Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

ajej kako kislo če je res. Tauntanje in res kvalitetno trolanje na račun XXXL teže in merjaščevske prehrane na stran, tipa je svinjsko (no pun intended) škoda :(  Model je bil do konca surov moški tiste par tekem ki jih je igral (kaj je že imel neki insane stat, da v nekih 85% poizkusih doseže koš oz pobere svoj rebound oz nekaj podobno norega), za tako barbarsko gorilo kot je fizično izgledal je kazal NORO visok basketball IQ, pa ful mi je bil simpatičen, zelo OK oseba mi je deloval. Mislim sej se ni za bati da bo ostal lačen (hehe) al karkoli, samo tko no, škoda ga je.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Mavs star Luka Dončić is expected to miss multiple games due to persistent left ankle soreness that has already ruled him out tonight in Oklahoma City, league sources say.
A precise timetable is still being determined

 

Poliju je sam mal bad, ker ga je svet oklical za bajsija, tko da se bo par tekem mal skrival pa fural safr ob naziganju "Ko si natleh in ko si sam"

Povezava do prispevka

kako to misliš, če jim bo "šlo tok fajn" :D  Sem na hitro preklikal tekmo medtem ko sem z drugo roko pekel maslenega piščanca po indijsko in zraven mesil še domače čapatije - če se mi klele na forumu zdele damo v nba drese in gremo laufat gor pa dol po igrišču bo precej bolj fun za gledat. Sploh ko bi se kdo razbil po tleh ko prasec ali se pokozlal od utrujenosti :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...