Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

BlueSan reče pred 24 minutami:

Pa se back to back tekma je. Ja pa jade da bodo Doncic in ekipa lahk kej naredil. Clippers so bolje fizicno pripravljeni bolj deep roster in tut valsa naujo pismu 4 doma zajebal.

 

Ma no way in hell jim tole rata no way

 

Ti si charles barkley te teme model, tut ce mas tokrat prav

Povezava do prispevka

Sicer sem gledal samo 2. polčas ampak se mi Clippersi nikakor ne zdijo neki posebnega. Če se Kawhi ne bi odločil zadet čisto vse, ostali res niso nevem kaj. Je pa lepo Bobi dominiral v tretji cetrtini skoda ker ga ni dal nit tam na koncu ko je dallas zgrešil mete bi lagano pobiral skoke v napadu.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 48 minutami:

 

Ti si charles barkley te teme model, tut ce mas tokrat prav

 

Močno upam, da nimam prv, že to da so do 3. zmag prilezli me je presenetilo in bom prec priznal, da sem rekel 4:1 ali max 4:2 za Clipperse. To da je 3:3 je neki kar si nism mislu. Da vidm če uspejo še nekak zmagat pa magar, da me presenetijo. Bom z veseljem se uštel in narobe napovedal. Ni treba zdej dramatizirat

 

In ja ajd ni back to back sm je med tekmama mnj k 2 dni razlike. Najmnj do zdej. Pač res bom šokiran (pa ne prvič v tej seriji), če Dallasu rata

Povezava do prispevka

Jebote taka igra Dallasa. Sploh ne vem kako so bili še v igri praktično do zadnjih dveh minut tekme. Luka pasiven kot da igra neko random regular season tekmo na b2b ko se mu ne da. V prvi četrtini sem mislil da se hoče malo šparat da ga ne bi spet zmanjkalo na koncu, ampak je kar celo tekmo igral takole. Hardaway jih je nekako edini držal v tekmi pa še njemu na koncu ni več šlo. Maxi je kar razočaral, ma ne morš met not igralca ki se boji odprtega meta. Brunson tudi težko kaj naredi proti tej obrambi Clipsov. Kawhi pa itak beast, ker robot cheaterski. :D 

 

Za game 7 sem sam kar nekako optimističen ker dvomim da bo Lukec imel dve takšni zaporedni tekmi. Bo pa se seveda spet moral pojavit THJ. Danes pa se začenja prava serija, Bucks-Nets, komaj čakam. Imo Bucksi dobijo tole. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

 Luka pasiven kot da igra neko random regular season tekmo na b2b ko se mu ne da. V prvi četrtini sem mislil da se hoče malo šparat da ga ne bi spet zmanjkalo na koncu, ampak je kar celo tekmo igral takole. 

 

Za game 7 sem sam kar nekako optimističen ker dvomim da bo Lukec imel dve takšni zaporedni tekmi. 

Še zmer je mel 29-8-11

Povezava do prispevka
Jude reče pred 6 urami:

A gledate na Areni? Dvorane se sploh ne sliši, katastrofa od zvoka.

 

 

To te je bolj zmotilo kot Dončić sr., ki s svojim zapitim kadilskim glasom levo desno mal pametuje kot da je za šankom v random Ježek baru za vogalom? 

Jaaa, sej sm ti reku, da un k bo zmagu tretjo tekmo bo šou naprej. 

Fakin nostradamus. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...