sem bil tko res FUL poln občudovanja, uau kva ga pokajo Sunsi a si ti normalen, res ful agro igra Devina in Ayton tudi čisti beast, tko metodično razfukavajo Lakerse da jih je veselje pogledat, si rečeš Res proper ekipa pa še pametno vodena, tile so brutalno orenk zalogaj za bilokoga... pol se pa nekje po 20 minutah piska menjava... in uleti tko še CP noter :D ou :D aja sej res, sej imajo še tale mini x faktor v obliki ultra inteligentnega in izkušenega playa, ki mu je živčnost v končnici tako tuja kot lep mlad obraz Aytonu. 

 

tko da ne vem kaj bo moral naresti gospod King, da LAL zmaga tekmo ali celo serijo

Povezava do prispevka
Seth reče pred 7 urami:

Glede na to da samo nabijamo o Luketu res je, še meni gre malo na živce. :P Noben ni nič komentiral glede upokojitve Dannya Ainge-a, zame je tole tektonski premik v NBA. Meni osebno en najačih glede rebuilda/tradeanja. Človek je izvajal kar super poteze ampak verjamem da je vsem padla motivacija po treh finalih konference v štirih letih ko so bili blizu ampak vseeno daleč in brez uspeha, potem pa pride letošnja zelo slaba sezona. Predvidevam da je Ainge hotel razbit Tatum/Brown kombo, drugi v organizaciji pa niso bili za to. A mislite da se bo res upokojil? Imo bo še poskusil nekje drugje. :) Če se bo res upokojil ga bom kar pogrešal, eden najboljših! 

Eh

model je vzel Nets darilo pa dobro draftnil Jaye, je pa zadnjih par let zelo slabo delal. Model je praktično vse kar je prišlo izgubil zastonj pa še nič nima za pokazat na koncu, še trenutna ekipa je dost zanič.

Galko reče pred 7 urami:

sorry buddy @Seth ne vem kdo je to, sem pa zasledil da je umrl en center ki je bil tudi v neki ful stari NBA igrici, ki sem jo v OŠ dosti igral s kolegom ki je kasneje postal gej. Če mi to mogoče kej dvigne street rep  

 

jst tudi tako mislim :D 

 

sem gledal zadnjo tekmo Suns : LAL in sem bil tko res FUL poln občudovanja, uau kva ga pokajo Sunsi a si ti normalen, res ful agro igra Devina in Ayton tudi čisti beast, tko metodično razfukavajo Lakerse da jih je veselje pogledat, si rečeš Res proper ekipa pa še pametno vodena, tile so brutalno orenk zalogaj za bilokoga... pol se pa nekje po 20 minutah piska menjava... in uleti tko še CP noter :D ou :D aja sej res, sej imajo še tale mini x faktor v obliki ultra inteligentnega in izkušenega playa, ki mu je živčnost v končnici tako tuja kot lep mlad obraz Aytonu. 

 

tko da ne vem kaj bo moral naresti gospod King, da LAL zmaga tekmo ali celo serijo

Ma niso Sunsi res tok odlični k so Lakersi katastrofa, sploh jim ni treba špilat obrambe sam stlačijo se v raketo pa se smejejo k LAL ni sposoben niti obroča zadet s trice. Obrambo so pa tud nekje v Orlandu pozabili.

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 7 minutami:

Pač videl je, da ni več šans za vrnitev :D

04:50 min je bilo do konca in -11. Z obrambo in sodniško pomočjo bi lahko preobrnili. LeMickey pa hodi po igrišču in namenoma ne igra obrambe. 

 

Naj se zamenja in ponudi Horton Tuckerju možnost, da naredi preobrat. 

Povezava do prispevka

Zelo slabo Lakersi in Lebron, za AD je pa Barkley (prvič?) pametno dejal, da ga itak nikoli ni. Lani so imeli veliko srečo, da je bil cel bubble zdrav. Me prav zanima, če je to konec Lebrona na tem nivoju, bi se znalo zgoditi da res, ker izgleda senca samega sebe. Je pa seveda vprašanje koliko je sploh zdrav.

 

Škoda za Portland in vsaka čast Denverju, da tako igrajo tudi brez Murraya. Če bi bil Murray v ekipi bi jih imel za prve favorite vzhoda. Upajmo, da po prvi rundi ne bo več ekip iz LA in se bodo za finale udarili Utah, Denver in Sunsi. Dallas je vseeno preslab za kaj takega, je pa letos vse zelo odprto in z lanskim Porzingisom bi bilo tudi to mogoče.

Povezava do prispevka

Ja, saj včasih res tako izpade ampak z tistim Murrayom iz bubblea bi bili veliki favoriti. Je pa res zelo nekonzistenten. 

 

Že dooolgo ni bil zahod tako odprt, vedno je bil kakšen velik favorit v zadnjih letih (lani LA, prej leta in leta GSW). Zanimivo bo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...