Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Me zanima a bo šel direkt v penzijo al bo šel še malo v Evroligo harat. Sam če je problem s poškodbam pol naj raj čimprej neha. Nowitzkega je kar mal žalostno gledat kako šepa naokrog, zapovrh je pa še priznal da ne more niti igrat nogometa z otroci in da mu je žal da ni prej končal kariero...

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 8 urami:

Goran je letos tema. IMO game over z njegovo kariero (v NBA). Sem pa vedno mislil, da ker je bil crafty in smart player, da bo morda sposoben podobno kot Nash furat kariero do 38-40 leta. Samo očitno ne bo.

2 leti nazaj je rekel, da bi rad v NBA odigral 15 sezon in potem penzija. Sodec po teh besedah bo letos zakljucil.

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 19 urami:

moj pet theory je da Dragiča nočejo v Dallasu k je slab zgled Dončiču

pa to da je u izi slaP ne pomaga

 

jaz sem bil mišljenja, da želijo morda s tem preprečit kakšno posebno (tudi regionalno) grupiranje znotraj moštva in da se 'bojijo', da bi se ustvarle skupinice.

 

ampak potem so pripeljali fakin Milića da podaja žogo...:D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

jaz sem bil mišljenja, da želijo morda s tem preprečit kakšno posebno (tudi regionalno) grupiranje znotraj moštva in da se 'bojijo', da bi se ustvarle skupinice.

 

ampak potem so pripeljali fakin Milića da podaja žogo...:D

dobr sam milič ni prišel v slo reprezentanco pit pa se kurbat namesto EP špilat :D mislim saj moraš vedet kaj se je govorilo o repki in kdo je bil zraven, so bli tud kr ziher viri

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 2 urama:

dobr sam milič ni prišel v slo reprezentanco pit pa se kurbat namesto EP špilat :D mislim saj moraš vedet kaj se je govorilo o repki in kdo je bil zraven, so bli tud kr ziher viri

 

Pilo in kadilo se je bolj na OI ko Gogija sploh ni bilo zraven. Tako da če to pol njemu pripisuješ na EP je malce bullshit. Mogoče pa so se Mavsi zaradi tega znebili Marjanovića da nima Luka nobenga s kerim bi ga žingal. Samo pol še morajo staremu fotru prepovedat mesečne obiske v Dallasu. 😂

Povezava do prispevka
TitanG reče Dne, 21. 2. 2023 at 20:05:

moj pet theory je da Dragiča nočejo v Dallasu k je slab zgled Dončiču

pa to da je u izi slaP ne pomaga

 

hawa meyta reče pred 21 urami:

 

jaz sem bil mišljenja, da želijo morda s tem preprečit kakšno posebno (tudi regionalno) grupiranje znotraj moštva in da se 'bojijo', da bi se ustvarle skupinice.

 

ampak potem so pripeljali fakin Milića da podaja žogo...:D

 

Moje mnenje je, da Gogi ni kompatibilen z Luko. Gogi ni tip človeka, ki bi dolgo zdržal v okolju, kjer nekdo basket jamlje malo bolj na 'easy'. Sam je moral celo kariero garati, da je dosegel to, kar ima danes. Luka je talent, polbog košarke, ki je na poti, da postane buda tega športa, ampak se ne rabi toliko gnati in igro igra kot Nba 2k. Dokler je Gogi bil šef SLO repke, je lahko laufalo, ker se je Luka v izi podredil temu, obratno pa pač ne gre...

Povezava do prispevka

pogledal tekmo proti jako kislim Spursom. Poli Mastić in Pavle Ravnohrib klasično dobro, nobeden od njiju ni izgledal Boh ve kako zmatran, škoda da še vedno nimata ene same skupne akcije... njun playstyle ima 0% kemije za igranje drugega z drugim :D  Mogoče kak retro fan ve, kako se je Pavle znašel s prav tako ball dominantnim LeBronom? Neki sta že morala delati prav glede na prstan proti GOAT Warriors ekipi, ffs.

 

Aja pa ta boljši Holiday brat ga je čisto trgal na trojki. Mislim da je imel 5/6 met al neki takega, lol. Pri dveh takih playih se ti mora samo smejat, če si nek semi-spodoben spot up shooter.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...